YGKYD-2000-Dernegi Durmuyor, Çalismalarina devam ediyor. RESİMLİ HABER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Dernegi Durmuyor, Çalismalarina devam ediyor. RESİMLİ HABER  (Okunma sayısı 9651 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi y.kurulu,23.yk. toplantisi icin,yk.üyesi kardesimiz Arif Düzenli`nin evinde toplanti.
Arif Düzenli,Salih Aktürk,Hasan Aktürk,Murat Aktürk,Embiya Aktürk,Baskan-Servet Isildar

YGKYD-2000-Dernegi yk. Üyeleri,kurulusundan bu yana 23. yk. toplantisina imza atti. 23. gerceklestirdigimiz yk. toplantisi Yk.Üyemiz Arif Düzenli`nin evinde yapildi. Dernegin son durumunun degerlendirildigi toplanti dan üc önemli karar cikti.

birincisi birbucuk yildan beri BURS verdigimiz üniversiteli bir gencimize iki yeni isim daha ekledik. Bu yeni iki gencimize 01 Ekim 2009 tarihinden itibaren(10 ay boyunca) BURS vermeye baslayacagiz. Bugüngü imkanlarimizla insaALLAH üniversite sonuna kadar bu üc gencimizi dernek olarak desteklemeye calisacagiz.

YGKYD-2000-Dernegine üye olmamis Gülen Köylü kardeslerimiz,agabeylerimiz,daha baska hayirli islere imza atmak ve BURS verebilecegimiz genclerimizin sayisini cogaltmak,sizlerin bu dernege üyelik seklinde vereceginiz destege baglidir.lütfen bu hayirli desteginizi köyünüzün hayir kurulusu derneginizden esirgemeyiniz.
Dernek hakkinda varsa herhangi bir endiseniz,süpheniz dernek yönetim kuruluna bu güvensizliginizi bildirin eksiklerimiz varsa bunlari sizlerin görüsleri dogrultusunda düzeltmeye haziriz.görüslerinizi,hayir kurulusu derneginize ilgi ve alakanizi sabirsizlikla bekliyoruz.

ikincisi ise üyelik gelirlerinden farkli olarak,Dernek üyelerimizin ve üye olmayan köylülerimizin Fitre,Zekat ve gönüllü "bagis"larini dernegin hesabinda toplamaya ve bu sekilde BURS veriyor oldugumuz genclerimizin ödemlerinde bir aksama olmamasini saglamak ve BURS verebilecegimiz genclerimizin sayisini artirmayi hedefliyoruz. Dernek üyelerimizin ve köylülerimizin,"Fitre" varsa "Zekat","gönüllü bagis"larini asagida verdigimiz Derneginizin kontosuna Banka havalesiyle ulastirabilirler veya daha genis bilgi almak ihtiyaci duyan kardeslerimiz YGKYD-2000-Dernegi-Baskani na veya yönetim kurulu üyelerine ulasabilirler. Bu yardimlasmaya,Türkiyedeki degerli is adami kardeslerimiz ve durumu müsait olan degerli büyüklerimiz de katilabilirler. Degerli is adami kardeslerimizin ve büyüklerimizin bu hayir isinde yer almalari bizleri oldukca memnun edecek ve sevindirecektir.

ücüncüsü ise yk. üyelerimiz genc ve calismayi cok seven kardeslerimiz,Dernege gelir saglamak icin,2 Ocak 2010 tarihinde bir "Karadenizliler gecesi" düzenlemek istediler bu son toplantimizda bu durumu degerlendirdik ve karara bagladik.
Her zaman belirtiyorum yk. kurulu kardeslerim,dernek adina calismayi,dernegimize güc katmayi seviyorlar,istiyorlar ve calisiyorlar onlara cani gönülden tesekkür ediyorum ve basarilar diliyorum.

Istanbul`daki Kiymetli "isadami" kardeslerimin,Dernek yararina düzenleyecegimiz "KARADENIZLILER GECESI" ne Sponsor! olmalarini istiyoruz ve bekliyoruz.

Bu son yk. toplantimizda aldigimiz üc hayirli calismamiza,degerli köylülerimizin ilgilerini,alakalarini,katilimlarini cani-gönülden arzu ediyoruz ve bekliyoruz.

