ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKTIK [15 Ağustos 2009 Cumartesi] - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKTIK [15 Ağustos 2009 Cumartesi]  (Okunma sayısı 10657 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
    15 Ağustos 2009 Cumartesi günü yapılan 1. Gülen Köyü Dayanışma Gecesi müthiş kalabalıkla güne dangasını vurdu. Bu anlamda sağduyulu olan Gülen Köylülerime buradan çok teşekkür ederim...

Gelelim geceyle ilgili (+) (-) lerine. Elbette herşeyin ilki gibi eksikliklerimiz olmuştur buda normaldir...

Öncelikle yerimiz dardı. Salonumuz yaklaşık 400 kişilikdi. 250 kişilik oturmalı düzen şeklinde düzenledik. 100 kişide ayakta olur dedik. Yaklaşık Geceye 1000 kişi geldi...

Ama bu kalabalık sanatcılara performans olarak yansıdı. Çünkü milleti toplu görünce samimi ortam doğdu sanatcılar hem coştu hem de coşturdu. Zira Emine Genç sahnede hiç inmek istemedi bıraksak tek başına gece yarısına kadar gödürecekdi ha keza Sinan Sami, Bizim Gönül de öyle...

Bu arada Cay Tv de profesyonel şekilde geceyi yayımladı. Televizyondan ortam cok güzel görünüyordu.

Sunucularımız ha keza aynı şekilde köyümüzü ve bizleri çok güzel şekiilde temsil ettiler... Buradan yönetim ve köylülerimiz adına kendilerine çok teşekkür ediyoruz...

Hizmetleriyle bizlere yardımcı olan ekibimiz Cemil, Celil, Halil, Caner, Osman, Muammer Düzenli, Baki Bektaş, Bilal Genç ve sayamadığım diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz...Onlar gecenin gizli KAHRAMLARI...

NOT : Bu gece horona doymayan herhalde daha horona doymaz...

GECENİN GİZLİ KAHRAMANLARINA BÜYÜK ALKIŞŞŞŞ

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
  • 17 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
        Sevgili köylülerim bir kez daha gülenköylü olmakla gurur duymamız gerekdiğini gösteren birlik ve beraberliğimizi pekiştiren kardeşliğimizi doruğa çıkaran gecemizi geride bıraktığımız bu günlerde sizleri anlatmak için inanın kelime bulamıyorum.

Çok kıymetli köylülerim müsadenizle birkaç kardeşime, birkaç abime sizler adına teşekkür etmek istiyorum şimdiden köylülerimin affına sığınarak başlamak istiyorum.

Başta köyümüzü bizim adımıza temsil eden muhtarımız Dursun Ali Düzenli beye,  Derneğimizin kurulmasında hiç bir fedakarlık dan kaçınmayan ve kuruluşundan bu güne kadar gösterdiği azimli çalışmalarıyla bizlere örnek olan çok değerli başkanımız abimiz sayın Dursun Ali Düzenli beye, kurmuş oldukları internet sitesiyle köyümüze en güzel hizmetlerden birini yapan kardeşlerim sayın İsmail Düzenli ve Kenan Yazıcıya yine sitemiz e sürekli desteklerini veren Ahmet Aktürk hocama, Yavuz Biber abime Almanya gülen köylüleri dernek başkanı Servet Işıldar beye,

Gecemizin hazırlanmasında ve bizlere ulaşmasında emeği geçen sunucu kardeşlerim Metin Biber e ve Ali Düzen kardeşime, Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan kemençeci Servet Düzen abime ve Aydın Akyol kardeşime, köyümüzün yetişdirdiği sanatçı kardeşimiz Bizim Gönül'e ve gecemize katılan tüm sanatçı kardeşlerimize.

Sizler adına teşekkür ediyorum.

Yaşamış olduğumuz o güzel gece de hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan ve gecemizin gizli kahramanları olan daha gündüz vakitlerinden gecenin son saatlerine kadar arı gibi çalışan gençlerimiz Cemil, Muhammet,celil, Caner,Halil Düzenli, Baki Bektaş, Ali Terzioğlu, Bilal Genç ve Zülküf Düzen kardeşlerime çok ama çok teşekkür ediyorum.

