Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 12345678 ... 10
1

ALLAH Rahmet Etsin Fidan Bayalan Taş Vefat Etti

Rahmetli Mezmurun Kedir Taş’ın kızı, Hasan Taş’ın ablası, Sebahattin Taş’n halası, Özgen Düzenli’nın teyzesi Fidan Bayalan TAŞ 14 Ocak 2019 Pazartesi günü akşam saatlerinde İstanbul’da vefat etmiştir

Cenazesi: 16 Ocak 2019 Çarşamba günü Gülen köyünde babasının mezarlığında toprağa verilecektir.

Yeğeni Özgen DÜZENLİ:  0531 857 73 90

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun İNŞALLAH. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
2

ALLAH Rahmet Etsin Şehriye Aktürk Vefat Etti

Köylülerimizden Rahmetli Kasım Çakmak’ın kızı, rahmetli Temel Aktürk’un eşi, Adem Aktürk’un Annesi Şehriye Aktürk
11 Ocak  2019 Cuma sabaha karşı köydeki evlerinde vefat etmiştir.

Cenazesi: 12 Ocak 2019 Cumartesi günü köydeki evlerinin yanında kılınacak öğle namazına müteakiben aile mezarlığında toprağa verilecektir.

İRTİBAT TELEFONLAR:
Oğlu Adem Aktürk: 0535 769 37 61

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun inşALLAH. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
3
Ayser Özbakır'ın Şiirleri / SİYASET=SEÇİM=SAYGI
« Son İleti Gönderen: Ayser 03 Ocak 2019 - 18:42 »
Siyaset=Seçim= Saygı
Ben sadece sahalarda bulunduğum ve edindiğim bilgiler doğrultusunda, gördüklerimi, dinlediklerimi ve bizzat giderek yaşadıklarımın bir özetini çıkartmaya çalıştım.
İçinden kim ne kadar alırsa alır ya da almaz.
O da benim sorunum değil.
Adam kayırma, goy goyculuk yapma gibi işlere bulaşanlar kendilerinin dışında ilçelerine ve partilerine zarar verir benim söylemek istediğim bu.

Bazı aday adayları daha dün ilçelerinde yaptığı açıklamalar ile tepki çekmeye başladı bile.
Ben inanıyorum ve biliyorum ki; bir kişiye  il, ya da ilçe  başkanı “gel ille aday ol” demez.
 Türk vatandaşı aklıselim herkes aday olabilir.
 İl Başkanı üzerinden prim yapmaya çalışılması doğru değil,
 ayrıca etikte değil.

Bu sadece olsa olsa ayıp olur o kadar.
 Birde aday adayı olmak, o ilçenin seçilmiş belediye başkanına hakaret edebilirsiniz anlamı da taşımamalı.
Seçilmiş ve kendi partinizden olan bir belediye başkanını eleştirirken, ilerde bu koltukta sizin olacağınızı düşünerek vicdanlı davranmanız, söyleyeceğiniz sözleri çok iyi seçmeniz gerekir.
Bir partinin başarılı olabilmesi için özellikle belediye başkanlarının başka partilerden olan yerlerde birlik ve beraberliği sağlayıp tek aday üzerinde yoğunlaşmasının doğruluğunu savunurum.

İlçeler küçük yerler, dedikodu had safhada olursa, senlik benlik ve benim adamım modu devam ederse, kaybetme olasılığı daha da çok olur.

Vatandaş  yollara döktüğünüz asfaltı pekte umursamıyor. Yaptığınız kaldırımı, parkı vsr;  zaten belediyenin görevi ve yapacak.
 O zaman vatandaş neyi istiyor?
Vatandaşın  kendisini o makama taşıyan olduğunu bir an bile unutmamalı seçilen kişi.

Her durumda ve her yerde ayrım yapmaksızın gönle giren, kendisi ile hasbihal eden, hemhâl olmuş başkan istiyor.
 Bu vasfı yakaladıysanız vatandaştan geçerli notu aldınız demektir.
Yoksa!
Görünen köy de kılavuz istemez.