Bu üc hayirli calismalarimizda,degerli  kardeslerimizle ve agabeylerimizle bulusmak azmiyle.

selam,saygi ve sevgilerimizle

YGKYD-2000-Dernegi Yönetim Kurulu adina-Baskan:Servet Isildar-Stuttgart

YGKYD-2000-Dernegi - "Bir Nebze Ferahlik"

"KARADENIZLILER GÜNÜ" icin Adres ve genis bilgi icin ykü. Tlf Numaralari:

Tarih : 2 Ocak 2010 - Cumartesi günü
Saat : 15.00 - 24.00 arasi
  Yer : Tennishalle in Göttelfingen - Zollernstraße
D-72184 Eutingen-Göttelfingen(Kreis Freudenstadt)
(Nagold-Hochdorf `a 2 km mesafede Göttelfingen kasabasinda) - STUTTGART BÖLGESI

Geniş bilgi için yk. Üyelerimizin Tlf Numaralari:

Hasan Aktürk : 0178-2014192 
  Murat Aktürk : 0176-48206264 
     Arif Düzenli : 0173-2423127 
Mehmet Aktürk : 0171-4303393 
    Salih Aktürk : 0174-4566063
     Bilal Düzenli : 0176-64318710

Anschrift : Isildar Servet / Tel : 0711-2310780 + 0172-9596386 + Fax : 0711-2310779
I-mail : servetisildar@msn.com
Bankverbindung für Gülen e.V. /Konto Nr.:76676005 / BLZ:64191030 / Volksbank Nagoldtal - (72202 Nagold) - (IBAN:DE69 6419 1030 0076 6760 05 - BIC:GENODES1NAG )

YGKYD-2000-Dernegi yk. üyeleri-Bilal Düzenli,Salih Aktürk,Arif Düzenli

YGKYD-2000-Dernegi-yk. üyeleri,konser calismalari toplantisi-2. dönem yönetimi,Baskan yard.,Sabahattin Yigit - Bask.yard. Hasan Aktürk - yk. üyesi,Bilal Düzenli

Baskan:Servet Isildar - Baskan yard.:Hasan Aktürk - Y.K. üyesi:Bilal Düzenli
             2 ocak Karadenizliler gününe dogru,yapilan calismalari degerlendirme toplantilari.

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Administrator
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Almanya merkezli derneğimizin çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. 9.yılını tamamlayan bu birlikteliği, kuruluş misyonuna uygun faaliyetler içinde görmek ayrı bir gurur ve keyif benim açımdan.

Bu süreçte derneğin, yeni jenerasyonun da aktif katılımıyla faaliyetlerini artırma çabası içinde olmasını takdirle karşılıyor ve önümüzdeki dönemlerde daha yoğun katılımlı ve verimli çalışmalar içerisinde olmasını temenni ediyorum. Eğitime verdiğiniz destek süphesiz köyümüz, ülkemiz için en değerli ve en verimli yatırımdır.

Bu vesileyle, derneğin yaşatılmasında emeği olan, Visir'in adını yurtdışında başarıyla temsil eden abilerime, kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Baskanim calismalarininizi cani gönülden desdekliyorum ALLAH sizin ve calisma arkadaslarinizin calisma zevkini kirmasin insALLAH..bizlerin uzerine düsen ne görev varsa cani gönülden yapmaya haziriz.ALLAHa emanet olun...

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Degerli kardesim kemal,dernege üyelik seklindeki bagliligin yaninda,her calismamiza verdigin destek icin cani gönülden tesekkür ediyorum,Rabbimden sizlere ailece mutluluklar diliyorum.Rabbim gecmislerinizden ve sizlerden razi olsun,Rabbim ne muradiniz varsa versin insaALLAH.

Degerli kardesim,yukarda yazida belirttigimiz gibi,özellikle YGKYD-2000-Dernegi-üyelerimizin Fitre`lerini (bu sene gecti,gelecek sene Ramazan ayi ile birlikte) derneginize vermenizi istiyoruz ve köylülerimizin bu yardimlasmaya katilmalarini bekliyoruz.

Dernegin kontosuna üye aidatlari disinda gönderilecek Fitre,Zekat veya bagis seklindeki yardimlar icin dikkat edilmesi gereken husus.

