Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 345678910
91
Murat kardeşimize Rabbimizden rahmet diliyor, tüm aileye ve sevenlerine sabır temenni ediyorum...
92
Kardesimize ALLAH rahmet etsin, mekani Cennet olsun, kederli Ailesine, evlatlarina, sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim.

Servet Isildar
93

ALLAH Rahmet Etsin Murat Genç vefat etti.

Köylülerimizden Bursa’da ikamet eden Milli Boksörümüz Mustafa Genç’ın oğlu, İsa, Ömer Genç’ın Kardeşi, 36 yaşında iki çocuk babası Murat Genç, 01 Nisan 2017 Cumartesi günü sabah saatlerinde Bursa merkezde otomobilin çarpması sonucu vefat etmiştir.

Cenazesi: 01 Nisan 2017 Cumartesi Günü Bursa Zümrüt Evler Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Bursa’da Toprağa verileceğini Amcasının oğlu Muhtar Halil Genç’den öğrenmiş bulunuyoruz.

Amcasının oğlu Halil Genç: 0541 715 16 61

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz Mekan’ı cennet olsun.

94
Salih dayi ya ALLAH rahmet etsin, yeri, mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim.

Servet Isildar
95

ALLAH Rahmet Etsin Hacı Salih Akyol Vefat Etti.

Rahmetli Osman Akyol’un oğlu, Dursun Ali Akyol’un babası, Hacı Salih Akyol 28 Mart 2017 Salı günü sabaha karşı tedavi gördüğü
Trabzon Kaşustu Eğitim ve araştırma hastanesinde vefat etti.

Cenazesi: 28 Mart 2017 Salı günü Gülen Köyü Rimandoz Mahallesindeki Camide Öğlen namazına müteakiben toprağa verileceğini Muhtar Salih Biber’den öğrenmiş bulunuyoruz.

Oğlu Dursun Ali Akyol Tlf: 0536 787 94 12
 

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz Mekanı cennet olsun.
96
Başkanın Kaleminden... / FUTBOL TURNUVASI
« Son İleti Gönderen: Ali Ayazoğlu 27 Mart 2017 - 07:59 »
SLM GÜLENKÖYLÜLERİMİZ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FUTBOL TURNUVASINA KATILIM ÇOK AZ TAKIMIMIZ 2 HAFTATIR KOL YEMEDEN 6 PUAN ALMIŞTIR FUTBOLCULARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM VE TAKIM KAPTANIMIZADA  KATILIMLARIMIZI BEKLIYORUZ AYRICA YEDEK BEKLEYEN FUTBOLCUMUZ SAYIN KENAN YAZICI KARDEŞIMIZIN YAPMIŞ OLDUGU CENDİNMEKLIKDEN DOLAYI  AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM TAKIM SORUMLUMUZ AHMET AKTÜRK KARDEŞİM GENDİSİNİ SAHAYA ALMAK İSTEDI VE GENDİSİ SORUMLU ARKADAŞA TAKIMI BOZMA HOCAM DEMİSTİR HERGESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KADILIMLARINIZI BEKLIYORUZ TAKIMA SAHIB CIKALIM
97
Sadık Yılmaz'ın Şiirleri / GARDİYAN
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 27 Mart 2017 - 07:40 »
Uydum bir şeytana oldum perişan
Düştüm ocağına etme gardiyanım
Ben oldum hükümlü sen bana guslü
Ne olur sende susma gardiyan

Bu rezaleti çekemiyorum
Derdimi dilime dökemiyorum
Güçlünün bileğin bükemiyorum
Müdürü yanıma al gel gardiyan

Yaptığım suç değil ekmek parası
Çektiğim kanımca bunun kirası
Şimdi geldi konuşmanın sırası
Huzuru hazıra bölme gardiyan

Ne olur gardiyan yalvarıyorum
ALLAH’tan başka şey dilemiyorum
Ben kendimi suçsuzum biliyorum
Sende beni biraz anla gardiyan

          SADIK  YILMAZ
98
Sadık Yılmaz'ın Şiirleri / BELKİDE BU SON ŞİİRİM
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 27 Mart 2017 - 06:38 »
Ömrümü bitiren yazık ki yıllar
Sizi gelip geçtim anlayamadım
Unuttum  son yirmi seneyi
Ben sizi sanki hiç yaşamadım