Bir de, belediye başkanlığı bir meslek değil.
Bırakmasını bilmek gerekir. Bu memlekette sadece siz mi iyi işler yapacaksınız?
 Nice cevval insanlar var.
 Bırakın da biraz da onların önü açılsın.

Kısır çekişmeler yüzünden birbirlerini kıran ve üzenler kaybeder.

Güler yüz, samimiyet, verdiği sözleri tutma ve tatlı dil ile vatandaşlarını kucaklayanlar da kazanacak.

Oraya gelen ve kazanan bir belediye başkanının arkasında durmanız gerekir.

Küçük yerlerde dedikodu çok olur, sen ben davası çok olur.

Arada bir tenezzül buyurup, az olsa da, yaptığı işler için teşekkür edin başkanlarınıza.

Sonra, ilçenizin son beş yılına bir bakın ve ona göre karar verin.

Bir ilçede illa belediye başkanı olmanız gerekmiyor.

Kim aday ise onun etrafında kenetlenmeniz lazım.

Bu yazıyı da kimse bana yazdırmadı ve yazdıramaz da.

Bu ilçelere en fazla giden ziyaret eden dolaşan benim.

Vatandaşları dinleyen de benim.

Kendi imkânlarımla ihtiyaçlara elimden geldiğince dokunan da benim.

Yani, öyle oturduğunuz yerden işkembeden atma ile bu işler olmuyor.

Kendini kaf dağında görerek cam fanuslar içerisinde oturanlar,

beraber yola çıktıkları yoldaşlarınıçeşitli bahaneler öner sürerek gönül almayanlar,

gönle giremeyenler, cenazelere gösteriş ve riya için katılanlar,

taziyede bir telefonu çok görenler, yanlarında adam diye

taşıdıkları kişilerin dışarda ne halt ettiğini bilmeyenler, gözleri

görmeyen, kulakları duymayan, dilleri lal olmuş çapsızlarla

çalışanlar, sosyal medyada çalışıyor  gibi görünenler için...!!!

Bir cümlenin tümü sadece deliye anlatılır.

Ayser ÖZBAKIR

4
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun Yakın larının başı sağolsun
5

ALLAH Rahmet Etsin Ömer Yazıcı Vefat Etti

Ölüm haktır ve gerçektir, Zaman geldi mi el kol bağlanır, duadan başka yapacak bir şey kalmaz. Rahmetli Hacı Ferşat Yazıc’ın oğlu, Nevzat Yazıcı’nın kardeşi, Zeki, Yakup, Orhan Yazıcı’nın abisi, Burhan, Mehmet, Yavuz, Birgül Yazıcı’nın babası Ömer Yazıcı 02 Ocak 2019 Çarşamba günü İstanbul’da Uzun zamandır tedavi gördüğü Hastanede akşam saatlerinde vefat etmiştir.

Cenazesi 03 Ocak 2019 Perşembe günü Öğle namazına müteakip Güngören Köyiçi Merkez Caminde Cenaze Namazı kılınıp 04 Ocak 2019 Cuma günü Gülen Köyü Merkez camisinde kılınacak öğle namazına müteakiben aile kabristanlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulur.

İrtibat Telefon:
Oğlu Yavuz Yazıcı: 0532 738 27 21

gulenkoyu.com Ailesi olarak öncelikle gözü yaşlı yengemize, evlatlarına, kardeşlerine, tüm aileye ve sevdiklerine BAŞIMIZ SAĞOLSUN diyor, hepimize Rabbimizden sabır temenni ediyorum. ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
6

ALLAH Rahmet Etsin Ayşe Algül Vefat Etti

Köylülerimizden Rahmetli Yakup Yazıcı'nın kızı
 (Mecitin) Dursun Ali Algül’un eşi, Hızır Algül’un annesi Ayşe Algül 27 Aralık 2018 Perşembe günü akşam saatlerinde Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Cenazesi: 28 Aralık 2018 Cuma günü Gülen Köyü'nde kılınacak cuma namazı müteakiben aile mezarlığında toprağa verilecektir.

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun inşALLAH. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
7
Köyün Muhtar Adaylarına Duyurulur

Gelsin Vatlar PARAYLA  OY TOPLAMA VAKTI  BEH BEH BEH.