Nice dayanışma ve kaynaşma gecelerinde buluşmak ümitiyle saygılar sunuyorum ALLAHa emanet olun hayırlı ramazanlar.

Visirli Ziraat Mühendisi

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
DERNEKPAZARI GÜLEN KÖYÜ 1. GÜLEN KÖYÜ DAYANIŞMA GECESİ VİDEOLARI

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xa6rc7_gulen-koyu-gecesi-emine-genc_music" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xa6rc7_gulen-koyu-gecesi-emine-genc_music</a>

GÜLEN KÖYÜ GECESİ - EMİNE GENÇ

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xa6tb7_gulen-koyu-gecesi-sinan-sami_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xa6tb7_gulen-koyu-gecesi-sinan-sami_people</a>

GÜLEN KÖYÜ GECESİ - SİNAN SAMİ

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xa6utf_bizim-gonul-horon-show_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xa6utf_bizim-gonul-horon-show_people</a>

VEE HORON SHOW

• 61HACI61

• Ziyaretçi
Selamun aleygum  güzel  köyumun  güzel insanlari yureginize  saglik  sahane bi gece  visire  yakisir insanlarla gecirtiniz  insALLAH her zaman taha iyi olmasi tilegiyle  emegi gecen herkesin ALLAH hanesine ömrüne gönlüne  ibatet ve hizmetlerine  bol  bereget versin insALLAHhhhhhhhh ben haci mehmet alinin  oglu haci mustafa akyol almanya berlinteyim araniza olamatim üzgünüm ALLAH islerunuzi rast getursun insALLAHhhhh hosta ve tostca kalin  ,,,,,,,,,,,

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
Katılım çok güzel. Bu da gösteriyor ki gece amacına ulaşmış.

Resimlerede dikkatimi çeken birşey oldu. Herkesin yüzü saddesu olmiş. Ya çok horon etmekten, ya da kalabalıktan dolayı klima yetersiz kaldı. Seneye Kacalak'a sığmaz bu kalabalık. Sahneyi tevora kurmak lazım. :)

• Süper Moderatör
  • *
  • 63 Mesajı Toplam
    129 Kere Beğenildi
              Kaynaşma gecesini seyrettim.
              Güzeldi.Sanatçılar seviyeliydi.Sunucularımız tebriğe şayandı.Ali ve Metin gittikçe profesyonelleşen bir yola doğru gidiyor.Sevgili Ali'nin ilk iki sanatçıyı kısıtlaması ve değerli Öğretmenimiz Ahmet Yakuphan'ı zamanın darlığını bahane ederek kürsüde az tutmasını şık bulmadığımı ifade etmemde fayda görürüm.Umarım sevgili Ali bu eleştirimi hoş karşılayacaktır.
              Sahne güzeldi.Yanlız işi olmayanların sahne arkasında kameraya bakışları hiç şık düşmemiştir.Seyirci sahnenin dilini güzel anladı ve tepkileri yeri yerindeydi.Belki sahneyi kullanan sanatçıların horon etkinliğini uzun tutması eleştirilebilecek küçük nüanslardi diyebilirim.
              Emeği geçen başta değerli Muhtar ve Dernek Başkanı D. Ali Düzenlilere,sanatçılar Bizim Gönül,Sinan Sami ve Emine Genç'e,organizasyonda hizmet eden tüm görevli gençlere,seyirci olarak katılan herkese teşekkür ediyorum.
              Bu vesile ile bazı eksik yönleri de hatırlatmayı bir görev kabul ediyorum.
              Burada esas amaç eğlenceden ziyade,bir araya toplanan yüzlerce köylünün görev ve sorumluluklarını hatırlatma olmalıydı diye düşünüyorum.Sırf eğlenme amacı güdüldüğü intibai verilmesi bence amaca ulaşmada eksik kalmıştır.
              Muhtar,Dernek Başkanı veya bir konuşmacı aracılığıyla köyümüzün sorunları ve çözüm önerileri 10-15 dakikalık konuşmayla duyrulmalıydı.Köyümüzün önünde bulunan acil işlerin hatırlatılmas,çözüm önerilerinin duyurulması çok isabetli olacaktı.Yol,su,Cami,Kur'an Kursu,değirmen,çöp sorunu,irmak ve derelerin ıslahı,erozyon ve yol genişletilme çalışmaları,elektrik ve telefon sorunları birer cümle ile hatırlatılmalıydı.
              Köy kalkınması için yapılması gereken proje fizibilitelerinden söz edilmeliydi.Gençlerimizin gelecek kaygıları için çözüm önerileri sunulmalıydı.
              Bu projelerin ayağı yere değen,havada kalmayan projeler olduğunu halka göstermek için işadamlarımızın katkı ve katılımlarının sağlanması isabetli olacaktı diye düşünüyorum.Ayrıca,İl Genel Meclisi Üyesinin geceye katılmasını fırsat bilerek ve ona kürsüyü vererek bazı yatırım ve harcama sözlerinin alınması gerekirdi diye düşünüyorum.
              Her şeye rağmen,güzel ve isabetli bir organizasyon olması dolayısıyla tüm katkı ve katılım sağlayanlara bir kez daha teşekkür ediyorum..Temennim,ileriki günlerde yapılması düşünülen kacalah buluşmasında bu gibi eksikliklerin giderilnesini sağlamaktır.
              Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
tv den izlediğim kadarıyla cok güzel bır gece oldu emeği gecen herkese teşekkurler

