GULENDER DERNEK BAŞKANI SÜLEYMAN AKTÜRK'ÜN ALMANYA'DAKİ KÖYLÜLERİMİZE ZİYARETİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GULENDER DERNEK BAŞKANI SÜLEYMAN AKTÜRK'ÜN ALMANYA'DAKİ KÖYLÜLERİMİZE ZİYARETİ  (Okunma sayısı 4580 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Trabzon Gülen Köyü Derneği Başkanı Sayın Süleyman Aktürk 6 – 13 Nisan tarihleri arası Almanya’ya hem işlerini halletmek hem de köy derneğine para yardımları alabilmek için gitti.

Almanya da bulunduğu zaman zarfı içerisinde köylülerimizi ziyaret edip yardım sözü aldığını ifade etti. Ayrıca Almanya TUSİAD yöneticilerinden Hamza Çetin ve Trabzonlular Derneği kurucu üyelerinden İsmail Çoban ile de görüşerek yardım sözü aldığını ifade etti.

Görüşmelerinin olumlu geçtiğini ifade eden Başkan Süleyman Aktürk yurda dönüşte Samsun’daki bazı köylülerimizi de ziyaret etti.

Başkan Süleyman Aktürk Almanya'da köylülerimizi Ziyaret etmek için tren GAR'ında beklerken....

Almanya TÜSİAD kurucularından Hamza Çetin ile görüşmelerinden...

Almanya Trabzonlular Derneği Kurucu Üyelerinden İsmail Çoban Ziyaretinden...

Samsun'da Ticaretle uğraşan köylümüz Cemal Aktürk Ziyaretinden...

Yine Samsun'da Muhasebeci olan köylümüz Hasan Düzenli'yi ziyaretinden...

Başkan Süleyman Aktürk'ün ailesi oğlu Levent ve damatı Erol Aktürk...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

İsmail Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ebruçobanoğlu (19 Nisan 2012 - 19:10)
  • Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
        Başkanımıza teşekür ediyorum.inşALLAH gerkli olan maddi desdeği bulmuştur.Köylülerimizin imkanları nisbetinde köyün ihtiyaçlarına katkıda bununacaklarını biliyorum.Bu vesileyle bütün köylülerimize teşekkürlerimi sunuyorum.ALLAH razı olsun.Süleyman Başkan'ımızada gerekli desdeği verdiklerinden hiç şühen yok.Başkan'ımada ALLAH kolaylık versin bu işler zor işler diyorum.....A.E.O

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Hayırlı iş için yola cıkmış olan başkanımız Süleyman abiye bu yolculuğunda yüce ALLAH dan başarılar niyaz ederim. Dernek yönetimi olarak köyümüze ve insanımıza `yapmış oldukları ve yapacakları hizmetlerden dolayı şimdiden teşekkür eder çalışmalarının  devamını bekleriz. Ayrıca  Sayın süleyman abi maşaALLAH oğlun levent den genç görünüyorsun ALLAH hayırlı ömürler versin.

Facebook Yorumları

Twittear