GÜLEN KÖYÜ DERNEĞİ MOBİL AİDAT SİSTEMİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLEN KÖYÜ DERNEĞİ MOBİL AİDAT SİSTEMİ  (Okunma sayısı 13223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Değerli Hemşerilerimiz kıymetli üyelerimiz. Türkiye’de bu sistemi ilk kullanan derneklerden biri olmaktan sizler adına gurur duymaktayım. Günümüz bilgi ve elektronik çağını yakinen takip eden bir dernek olmak ayrıca gurur vermektedir. Böylelikle derneklerin en büyük sıkıntısı olan aidat toplama işlemleri cep telefonları üzerinden yapılabileceği için üye kendine gelen SMS’ i bir kez onayladıktan sonra her yıl düzenli olarak belirlenen zamanlarda isterse taksitli olarak da aidatlarını toplayabilecektir (10 TL). Üyeler derneğe para ödemek için yönetici aramayacak, bankaya, PTT ye gitmeyecek paramı ödedim mi? Ödemedim mi? Soruları ile muhatap olmayacaktır. Dernek yöneticileri de üyelerle para konusunda karşı karşıya kalmayacak ve daha fazla faaliyete zaman ayırabilecektir. Biz hem dernek için hem de üyeler için faydalı olacağını düşünüyoruz.

İstanbul’daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği olarak üyelik aidatlarını kolayca toplanması amacıyla TURKCELL Mobil Aidat Servisi ile anlaşılmıştır. Derneğimizin amacına ve siz Değerli Gülen Köylülerimize daha iyi hizmet sunabilmek için, Derneğimize aylık katkı sağlamak amacıyla gün içinde 8071 numarasından gelen mesajı EVET yazıp cevaplayınız veya www.gulenkoyu.com sitemizdeki Dernek Üyeliği Formunu doldurarak sistemimize kayıt olabilirsiniz. Lütfen duyarlı davranalım. Biz Büyük Bir Aileyiz...

ÜYELERİMİZ AİDAT ÖDEME SİSTEMİNDEN NASIL FAYDALANACAKLAR;

1 - Cep Telefonunuza gelen mesajı okuyacaksınız.
2 - Üye aidatının kaç taksitte ne kadar ödeyeceğinin bilgisi verilecektir.
3 - Mesajı okuduktan sonra yanıtla ya da cevap yaz kısmından ( EVET ) Yazarak mesajı cevaplayacaksınız.
4 - Ya da mesajdan anlamıyorsanız dernek yetkililerini arayabilir veya anlayan gençlerden yardım isteyebilirniz.
5 - Mesajı cevapladığınız andan itibaren Otomatik olarak aidatınız 10 TL derneğimize aktarılacaktır.

MOBİL AİDATIN, CEP AİDATIN FAYDALARI:

* Her yerden ödeme imkânı sunar.
* Ödemelerinizi unutmazsınız. Sistem size bilgi verir.
* Zamandan tasarruf sağlar.
* Kolaydır, Güvenlirdir en önemlisi üye için masrafsızdır.

Abone olmak için ( GULENDER10 ) yaz 8071’ e gönder. Telefonunuza gelen mesaja  EVET  yazıp cevaplamanız yeterli. Hayırlı olsun...

Şimdiden bu sistemin derneğimize ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor tüm üyelerimizin bir an evvel sisteme kayıt olmalarını bekliyorum.

Yönetim kurulu adına hepinizi selam ve saygılarımla selamlarım.
               Genel başkan
               Abdullah AKTÜRK

ÖNEMLİ NOT: Siz değerli Gülen köylülerimiz ve Gönül dostlarımız TURKCELL Mobil Aidat servisinde gelen mesajlara itibar etmeyen veya tereddütleri olan değerli üyelerimiz, Biz İstanbul’daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği ile TURKCELL Mobil Aidat arasında imzalamış olduğumuz sözleşme doğrultusunda üyelik aidatı toplamaktayız. Detaylı bilgi için Dernek Başkanı Sayın Abdullah AKTÜRK’ den bilgi alabilirsiniz.

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: ebruçobanoğlu (19 Ağustos 2012 - 23:01), AHMET AKTURK (23 Mart 2011 - 18:40)
  • Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm hemşehrilerimize teşekkürü borç biliyorum. İlgi her saat başı artıyor, duyarlı olan köylülerimize minnettarız...

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
    • Facebook ProfiL
  • GSM: 0543 661 84 61
ya kayıt olayım dedim aylık odemeye fakat sadece turkcellden odeme alıyor :DD vodafone olani yokmu?

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
Evet Fatih kardeşim, şimdilik bu uygulamayı Turkcell devam ettiriyor. Vodafone veya, Avea bu sisteme katıldığı zaman duyurusu yapılacaktır.

Duyarlılığın için teşekkürler...

Kenan Yazıcı 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fatih.Kursat (25 Haziran 2011 - 04:13)
  • Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
AVEA da hizmete dahil olmuştur....

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
Bu konuyu tekrar gündeme getirmek istedim. Herkes mobilden aidatlarını daha rahat ödyebilir en azından faturaya eklenince aksaklık olmuyor ve gününde ödenmiş oluyor.
Yönetimimizi ben tekrar tebrik etmek istiyorum bu konuyla alakalı olarak ancak, üye OLAMIYORUZ NEDEN?
Evet yazıp cevaplayınca böyle bir kayıt yoktur üyeliği iptal edin cevabını aldık. Bir kez daha açıklanırsa bu konu sevinirim ...

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 232 Mesajı Toplam
    425 Kere Beğenildi
    • antoloji
BU KONUYLA YÖNETİMİMİZİN İLGİLENMESİNİ İSTİYORUM MOBİL AİDATA KAYIT YAPAMIYORUM ...
ONAY MESAJI GELMİYOR NEDENİNİ BİLEN VARSA İZAH ETMESİNİ İSTİYORUM . . .

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• GÜLENDER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 30 Mesajı Toplam
    76 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü
  • GSM: 0212 677 53 61
TURKCELL
AVEA
VE ŞİMDİ DE

VODAFONE HERKES MOBİL AİDATA GEÇEBİLİR. bÜTÜN OPERATÖRLERDEN KAYDINIZI YAPABİLİRSİNİZ...

Facebook Yorumları

Twittear