Tüm Gülen Köylülerimizi "Karadenizliler Gecesi"ne Bekliyoruz... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Tüm Gülen Köylülerimizi "Karadenizliler Gecesi"ne Bekliyoruz...  (Okunma sayısı 7519 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi

YGKYD-2000-Derneginin 2 Ocak 2010 da,Dernek yararina düzenleyecegi "Karadenizliler Gecesi" ne sayili günler kaldi.

YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu üyeleri olarak,Avrupa`nin her kösesine dagilmis,tüm Dernek üyelerine,Gülen köylülerimize selam ve sevgilerimizi gönderiyor, 2 Ocak günü Nagold-Göttelfingen`de,güzel sanatcilarla-güzel bir gecede bulusmak icin köylülerimizin gayret sarf edecegini ümit ediyoruz ve siz degerli köylülerimizi bu geceye "DAVET" ediyoruz ve bekliyoruz.  "Avrupa`daki tüm köylülerimiz bu geceye davetlidir" Türkiye`den de gelebilecek olanlari "agirlamaya" haziriz.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

Gülen e.V. / YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart

YGKYD-2000-Dernegi-Üyelerinden: Salih Aktürk , Bilal Düzenli ,Arif Düzenli , Hasan Aktürk

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
çok güzel bir eglence  faaliyeti :))

• coruhlu

• Ziyaretçi
gönül ün yerine mehmet tak gelseydi daha iyi olurdu  hic olmassa kemence caliyor ve milleti eglendirirdi      gönül de zaten ses yok birde playbek yapacak      heralde gülen köylü oldugu icin davet almisdir  bu benim düsüncem saygilarimla

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu üyeleri,2 Ocak da düzenlenecek olan "Karadenizliler gecesi" nin bugüne kadar yapilan calismalarini degerlendirmek üzere Vollmaringen`de,Bask. yard. Hasan Aktürk`ün evinde toplanti.
 yk. üyeleri bugüne kadarki calismalarin planlantigi gibi basarili oldugunu vurguladi ve son güne kadar calismalarin eksiksiz devam edecegini kararlastirdi.
yk. üyeleri,cok güzel bir organizasyon gerceklestirebilmek icin tam bir görüs birligine vardi.

Baskan:Servet Isildar , Hasan Aktürk , Arif Düzenli

Kestane kebap yemesi sevap-nasil sevap olmasin hasan kardesim kuzu gibi mübarekler

Arif Düzenli , Osman Düzenli

YGKYD-2000-Dernegi yk. üyesi , Salih Aktürk

Hasan Aktürk , Bilal Düzenli

Baskan:Servet Isildar , Bilal Düzenli

Hasan Aktürk , Arif Düzenli , Osman Düzenli

YGKYD-2000-Dernegi-Baskan yard. Hasan Aktürk`ün oglu, Yavuz Aktürk

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Güzel bir program olacağı belli canlı olaraktan tan hangi TV kanalından verilecek tüm avrupada ki köylülerimize bizden selam olsun

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• gamze61

• Ziyaretçi
bizim gecemize her zaman gelen MUHAMMET ALİ YILMAZ burda neden yok acaba.merak ettim.bizim değerlerimiz varken cimilli ibo nun gelmesini hoş bulmadım..

• Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Evet,  geldik gecenin sonuna... Böylesine büyük bir organizasyonun altından yüzümüzün akıyla çıkmış olmanın sevincini yaşıyoruz... Gerçekten son zamanlarda yapılan organizasyonların içinde en geniş katılımlı bizimki oldu.  Bunu gerek sanatçı arkadaşlarımız gerekse binlerce km lerden kalkıp buralara gelen misafir dostlarımızdan duyduk ve çok memnun olduk. İNŞALLAH Trabzon ve İstanbul bölümlerinde faaliyet gösteren diğer kardeş derneklerimizde böyle güzel organizasyonlardan yüzlerinin akıyla çıkarlar. Son olarak aylardır bu organizasyona ailesinden isinden gücünden fedakârlık edip gülen köyü ve köylüleri için koşturan bütün arkadaşlara tekrar tesekkkür ediyorum. MUHAMMET DUZEN / STUTTGART

• Serafettin Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
SEVIMLI başkan servet ışıldar ve dernek yönetim kulunuza emeği geçenlere bizzat şahsinizi kutlarım. Katılamadığım için üzgünüm dernekçiliğin önemli aşamaları sizleri cani gönülden tekrar tekrar kutluyorum.  Gözlerinizden öpüyorum yiyenim Murat Aktürk’ü ayrıca öpüyorum.  2010 yılı size bize köyümüze derneklerimize Türkiye’ye ve tüm dünyaya bolluk refah sağlık mutluluklar getirmesini Rabbimden dilerim.  İyiler heryerde iyidir iyilikten ayrılmayalım kalın sağlıcakla ben Şerafettin Akyol İmamoğlu şerif ALMANYA.

Facebook Yorumları

Twittear