Nerden cikti bu 4+4+4 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Nerden cikti bu 4+4+4  (Okunma sayısı 1595 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Nerden cikti bu 4+4+4
« Topic Start: 24 Şubat 2012 - 02:23 »
  • Yayınlama
  •   Egitimci büyüklerimizden fikir bekliyorum bu 4+4+4 nerden cikti? ülkemizi ileri götürecegine inaniyormusunuz?...
      Neler oluyor secimlerden önce vebali olan bedelli askerligin secimlerden sonra vebalimi ortadan kalkti?
      Cumhur baskaninin cekincelerim var deyip geri gönderdigi sike yasasi neden abar topar cumhurbaskani ve kamu oyuna    ragmen yasalasti.
      mit yasasi neden yangindan mal kacirirmiscasina meclisden gecti.?
      Ustalik dönemi denilen sey acaba böyle bir seymi? 
      Ben bu sorulari basbakana sevgisini her ortamda dile getirmis biriolarak soruyorum.sizlerinde fikirlerini bekliyorum...

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
    • *
    • 161 Mesajı Toplam
      228 Kere Beğenildi
    Nerden cikti bu 4+4+4
    « Yanıtla #1: 24 Şubat 2012 - 08:51 »
  • Yayınlama
  • 12 yıla çıkacak zorunlu temel eğitimin dördüncü sınıftan sonra “açık öğretim” olarak da devam etmesi kararlaştırıldı. Buna göre; 5. sınıftan itibaren örgün eğitim dayatması olmayacak.

Buna göre; 5. sınıftan itibaren örgün eğitim dayatması olmayacak. Açık ve sertifikasyona göre eğitim gerçekleştirilecek. Bu durumda hem açık öğretime, hem de Kur’an Kurslarına aynı anda devam etme imkânı ile başlarını örtmek isteyenlere yeni alternatifler sunulmuş olacak.
    (Alıntı- memurlar.net.)
    eğerki böyle bir sistem gelecekse biz din eğitimini savunanlar açısından ne sakıncası olabilirki..

Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
    Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

Engin Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hasanakyol (24 Şubat 2012 - 16:42)

Facebook Yorumları

Twittear