MUSTAFA AKYÜZ'ÜN 10 PARMAĞINDA 10 MARİFET - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: MUSTAFA AKYÜZ'ÜN 10 PARMAĞINDA 10 MARİFET  (Okunma sayısı 12953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Sitemizin aktif mudavimlerinden, İsmail Cumhur ile yaptığı düetlerden ve atma türküleriyle tanıdığımız Gülen Köyü Yenicamii (İfteriyon) Mahallesinden, Samsun’da ikamet eden Akyüz Mobilya’ nın sahibi Mustafa Akyüz abimizin 10 parmağında 10 marifet varmış meğer.

Kendi imkân ve çabalarıyla minibüsü karavana çevirerek (AKYÜZ MOBİLYA KARAVAN İMALATI) ahşabı işçilikle birleştirip ortaya görülmeye değer bir şaheser çıkartı. İçinizden şimdi bu arabayla Türkiye turu yapılmaz mı diye geçiyordur. Valla ne diyeyim benim geçiyor.

Mustafa Akyüz abimizle yaptığım görüşmede “Karavan yapmak çok zevkli ve bir o kadar da heyecan verici bir iş. O yüzden karavan imalatına da başlamaya karar verdik inşALLAH sonu iyi gelir.” Diye konuştu.

Bundan sonra Mustafa Akyüz abimizin yakın takipçisi olarak yaptığı işleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğimize emin olabilir siniz. Onun bu işten de (karavan imalatı) alnının akıyla çıkacağından eminiz. ALLAH yolunu ve şansını açık etsin.

Bu haberden sonra sipariş vermek isteyenler olabilir...
İrtibat Telefon Mustafa Akyüz: 0535 765 81 99

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xm8qql_akyuz-karavana-lymonsuyinda_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xm8qql_akyuz-karavana-lymonsuyinda_music</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 6 Kullanıcı: sadıkyılmaz (11 Mayıs 2012 - 11:23), Nimet (17 Kasım 2011 - 22:02), hatasız_kulolmaz (11 Kasım 2011 - 12:28), Şafak YAZICI (02 Kasım 2011 - 14:56), Kenan Yazıcı (01 Kasım 2011 - 17:48), ebruçobanoğlu (01 Kasım 2011 - 12:38)
  • *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
Harika, harika  :D    tebrik ederim,süper olmuş ....

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
super olmuş mustafa eline sağlık

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
HELAL OLSUN NE DİYELİM

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Forum Çaykara
     Karavanlara evelden beri ilgi duyar ve takip ederim. Ahşap işçiliğiyle bezenmiş bu midibüs harika olmuş. Aklıma titreşimden doğacak seslei nasıl izole etmiş sorusu gelmiyor değil. Sonuç olarak bu midibüs tam benlik, İsmail kardeşim Türkiye turun sana kalsın, benim parolam ilk olarak, Çaykara boğazında, her güne bir yayla...

ForumÇaykara Platform
HERŞEY GELECEKTE DAHA GÜZEL BİR ÇAYKARA İÇİN

MAVİ İLE YEŞİLİN DANSI
KARADENİZ...

Ege ve Akdeniz yaz ayları boyunca tatilcilerin akınına uğrarken, Karadeniz, sessiz sakin konuklarını ağırlamaya devam eder. Sanki sadece bakmasını bilenlere verecektir sırrını...

forumcaykara 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (02 Kasım 2011 - 11:49)
  • Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Karavanlara evelden beri ilgi duyar ve takip ederim. Ahşap işçiliğiyle bezenmiş bu midibüs harika olmuş. Aklıma titreşimden doğacak seslei nasıl izole etmiş sorusu gelmiyor değil. Sonuç olarak bu midibüs tam benlik, İsmail kardeşim Türkiye turun sana kalsın, benim parolam ilk olarak, Çaykara boğazında, her güne bir yayla...

Her güne çaykaranın yaylaları fıkri güzelmiş, arkadaş ortamıda oldumu değme keyfe o zaman... Ama ancak bizler bu fikirleri hayal ederiz yaşayamayız. En çokta ona üzülüyorum...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Forum Çaykara
     Bütün ortam mevcut İsmail merak etme :) şu makinadan bitane alalım gerisi kolay akşamdan aligideruk seni...

ForumÇaykara Platform
HERŞEY GELECEKTE DAHA GÜZEL BİR ÇAYKARA İÇİN

MAVİ İLE YEŞİLİN DANSI
KARADENİZ...

Ege ve Akdeniz yaz ayları boyunca tatilcilerin akınına uğrarken, Karadeniz, sessiz sakin konuklarını ağırlamaya devam eder. Sanki sadece bakmasını bilenlere verecektir sırrını...

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Hakikatten düşünüp fikir üretebilmek bu olsa gerek çok güzel harika ama mustafa abiii bunla yayla uzungöl hatta Türkiye turu hıç düşündün mü? zaten abi sen düşününce hemen uyguluyorsun :) listeye benide eklede gezmiş olalım :(

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • Facebook ProfiL
  • GSM: 0543 661 84 61
ben bunun fiyatını merak ettim :) ?

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Sayın ismail kardeşım bu haberdeki o güzel görüş ve düşüncelerın icin cok teşekkür ediyorum proje yaklaşık 10 yıldır kafamda vardı uygulamak şimdi nasip oldu. Bu yapdığım ilk karavan inşALLAH bundan sonrakiler dahada güzel olacak. Bir arkadaşımız nasıl izole edıldığını sormuş ahşapla kaporda arasına 4 cm boşluk püskürtme köpükle doldurulmuş. Yapımıyla ilgili bir video'yla anlatmiya calışacağım. dığer bır arkadaşımda fiyatını merak etmiş karavan maliyet konusunda sınır yok... 50 bin tl de olabilır 150 bın tl de bu karavanın fıyatı ise 100 bin tl

Yorumları için herkese cok teşekkür ediyorum ve yorumlarınızın devaminı bekliyorum.

• O Bir Visirli
  • *
HARİKAYMIŞ ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK.  ASLINDA HERKESE LAZIM  BİRER TANE BUNDAN  :D

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
evet arkadaşlar karavan sıbarişlerınızı beklıyoruz
.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        Mustafa ağabeyum, takas edelum eskisi gibin, ben evunun perdelerini yapayim sen bağa bi karavan yap, yaylalara çikayim, olmazmi heee...

desen 49

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
        Musatafa kardeşim,sakın bana hediye edeçek olduğun karavanayı kimseye satma,aman haaa,en iyisi bir an önce sen o karavanayı bana ver ben yağmur gibi sipariş alırım sana sen hiiiç dert etme....

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
05357658199

Facebook Yorumları

Twittear