Bir gün Vekil adayı  bir köye gider  ve köy meydanından
seçmenlere seçilince yapacağı işleri tek tek sıralar ve
Seçmen söz ister
Sayın Vekilim seçimlerde bu köye gelen adaylar vaat ediyor seçilince unutuyor der
Vekil adayı cevap verir
Sayın vatandalar şurada gördüğünüz ağaç varya verdiğim vaatleri yerine  getiremezsem beni o ağaca asın ve seçimlerde vekili seçilir Ankara’ya  gider
Bir gün köy halkı toplanır Köyün sorunlarını eksiklerini yaptırmak için ANKARA’ya gider vekille buluşurlar vekile derlerki  Sayın Vekilim Seçileli bir yıl oldu köye uğramaz oldun çok sorunumuz var  ve bunların daha bir tanesini yerine gedirmediniz hatta bu eksikleri yerine getirmezsem beni şu köy meydanında şu gördüğünüz ağaca asın evet söz verdim  sözümdeyim Köyünüze gelirsem yine asın beni 
Muhtar adaylarında vaatler söyler  Sanki belediye başkanı olacaklar bu vatları belediye başkanı bile cesaret edip veremez  VAY BEEEEEEE  Gelsin Vatlar  BEH BEH BEH
SAYGILAR
8
Söylem yanlisliklari ve Suriye dehsetinin söylenemeyenleri!

icerde disarda her söylemi, her kontrolü sayin cumhurbaskanimizdan beklemek dogrusu büyük haksizlik, amma ne yapalim yaninda  3-5 iyi adamdan  baskada kimsemiz yok malesef!

ALLAH sayin baskanimiza güc, kuvvet ve uzun ömürler versin ne diyeyim baska,

cokda diyeceklerim var, hem söylemlerinde, hemde yapilmasi gerekdigi halde , yapilmayanlarla,

sayin Cumhurbaskanimizin cok askla söyledigi „ Vatanimizi yikamaycaksiniz, bölemeyeceksiniz, parcalamayacaksiniz, ezanlarimizi susturamayacaksiniz“ söylemini hic dogru bulmuyorum, bu söylem acziyetten kaynaklanir! cok tehlikeli buluyorum, bu söylem dünya tarihini baslatan bir türkün söylemi olamaz, benim ülkemi kimse zaten bölemez, parcalayamaz, ezanimi kimse susturamaz, bu söylemi hicbir devlet baskanindan duyamazsiniz, üc paralik yunanistan dan dahi duyamazsiniz! Bu söylem ülkeyi hedef tahtasina koymak demektir! Bu söylemden enkisa zamanda vazgecilmesi gerekir,

Tek devlet, tek millet, tek Bayrak, tek Vatan söylemi de eksiktir ve tek dil neden söylenmiyor? Eger tek dil yoksa bölünmeye acik kapi birakirsiniz! Oysa Edirne karaagac-Hamzabeyli sinir kapisinda tek vatan, tek devlet ,tek Millet, tek bayragin yaninda tek Dil de yazar, bence bu dogrudur, cok önemlidir  ve ülkemizin bütünlügü icin bu söylem 4 degil 5 le Dil de eklenerek  düzeltilmelidir,

Devletimiz sayin Cumhurbaskanimizin bitmek bilmeyen enerjisiyle, ülke icinde ve disislerinde büyük basarilara imza atmis vede daha cok basarilara imza atacak insaALLAH,
Neden tel-Firat hala teröristlerden temizlenmemis? Menbic de oyalaniyoruz neden?

4 Milyon mülteci besliyoruz diye övünüyoruz! Bu insanlara vatanlarini derk ettirenler 40-50 bin mülteciyi karpuz alir gibi secme aliyor, egitilmis olmayani almiyor, egitimli aldiklari mültecilerde  avrupa ülkelerinde azili türk düsmani! Avrupa nin mülteciler icin verecegi 3+3 milyar € icin caba sarf edecegine neden gür ve etkileyici sesle, bu insanlar sizin silahlarinizla ve sizin beslediginiz terör-DAES gibi gurublarin neticesinde vatanlarini derkidiyar etti, hepsini siz alacaksiniz veya hiristiyan dünyasi bir tek silahli gücü kalmamak sartiyle islam cografyasini derk edecek, bu dogru ve gercek cözüm  olan söylem her uluslararasi toplantilarda dile getirilmeli!