Degerli kardesim örnek olarak senin ismini alalim. mesela fitre gönderiyorsun havale kagidina sadece,Kemal Algül-Fitre veya Zekat veya bagis yazacaksin ki,gelen yardimlari üyelerimize ve bu yardimlasmaya katilan diger kardeslerimize, "ögrenci Burs fonu" seklinde,kolayca hesap verebilecegimiz sekilde düzenleyebilelim,hazirlayabilelim.

bütün üyelerimizle tekrar ve henüz üye olmamis Gülenköylü kardeslerimizle en kisa zamanda bu hayirli yardimlasmada bulusmayi cok amma coook istiyoruz.

Dernegimizin tüm üyelerine,Gülenköylü kardeslerime saglik,mutluluk ve hayirlisindan bol kazanclar yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Kalin saglicakla

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet isildar-Stuttgart / YGKYD-2000-Dernegi "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Almanya merkezli derneğimizin çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum. 9.yılını tamamlayan bu birlikteliği, kuruluş misyonuna uygun faaliyetler içinde görmek ayrı bir gurur ve keyif benim açımdan.

Bu süreçte derneğin, yeni jenerasyonun da aktif katılımıyla faaliyetlerini artırma çabası içinde olmasını takdirle karşılıyor ve önümüzdeki dönemlerde daha yoğun katılımlı ve verimli çalışmalar içerisinde olmasını temenni ediyorum. Eğitime verdiğiniz destek süphesiz köyümüz, ülkemiz için en değerli ve en verimli yatırımdır.

Bu vesileyle, derneğin yaşatılmasında emeği olan, Visir'in adını yurtdışında başarıyla temsil eden abilerime, kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Zafer kardesim,bizde sana tesekkür ediyor basarilar ve mutluluklar diliyoruz.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart , YGKYD-2000-Dernegi "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Abdullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
     Almanya merkezli derneğimizi kuran, kendi misyonu içerisinde yaşatan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum...

@@@by kunfusoğlu@@@

• Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
     SELAMUN ALEYKUM

Sevgili gençler çalışma hevesinizden dolayı öncelikle sizi kutluyorum. ALLAH islerinize, ibadetlerinize, hanenize ömrünüze bereket versin inşALLAH. Lütfen bu gençleri destekleyelim ALLAH onlardan razı olsun. Emeklerine ve yüreklerine sağlık.

Gönül Gözü Görmeyen
Cam Gözünü Neylesin
Doğruya Dönmeyen Dil
Mahşerde Ne Söylesin
ALLAH Beşeri Ümmetinden yelesin... Amin

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm güzel köyümün almanyadaki ve yurtdışındaki dostlar çalişmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum SULUOVA karadeniz derneği adına yönetim kurulu üyesi MURAT.ÇOBANOĞLU

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 610 37 61
bu calışamlardan dolayı herkesı kutluyorum Rabbim yolunuzu acık etsın

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Hayden, Anavatan dan uzak, Avrupa`nin dört bucaginda yasayan Gülen Köylü kardeslerimiz, hayden "Ögrenci Burs fonu" na yardimlarinizi bekliyoruz. Vefanizi gösterin ve bizleri de daha sevkle calismaya zorlayin. Derneginiz, katilimlarinizi bekliyor.

Hayden nerdesiniz? sizleri,bagislarinizi bekliyoruz. 27 Ekim 2009 - 29 ekim 2009 - 17.12.2009

Degerli YGKYD-2000-Dernegi üyeleri-Gülen köylü kardeslerim,bu mesajdaki bilgilerle Avrupa`nin her yerinden ve Türkiye`den "YGKYD-2000-Dernegi-BURS FONU" na bagisda bulunabilirsiniz. miktar hic önemli degil,gönlünüzden ne koparsa 10,-€ - 20,-€ hic farketmez,yeterki bu fon u calistirmaya baslayalim. bu fon a yapacaginiz,yardimlari,bagislari sabirsizlikla bekliyoruz.

Rabbim sagliginizi daim,kazancinizi bereketli,evlatlarinizi hayirli eylesin.      -03.11.2009-  

Ayrica,YGKYD-2000-Derneginden BURS almak isteyen genc üniversiteli kardeslerim bize ulasabilirsiniz.
E-mail :servetisildar@msn.com veya fax :0049-711-2310779 - tlf:0049-711-2310780 veya cep-tel:0049-172-9596386

Hepinize selam ve sevgilerimizle

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart , YGKYD-2000-Dernegi "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi,2 Ocak daki "Karadenizliler gecesi" , Dernegin Burs durumu ve Yönetim kurulu üyemiz-Mehmet Aktürk`ün özel isleri nedeniyle yk. toplantilarina katilamamasi konularinin görüsüldügü 24. yk. toplantisini gerceklestirdi.

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi

YGKYD-2000-Derneginin,yeni yk. üyesi-Osman Düzenli

YGKYD-2000-Dernegi yk. üyeleri,24.yk.toplantisinda,özel islerinin yogunlugundan yk.toplantilarina katilamayan ve yk. üyeliginden ayrilmak isteyen ve bu istegi, dernek-yk. üyelerince kabul edilen yk. üyemiz mehmet Aktürk`ün yerine,YGKYD-2000-Dernegi üyesi-Yusuf oglu, Osman Düzenli`yi oy birligiyle secmistir.

yeni yk. üyemiz Osman Düzenli`ye yeni görevinde basarilar diliyoruz. ayni sekilde yk. üyeliginden ayrilan Mehmet Aktürk kardesimize de yk. üyeligi boyunca,katkilarindan dolayi tesekkür ediyor,tüm islerinde basarilar diliyoruz. Mehmet Aktürk kardesimiz, Dernegin kurulusundan beri degerli üyesidir.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000"Bir Nebze Ferahlik" 

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu,25. yk toplantisini,yeni yk. üyesi Osman Düzenli`nin evinde gerceklestirdi.
Dernegi ilgilendiren bir cok konunun görüsüldügü yk. toplantisindan,köyümüz üniversiteli genclerinden burs`a ihtiyac duyan üc gencimize daha BURS verme karari cikti.

"Bir Nebze Ferahlik" olmaya devam ediyoruz. Bütün köylülerimizi bu hayir kurulusu Derneginize üye olmaya,"bagis" seklinde yardimci olmaya "davet" ediyoruz.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar

[url=http://img13.imageshack.us/img13/9963/25yktresimleri100cak201.jpg]http://img13.imageshack.us/img13/9963/25yktresimleri100cak201.jpg

YGKYD-2000-Dernegi-Denetleme kurulu üyesi Muhammet Düzen`i evinde ziyaret ettik

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi, 26. yk. toplantisini gerceklestirmek üzere,yk. üyesi ve sekretäri Murat Aktürk`ün Ebhausen`deki evinde bir araya geldi.

En önemli konulardan bir tanesi olan üyelik calismalarinda,kiymetli köylülerimizin,hayir kurulusu derneklerine gerekli azmi,gayreti göstermemeleri yk. üyelerini oldukca üzdü.

Dernegimizin yardimlasmada en önemli calismalarindan biri olan BURS konusu ve burs`a ihtiyac duyan,köyümüzün 9 universiteli genclerine yapilan burs yardimi üyelerimizin ve yk. üyelerinin yüzünü güldürdü.

Bu BURS sevincini düzenli bir sekilde sürdürebilmemiz ve ihtiyac duyan yeni universiteli  genclerimize BURS verebilmeyi devam ettirebilmek icin köylülerimizin bu hayir kurulusu derneklerine üyelik seklindeki katilimlarini ve "gönüllü BURS bagislarini" sabirsizlikla bekliyoruz.

haydi Gülen köylü kardeslerimiz,Bu gönüllü yardimlasma isine,gönlünü koyan kardeslerinizin saflarinda sizlerde yerlerinizi aliniz.

Derneginizin sundugu "Bir Nebze Ferahlik" i kalb lerinizin ferahligina dönüstürünüz.

unutmayinizki, bizim birligimiz güclendikce,bölgemizin,ülkemizin üzerinde kötü emelleri olanlarin gücleri eriyecektir.  Sizleri bekliyoruz.

tüm yönetim kurulu üyeleri adina sizlere selam ve sevgilerimle

YGKYD-2000-Dernegi Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

Facebook Yorumları

Twittear