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     Değerli gulenkoyu.com üyeleri Gülen Köyü gecesinde verilen atma türkü yarışması ve yaz futbol turnuvası ötülleri en son saate kalınca haliyle ötüllerinin verilmesi biraz sönük geçdi. Ne yapalım bizimde kaderimiz herhalde bu olsa gerek...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xa79qb_atma-turku-toreny_people" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xa79qb_atma-turku-toreny_people</a>

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
  • 389 Mesajı Toplam
    575 Kere Beğenildi
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Zaten hep öyle oluyor be İsmail... ama bir dahaki yapılacak olan organizasyon GULENKOYU.COM organizasyonu olursa sitemiz ve faaliyetlerine özel bir gece yapabilirsek, becerebilirsek, altından kalkabilirsek o zaman kaderimiz olmaktan çıkar. Gecenin sunuculuğunuda 2 tane beceriksiz admin yapar sorunu kökten çözeriz.  :D :D :D

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Görevlileri tebrik ederim!  :) Golcüleri tebrikederim!  :) Atma türkücüleri tebrik ederim!  :) Birde köylülerimi tebrik ederim! :) Bütün sanatcilara tesekkür ederim!  :) Güzel bir bütün olustu. Evde zevkle izledik bir nevi hasret giderdik. Kazalah senligini dört gözle bekliyoruz. :)

saygılar

Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
HAMDİ DÜZENLİ'NİN KAMERASINDAN...

• Başkan
  • Moderatör
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
Değerli köylülerimiz 15 Ağustosta düzenlemiş olduğumuz dayanışma gecemize göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnun oldum herkese  ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.
Gecede bazı aksaklıklardan ve eksikliklerden dolayı herkesden özür dilerim.
Buna rağmen gecemiz çok güzel oldu. İnşALLAH seneye çok daha güzelini yaşayacağız.Bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum seneye buluşmak üzere ALLAHa emanet olun..

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Bu geceye emege gecen tüm insanlara tesekkür ediyorum.ilk olmasina rahmengüzel bir gece oldu.Bundan sonra daha iyi olacagina inaniyorum.Bu geceyi düzenleyen herkesi tebrik ediyorum.

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
bende emeği geçen herkese ALLAH razı olsun diyorum,bizler uzaklarda olanlar ancak seyrederek avunduk.genede oralrda gibi evimizde şen ve mutlu olduk.ALLAH herkesten razı olsun.

• Hatice Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Bu organisasyonda emegi gecen herkese öncelikle te$ekkür etmek istiyorum, ve programlarin ardi ardi gelecegini umuyorum. Biz gülenköylü olarak bu $ekil kültürel faliyetlerinden hem yer almakdan hemde izlemekden, muazzam bir tat aliyoruz . Memleketden uzak da olsak, sayenizde bu uzakligi bize bu $ekil adim adim yakinla$tiriyorsunuz.

Ayrica aldigim ödüller icin bana bunlari laik gören herkese tesekkür ediyorum...

Beni öyle bir zaman sevki, sevgini en az hak etdigim zaman olsun, cünkü sevgine o zaman en cok ihtiyacim olacak...

Facebook Yorumları

Twittear