Suanda söylenilmesi gerekenlerin söylenmedigi kanaatindeyim, Amerika sinirlarimiza güya DAES e karsi türkiyeyi korumak icin  kontrol kuleleri dikiyor! Sinirlarimiza bu kulelerin dikilmesi yakin gelecekde türk devleti icin büyük tehlike arz ediyor! Buna kesinlikle müsaade edilmemeli,

Suriyenin 100 KM ve Irak in 250 KM icerisini icine alacak  haritalar cizilmeli ve uluslararasi toplantilarda etkili bir sekilde anlatilmali ve denmeliki, bu topraklar ya Irak ve Suriyenin dir yada Türkiye nindir ve bu haritalari cizilen toprak alanlarina düsman ülkelerin silahlariyla topraklarindan sürülen insanlar yerlestirilmeli ve güvenligi türkiye tarafindan yapilmalidir,

zaman siyaset, zaman politika zamani Cumhurbaskanimizin sahsinda ülkemiz icde ve disda cumhuriyet tarihinde görülmemis bir basari yakalamis, topyekün Millet olarak bu basarilarin arkasinda ölümde olsa , güvenli gelecegimiz icin kenetlenmeliyiz, bu kenetlenme, ülkemizin bu zor zamanlarinda Millet olarak varolusumuzun sigortasidir, geregidir ihmale gelmez,

1683 deki Viyana kusatmasinda, Kirim tatarlarinin kiymetimiz anlasilsin diye Merzifonlu kara Mustafa Pasa ya yardim etmeyip, Polonya kuvvetlerinin Tuna nehrini gecmesine seyirci kalmasi, bütün Kirimlilarin ülkelerinden sürülmesine, kirilmasina yollarda delef olmasina ve birinci dünya savasiyla birlikde , Viyana dan Edirneye bütün Müslüman türklerin o güzel topraklarini asirlarca vatan edindikleri  o güzelim yerleri kaybetmek, sürülmek ve cok azinin bati trakyadan türkiyeye giris yapmasina 12 milyon türkün soykirima ugramasina sebep olmustur,

zannetmeyelimki ayni felaket bugün yasanmaz! Isi kavrayamaz ve önlem almazsak malesef bugün daha büyük felaket yasanabilir!

ALLAH muhafaza, Rabbim devletimize, Milletimize zeval vermesin, zevale ugramamak icin bizlere akil, fikir versin , insaALLAH

Tüm site sakini dostlarima selam ve sevgilerimle

Servet Isildar

9
2019 YILI GÜLEN KÖYÜ MUHTAR ADAYLARI

Mart 2019 muhtarlık seçimleri yaklaşırken Dernekpazarı Gülen Köyünde de muhtar adayları birer birer vaatleriyle birlikte ortaya çıkmaya başladı.

Şimdiye kadar sosyal medya üzerinden 5 aday resmen adaylıklarını açıkladı. Adaylar içinde bu yıl gençlerin de olduğunu görmek bizleri gururlandırdı açıkçası. Bu adaylar; İlyas Akyüz, Dursun Bektaş, Nazım Akyol, Muhammer Düzenli ve Özgen Düzenli. 

Adaylar arasında vaatleri yine sosyal medya üzerinden açıklayan İlyas Akyüz "2019 mart seçimlerine muhtar adayıyım, yalnız aday olmak için muhtar adayı değilim, köyümüzün 3 sorunu var yol, su ve elektrik sorununu çözmek için adayım. 5 yıl içerisinde bu sorunları çözerim, şayet çözemez isem 100.000 TL senet imzalayacağım bu 5 yıl içerisinde bu sorunları çözemez isem bu parayı köyün adına kullanabilirsiniz. Bu şartlarda başka muhtar adayı var ise ben çekilip oyumu ona vereceğim." Dedi.

Not: Başka muhtar adayı veya muhtar adaylarının vaatleri var ise lütfen bize bildiriniz...

10
ALLAH rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun...
Sayfa: 12345678 ... 10

Twittear