BÜYÜK YETENEK - MİLLİ GURUR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BÜYÜK YETENEK - MİLLİ GURUR  (Okunma sayısı 13964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz

ATAKAN USTA U-15 MİLLİ TAKIMINA DAVET EDİLDİ.

Köyümüz Zahameya mahallesinden Rahmetli Hasan Usta'nın oğlu, Hayrettin Öğretmenimizin yiyeni,Trabzonsporun U-15 takımının oyuncusu olan Atakan Usta 3 gün süren Milli takım seçmelerinde göstermiş olduğu başarıyla U-15 Milli takımına davet edilmiştir. Evladımızı sitemiz yönetimi adına tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Bu başarının tüm köyümüzdeki gençlerimize örnek teşkil etmesini diliyoruz. Sporla ilgilenen tüm köylülerimiz başarılı olmuşlardır. Fakat sayıları çok azdır. Evlatlarımızı spora teşvik edelim, bu tür başarıların yanında sağlıklı ve sporcu bir nesilin yetişmesine yardımcı olalım. 

U15 Milli Takımı'nın hazırlık kampı kadrosu açıklandı   27.10.2009

Teknik Direktör Turhan Mesci yönetimindeki U15 Milli Takımı'nın (01.01.1995) 3-6 Kasım 2009 tarihleri arasında TFF Riva Tesisleri'nde yapacağı hazırlık kampının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 3 Kasım 2009 Salı günü saat 13.00'te, TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri'nde toplanacak.

U15 Milli Takımı'nın hazırlık kampı kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Mert YILDIZ, Oğuzhan GÖKKAYA, Yunus Emre GENÇ, Berkan ERYILMAZ, Yahya KILIÇ (Galatasaray A.Ş.), Mustafa SEVİM, Mustafa Batuhan ALTINTAŞ, Taha Alper ÇİBER, Batıcan ADAY (Bursaspor), Gökhan AKKAN, Oğuz YILDIRIM, Emre TAŞDEMİR (Ankaraspor A.Ş.), Hüseyin Şahin UYSAL, Ümit KARAAL, Ufuk ER (Beşiktaş A.Ş.), Faik Doğukan DUYUM, Mehmet Burak ERDEM (Antalyaspor A.Ş.), Fatih AYDIN, Erdin ÜZER (Eskişehirspor), Erman TAŞKIN, Hakan KALYONCU (Fenerbahçe), Atakan USTA, Batuhan BİLGİÇ (Trabzonspor A.Ş.), Sedat Burak ALTAY (Kayserispor), Murat DEMİR (Manisaspor), Hasan KARAKAŞ, Hüseyin YESMESLİLER, Taylan ANTALYALI, Burak AYDIN (Bucaspor), Turhan Alper TURGUT (Adanaspor A.Ş.), Çağrı GÜLCÜ (Altay), Muhammet Fatih ÖZTEKİN (Karşıyaka), Adem AKTAŞ (Kayseri Erciyesspor), Emre AKDAĞ (Konyaspor), Tufancan GÖÇE (Samsunspor), Yılmaz ÇAKIROĞLU (Sakaryaspor A.Ş.), Burhan YILDIZ (İstanbulspor A.Ş.), Yavuz KOÇ (Etimesgut Şekerspor A.Ş.), Tolga AKTAY (Adana Demirspor), Burak ACIL, Yunus Emre KUTLU, Mert Ali TURGUT (Malatya Belediyespor), Yiğithan DURMUŞ (Kadıköyspor-Samsun), Ramazan AYDIN (Bayrampaşa Demirspor), Maksut TAŞKIRAN (Van Sanayispor).

Atakan Usta ile ilgili bir yerel gazete yazısı:

2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında Amasya Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu’ndan, Trabzon Cudibey İlköğretim Okulu’na nakil geldi. Danone turnuvası boyunca başarılı olduğundan Cudibey İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Hikmet Kara tarafından Trabzonspor Altyapısı’na tavsiye edildi. Bu okula nakil geldikten sonra futbol hayatına Trabzonspor’da devam etti. Kendisiyle yapılan röportajında, “Ben Amasya’da Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu’nda futbol takımında oynarken Trabzon Cudibey İlköğretim Okulu’yla maçımız vardı. Cudibey İ.Ö.O’nun Müdür yardımcısı Hikmet Kara beni gördü ve çok beğendi. Trabzon’ a naklimi yaptırdı ve o günden sonra Trabzon’da okul ve futbol hayatıma devam ettim.