Sorsalar ne derim ben bu yıllara
Anlatılmaz olur yaşadıklarım
Yaş elliyi geçti  bıraktım sadece
Yazdığım acılı bu şiirlerim

Belki de yazdığım son şiirim bu
Aklına estikçe al ve de oku
O zaman anarsın beni sevgilim
O zaman anlarsın var ile yoğu

             SADIK YILMAZ
99
7 BİN LİRA FATURA ŞOK ETTİ
Vodafone GSM Operatörü abonesi gelen yüksek faturaya isyan etti. Telefon firması yurt dışında internet bağlantısını kullanan müşterisine 20 gün arayla ve sadece 700 MB karşılık 7 bin 99 lira 10 kuruş fatura kesti.


Trabzon’un Ortahisar ilçesinde yaşayan ve eşi bir süre önce yurt dışına çıkan Yavuz Güney eşinin yurt dışında kullandığı telefona gelen faturaya tepki gösterdi. Hatta tanımlı 2 GB internet olduğunu ve bunun da sınırlandırıldığını ifade eden Yavuz Güney ilk seferde 3 bin 500 daha sonra yine 3 bin 599 lira 10 kuruş olmak üzere kesilen faturanın gelmesinin mümkün olmadığını, ilgili GSM Operatörünün de konulu ile ilgili yeterli açıklama yapmadığı söyledi. 

Eşim Yurt Dışında Mağdur Oldu

Eşinin bir saatlik internet kullanımına gelen faturaya tepki gösteren Yavuz Günay yaptığı faturanın gelemsinin mümkün olmadığını ifade ederek GSM Operatörüne tepki gösterdi. Güney kendinse bilgi verilmediği hattının ulaşıma kapandığını ve hukuki yollara başvuracağını ifade ederek; 24 Ocak 2017’de eşim Almaya’ya gitti. Farkında olmayarak adıma kayıtlı hattın mobil internet hizmetinden yararlanma durumu oldu. 700 MB civarında bir kullanım söz konusu. Hattıma tanımlı 2 GB internet söz konusu. Almaya’ya giden eşim GSM Operatörü tarafından yurt dışında mağdur edildi.  Bu şikâyetimi ve tutarı makul bir düzeye indirerek tarafıma öyle fatura edilmesini ilgili GSM Operatörüne ilettim. Ancak dikkate alınmadı hatta daha sonra aradığım da müşteri hizmetleri yetkilisi böyle bir kaydın olmadığını ifade etti” ifadelerini kullandı.

Dikkate Alınmadım

Güney yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Söz konusu kullanma 3 bin 500 TL tutarında ki fatura otomatik ödeme talimatı vermiş olduğum kartımdan 6 Şubat tarihinde çekildi. Ancak hattım tek taraflı görüşmeye kapatıldı. Durumu müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen hattım açılmadı. Ödemenin yapıldığı göremediklerini beyan ederek mağdur edilmeme devam edilmiştir. Bu süreçte defalarca kez müşteri hizmetlerini aradım ve hattım hiç değilse görüşmeye açılmasını talep ettim. 15 gün sonra merkez mağazalarından birine gittiğimde 3 bin 500 TL’nin iptal edildiğini ve 3 bin 599 lira 10 kuruş fatura düzenlendiğini, hattıma ait bu fatura ödemesinin yapılmadığını ve hattımın bu nedenle görüşmeye tek taraflı kapatıldığını öğrendim. Bana aradaki 99 lira farkı ödemem durumunda açılacağı söylendi.

Ödedim ve hattım açıldı ancak daha sonra kartımda 24 Şubat’ta 2 bin 599 10 kuruş’un tekrar çekildiğini öğrendim. Durumu müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen fazla ödediğim miktarı alamamış durumdayım. GSM operatörünün şikayeti birimine ilettim sonuç alamadım. Müşteriye doğru dürüst hizmet vermeyen, hakkını koruyamayan bir şirket olduğunu değerlendiriyorum. Beni müşteri olarak mağdur ettikleri için hakkımı hukuki yollarla arayacağım” diye konuştu. 

Haber Kaynağı: Sonay ÇALUK   TAKA100
Albümü tekrar yüklemeniz mümkün mü acaba...Teşekkürler
Sayfa: 1 ... 345678910
         
Twittear