GÜLEN KÖYÜ DERNEĞİNDE YENİ GELİŞMELER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLEN KÖYÜ DERNEĞİNDE YENİ GELİŞMELER  (Okunma sayısı 3885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Başkan
  • Moderatör
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
     Temmuz ayı içerisinde yapılacak olan Gülen Köyü Dernek seçimlerinde Başkan Dursun Ali Düzenli olarak ben şahsen aday olmayacağımı her konuşmamda belirttim ve bundan dolayı dernek yönetimi olarak köyde(8 Mayıs 2011 Pazar günü) bir toplantı düzenledik. Toplantıda çıkan karara göre yönetimde bulunan Süleyman Aktürk’ün tek şart ile başkanlığa aday olduğunu belirtti. Şartı Benim yönetimde olmamı ve hesaplardan sorumlu olarak yanında olmamı istedi bende bu isteği sıcak karşıladım. Dernek yönetiminde olan diğer arkadaşlar da bu fikre olumlu bakarak destek verdiler.

Dernek yönetimi toplantısında çıkan diğer bir karar ise7 kişi olan yönetimden 3 isme değişiklik yapılarak seçime girilecektir.   

Diğer bir karar ise bu yeni dönemde köyün sorunları yanında dernek olarak bugüne kadar yapmak isteyip te yapamadığımız sosyal faaliyetlere daha çok ağırlık verilecektir.

Ekskavatörün satılması söz konusu değildir. Ekskavatör köyün malıdır ve köyde kalacaktır. Ekskavatöre taşıyıcı kamyon alınması düşünülüyor bununla ilgili maliyet araştırması yapılıyor.

Kısacası yeni dönemde yeni anlayış ve yeni fikirlerle sizlerle olacağız.

Seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesi ve dernek yönetimine aday olmak isteyen diğer başkan adaylarını da görmek istiyoruz.

Dursun Ali Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: sadıkyılmaz (09 Mayıs 2011 - 22:07), ZEKİ YAZICI (09 Mayıs 2011 - 21:17)
  • Hasan YAKUPHAN
  • Aktif Visirli
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • GSM: 5358127175
suleyman abimizin başkanlığı şimdiden hayırlı olsun. inşALLAH kercekden bir dernek anlayışıkibi yönedilir  bu karar köyümüzicin hayırlı olsun. inşALLAH kelen kideni aratmaz

SaNA DEğeR VeRiLDiĞi KAdAr sENDE deĞER ver

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
hayırlı olsun köy adına
köyde ersun muradına
hep birlikde heb elele
onun doyulmaz tadına

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
Güzel bir karar kanımca süleyman aktürk abimizin bu görevi başarı vede layıkıyla yürüteceğine eminim vede her türlü destekçisi olacagımı beyan ederim.selamlar

mustafa genç

Facebook Yorumları

Twittear