Babama söz verdim

Babama bir söz vermiştim Trabzon’ a gelmeden önce “Baba ben ahlaklı, çalışkan ve çok iyi bir futbolcu olacağım” diye. Trabzon’a geldikten 1 hafta sonra babam vefat etti. Şimdi babama verdiğim sözü tutup “Çok iyi bir futbolcu olmak için elimden geleni yapacağım. Ben buna inanıyorum, inananları da mahcup etmeyeceğim” diyerek sözlerine devam etti.

Büyük yetenek

Atakan Usta henüz 1995 doğumlu olmasına rağmen oynadığı futbolla herkesi kendine hayran bıraktı ve birçok futbol otoritelerinin de dikkatini çekmeyi başardı. Cudibey İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Hikmet Kara, “Atakan Usta’nın üç yıl önce Trabzon’a gelmesinden bu zamana kadar geçen süre içerisinde çok mesafe kaydettiğini ve bu başarının Trabzonspor altyapı hocalarının sayesinde oldu. Onlara yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

desen 49

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
Tebrikler Atakan
Seninle kurur duyduk
Biz Türkiye’yi değil
Dünyayı rakip gördük
Sen ki oynarsın burada
Kupayı uçtan gördük

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Fahri Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 39 Mesajı Toplam
    56 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 504 22 26
GÜLEN kÖYÜMÜZ SPORUN ÇEŞİTLİ DALLARINDA YETİŞTİRDİĞİ SPORCULARLA  GURUR DUYDUĞUMUZ  KÖY. BU BAŞARILARIN DEVAM EDECEĞİ İNANCIYLA GENÇ YAVRUMUZA GELECEKTE BÜYÜK BAŞARILAR DİLERİM.

Hoşgörülü olup, herkesi sevebildiğimiz an mutluluklar sonsuz olur...

• Aktif Visirli
  • *
  • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Atakan usta kardeşimize başarılarının devamını diliyorum.

Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Atakan seni tebrik ediyorum başarılarının da im olmasını diliyorum ALLAH yardımcın olsun

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
atakan kardeşimizi canı gönülden kutluyorum onu en iyi yerlerde görmek isteriz
ALLAH yardımcısı olsun...

ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
tebriker. Başarılarının devamını bekliyoruz. ALLAH yardımcın olsun.

yine gece yine hüzün ve yine içimde sen ve yine biliyor musun ?içimde sen olunca hüzün de güzel...

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
    genç kardeşimizi canıgönülden kutluyorum.inşALLAH kendisini trabzonspor as takımında ve milli takımımızda da izleme onur ve gururunu bizlere yaşatır.önünde uzun yıllar olan bu kardeşimizin yoluda,bahtıda açık olur inşALLAH.......A.E.o

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
değerli vede başarılı genç kardeşimize başarılar diler inşALLAH şu trabzonsporun durumunu ileriki zamanlarda düzeltir ömür boyu başarılar dilerim

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• O Bir Visirli
  • *
ATAKAN USTA kardeşimizi  tebrik  ediyorum...hami mandıralı  gibi  bir futbolcu  olman dileğiyle   san başarılar diliyorum...yolun açık olsun..

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
teprikler canım yiyenim başarılarını  hep beklıyor ve demenı edıyoruz unutmaki bız her zaman testekcınız  inşALLAH başarın hep dayım olur alaha emanet ol

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
atakancıgım yolun acık olsun babana verdigin sozu tut.ALLAH gani gani rahmet etsin baban cok degerli bir dosttu adam gibi adamdı.her turlu sıkıntılarında benı arayabılırsın.rahmetli baban cok sevdigim bir dostumdu.mekanı cennet olsun.

mustafa genç

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
wayyy tebrıkler umarım başarılarının devamı gelir bu sadece başlangıc olur :)

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
      Hey gidi Hasan usta.Mekanın cennet olsun .Atakan ,başarıların daim olur inşALLAH.

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Cani gönülden kutluyorum seni atakan,alt yapıyı yerinde alıyorsun,umarım bunun semeresini göreceksin ve başlangıç olarakta u15'e seçilmen hiçte fena değil bahtın açık olsun.sevgilerimle..bursa/orhangazi

• SEZGİN
  • Aktif Visirli
  • *
  • SEZGİN
eski bir futbolcu olarak diyorumki yuce Mevlam  seni hertürlü sakatlıklardan korusun. tebrikler başarılar. kim tutar seni artık

hayatımda üç şeyi sevdim
seni,kalbimi ve ümit etmeyi
seni sevdim cünkü sendin
kalbimi sevdim cünkü seni sevdi
ümiti sevdim cünkü birgün
seversin diye ümitle bekledim...

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi