YGKYD-2000-Dernegi nin düzenledigi "Karadenizliler Gecesi" muhtesem oldu-video - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Dernegi nin düzenledigi "Karadenizliler Gecesi" muhtesem oldu-video  (Okunma sayısı 9224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Derneginin düzenledigi "Karadenizliler gecesi" süper sanatci kadrosu ve karadenizlilerin yogun ilgisiyle adeta salona sigmadi. eglence zirve yapti.

YGKYD-2000-Dernegine sponsor olarak yardimlarini esirgemeyen,basta Berlin`den "Akyol Handels GMBH-B.e.s.t." Firmasi Sahibi,Degerli kardesim Fethi Akyol`a ve tüm sponsorlarimiza cok tesekkür ediyor,yüce ALLAH`tan bereketli kazanclar ve ticaret hayatlarinda istikrarli,kalici basarilarla dolu uzun ve mutlu yillar diliyoruz.

Not. Bu gecenin(Karadenizliler gecesi) TV cekimleri 5 ocak 2010 Sali günü aksami saat 21.00 - 23.30 arasi CAY TV den yayinlanacaktir.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar , Onay Sahin , Sunucu:Kenan Taflan

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xbqb3v" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">2 ocak karadenizliler günü-resim-video 020</a>

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xbq95l" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">2 ocak karadenizliler günü-resim-video 021</a>

YGKYD-2000-Dernegi-Yk. Üyesi:Salih Aktürk ve YGKYD-2000-Dernegi-D.K. Üyesi:Muhammet Düzen

sekeroglu-Mustafa Düzenli , Oflu-Nurettin Düzenli

Izzet Yigit , Sabahattin Yigit , Idris Gencoglu

K.G.T. Güvenlik görevlisi , K.G.T. Güvenlik Firmasi Sahibi:Yusuf Düzenli

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Bu gecenin(Karadenizliler gecesi) TV cekimleri bugün! 5 ocak 2010 Sali günü aksami saat 21.00 - 23.30 arasi CAY TV den yayinlanacaktir

"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
 Seyrettim güzel oldu fakat gülen köylülerin gecesi olmasına rağmen tv de konuşanların yüzde doksanı bizim köylü değildi.Bana biraz tuhaf geldi, çünkü ben tv nin karşısına köylülerimi seyredeyim diye geçmiştim.Bencillik yapmıyorum eğer orada gülen köylülerin gecesi yazıyorsa ben köylülerimi görmek isterdim.Yinede çok güzel oldu .yapan köylülerimle gurur duydum onları tektek tebrik ediyorum.Selamlarımı  yolluyorum.........

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
       02.01.2010 tarihinde Almanya'daki köy derneğimizin düzenlediği gecenin, bu gece çay tv.de banttan gösterimi vardı. Baştan sonra izledim ve Gülenköylü olmakla bir kere daha gurur duydum. Bu organizasyonu tertipleyen ve köyümüzün tüm dünyaya tanıtımına vesile olan başta Servet abime ve dernek yönetimindeki değerli kardeşlerime, geceye maddi manevi katkısı olan tüm köylülerime, geceyi renklendiren tüm sanatcı kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle bir organizasyondan alnınızın akıyla çıkmanız,bizlere son derece keyf verdi. Sizlerle gururlandık.

desen 49

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
geceyi seyrettim gece gercekten dolu dolu idi . tıkadımı cegen bant yayını olmasına rağmen canlı yazması.
ömer abininde belirttiği gibi robordajlar yabancılar ile oldu oysa gece gülenköyü gecesi.birde mustafa amcamızın torunları 53 adat maşALLAH bir konser cemaati .dorunla yiyenı heyecandan birbirine karıştırmasıda hoş oldu emeği gecenlere teşekkürler

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Bende geceye Tv den izledim, çok kalabalık ve de dolu olması takdire şayandır. Fakat bana gelen yorumlardan anladığım kadarıyla konunun özünden bihaber olanlar anlaşılıyor. Gece Gülen Köylüler gecesi değildi. Karadenizliler gecesi idi sadece organizasyonun tüm sorumlulukları Gülen Köyü Derneğinindi dolayısıyla yapancıların olması doğaldır... Tv de her nekadar altta Gülen Köylüler Gecesi yazsa da bu bir Karadenizliler Gecesiydi... Bunu dikkate alıp değerlendirirsek daha anlaşılır oluruz sanırım...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 45 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Evet gercekten gece harika olmuş emeği gecen herkese teşekkür ediyorum gercekten kururlandık binlerce kilometre uzakta küldürümüzü yaşatmak kurur verici inşALLAH devamini da bekleriz.

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
  • GSM: 05364771761
tebrik ederim bu organizasyonu gercekleştirenleri

mustafa genç

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Degerli kardeslerim,yapilan bu güzel calisma("Karadenizliler gecesi") Toplanti boyunca da,sitemizdeki yazilarimizda da belirttigimiz gibi "güzide Dernegimiz" " YGKYD-2000"-Derneginin organizasyonuyla gerceklestirilmistir.

bu toplantinin görüldügü gibi güzel gecmesinde sadece bizim Dernegimizin,Dernek yönetim kurulunun,köylülerimizin katkisini görmek yanlis olur. bu gecenin güzel gecmesinde Samsun`dan Artvin`e(daha genis de tutulabilir) geceye katilan herkesin,degerli "sanatci" kardeslerimin büyük katkisi olmustur.

Bir düsünürsek,katilim cok az olsaydi ve cok pahaliya bize mal olan bu geceden dernegimiz zarara ugrasaydi, kimi suclayacakdik? simdi burda ismi gecen köylü kardeslerimizin durumu ne olacakti? bu isimler belki hic gündeme cikmayacak ve zararin sorumlulari olarak dernek yönetim kurulu,yani bizler olacaktik!!  

tabiiki böyle bir olumsuz durumun olabilecegini de hesap eden Dernek yönetim kurulunun B plani da hazirdi. ama bütün bu olumsuzluklara gerek kalmamasina dernek yönetimiyle birlikte bütün "Gülenköylü sanatci" kardeslerimde sevinmelidir.

tv den konusmalara gelince,cok az sayida köylümüzün konusma yaptigi tv  ekranindan, cok dogal olarak Servet Düzen ve Aydin Akyol kardeslerimin de konusma yapmasi kadar dogal bir sey olabilirmi? biz köylülerimizin önünü acmaliyiz ve bu dernek bu güzel köylülerimizle ayakta duruyor ve duracaktir.

Gece nekadar "Karadenizliler gecesi" olsada, konusmacilarin hepsinin Gülenköylülerden olmasi gerekirdi,bu durum bir eksiklik olarak görülebilir amma cok da elestirilmemesi lazim cünkü köylülerimizin katilimi oldukca azdi,karadenizli katilimcilara bir jest olarak görülmeside yanlis degil cünkü bu toplantilar devam edecegine göre köylülerimizin disindaki karadenizli kardeslerimize dernegimizin her zaman ihtiyaci olacaktir.  

onun icin sanatci kardeslerimizin ve bize sponsor olan degerli kardeslerimizin firmalarinin veya kendilerinin  reklamlarini yapmasi bizi yönetim olarak sikintiya sokmuyor adeta sevindiriyor.

bizim birbirimize her zaman ihtiyacimizin oldugunu iyi kavrayip,bizim bilmedigimiz,bilmek istemedigimiz olumsuzluklar olsa bile, onlari bu gibi bizlere kar degil zarar verecek sekilde ortaya koymanin,zarar verecek sekilde herkes ile paylasmanin iyi bir yani olmadigini iyi hesap ederek, bu gibi olumsuz yaklasimlari özellikle siteye tasimamaya özen göstermeliyiz diye düsünüyorum.

orta da bir basari varsa ki vardir, bu basari bütün gülen köylülerin basarisidir ve bu basariya geceye katilan tüm hemsehrilerimizin,degerli "Sanatci" larimizin katkisi unutulmamalidir.

biraz "anlayis"la hic sikinti yasamayacagimiza inaniyorum, lütfen "sizler"de inanin.

Ayrica bu süper gecen "karadenizliler gecesi" ni bizlerle paylasan degerli "Sanatci" kardeslerim Cimilli ibo,Onay Sahin,Bizim Gönül,Emine Genc,Gülenköylü sanatcilarimiz-Servet Düzen,Aydin Akyol ve sunucu-Kenan Taflan,org cu Atilla,bizlerden yardimlarini esirgemeyen Ali Dege kardesime,Altensteig Dernek naskani Hüsamettin kardesime ve fölklör ekibine,gecenin güvenligini saglayan Yusuf Düzenli kardesime,Berlin`den Fethi Akyol kardesime,bizlere yardimci olan "döner kebap ustasi" Mustafa Fener kardesime,Cay Tv koortinatörü Sayin Bülent Över beye sahsinda tüm Cay tv ekibine,Cay tv yöneticilerine sonsuz tesekkürlerimi sunuyor hepsine üstün basarilar diliyorum.

Bizleri "Karadenizliler gecesi" ne eksiksiz hazirlayan Yönetim kurulu Üyeleri-Hasan Aktürk,Bilal Düzenli,Murat Aktürk,Osman Düzenli,Salih Aktürk,Arif Düzenli kardeslerime cani gönülden tesekkür ediyorum saglik dolu mutlu yillar diliyorum ve "yilmak yok calismaya devam" diyorum.

Hepinize selam ve sevgilerimi gönderiyor, hercesit islerinizde üstün basarilar ve saglik dolu mutlu yillar diliyorum.

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• HASAN AKTÜRK
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi

degerli köylülerim

Biz dernek yönetimi olarak bu organizeyle  birazolsun köyümüzü ve dernegimizi tanidabilmissek nemutlu bize Yanliz   aksam bantdan geceyi izleyince gördüklerime inanamadim .Inanirmisiniz bazi insanlar hic utanmazdan kamaranin önüne gecip yüzleri kizarmadan bu geceyi kendileri organize ettikleri yok sunla ugrasdiklari yok bunu yaptiklarini hic utanmadan söyleyebiliyor.  .Böyle toplumda yeri olamayan devamli birilerinin sirtina basarak biyerlere varmaya calisanlara ancak bu yakisir zaten inanin bu kisiler dernegin kurulusundan bu zamana kadar hic dernege üye olmamis ve köyümüze toplanilan hicbir hayira katilmamislardir Bu gecenin organize kahramanlari bellidir hickimse bosuna kendine pay cikarmaya calismasin
ALLAH izin verirse 4. ayin tatil günlerinde yine bundan büyük ve görkemli bi gece düzenleyecez HERKESE DUYURULUR           
Bu geceyi bu sekilde organize yamaya yardimci olan TÜM yönetici arkadaslarimi özveri ve calismalarindan dolayi cani gönülden teprik etiyorum ve sayin aydin akyolada özveri ve dernekciliginden dolayi cok tessekkür etiyorum herkes üzerin düsen görevi enmükkemmel sekilde yapti tabiki sanatcilarimiz .bizim gönün ,onay sahin
cimilli emine genc inanin bunlar bile dernegimizi temsilen ellerinden geleni yaptilar hepsine yönetici arkadaslarim adina cok tessekkür etiyorum

not, amacim hickimseyi kirmak ve rencite etmek  deyil bu yaziyla alakadar olan kisi-kisiler kendilerini zaten biliyor

sevgi ve saygilarimla
HASAN AKTÜRK

HASAN AKTÜRK

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
   Yapma be ismail ben okuduğumu anlamayacak kadar salak olduğumu sanmıyorum. İkincisi sen okuduğunu anlamadın ya da çok ukalasın, yorumlarına dikkat et.

• Aktif Visirli
  • *
  • CAHIL KIMSENIN YANINDA,KITAP GIBI SESSIZ OL.
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: +491783744775
Anlasilan dernek yönetiminden bir aciklama gelmeyecek,Sayin Ömer
agabicigim geceye katilmadim ama biliyorum gece karadenizliler gecesiydi,
organizeyi bizim köy dernegi yapmistir.Saygilar

DENIZ GIBI MAL KAZAN,
FAKAT SEN ÜZERINDE
GEMI OL

• Şeker Oğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Mustafa Düzenli
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi

• Aktif Visirli
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • kondisyon aletleri spor malzemeleri
  • GSM: 05335523755
  • Kan Grubu: Seçmediniz
          Çok değerli gülen köylü hemşehrilerim, önce bu güzel organizasyonu gercekleşdiren YGKYD 2000 derneğinin başkanı sayın Servet ışıldar ve yönetimine aynı zamanda emeği gecen herkese teşekkür ederim.Hebinizden gercekden gurur duydum.Yalnız bende Ömer beyin düşündüğü gibi;bu gece gülenköylülerin gecesi ise konuşmacıların yüzde sekseni dışardan gelen insanlar olduğunu düşünerek bu biraz garibime gitti doğrusu.Yeyenim ismail; sende bu geceyi gülen köylüler düzenledi fakat  karadenizliler gecesiydi diyorsun (hatta anlamayanlardan bihaber diye bahsediyorsun) ben seyrettiğim gecede karadenizliler gecesi diye bir ibareye rastlamadım. Arkadaki reklam banosunda da gülenköylüler gecesi yazıyordu. Yoksa bizim anlayamadığımız başka bir ibaremi vardı onuda anlayabilmiş değilim doğrusu.Her neyse Servet başkanda katılımın çok olması için  bu geceyi genel karadenizlilerin katılım gecesi olarak lanse eddiyse diyecek birşey yok.Ben yalnış anlaşılmasın çok güzel organize edilmiş bir geceye gölge düşürmek istemem fakat demem oki geceye katılanların bircoğu köy dışındandı.Daha çok gülenköylü katılımcı arzu ederdim. inşALLAH bir sonraki sefere diyerekden tekrar emeği gecenlere çok teşekkür ederim. saygılarımla.

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • GSM: +4917620977195
Ya Arkadaslar burda neyin tartismasini yapiyorsunuz anlamis deyilim, ha gülenköylüler gecesi ha karadenizlier gecesi sonucta bunu düzenleyen gülenköy dernegi deyilmi .. bunu halka kapali  yapsaydilar sizce nekadar katilim olacakti, bun 3 yil yapildi ve gördük .. giris 5 € deyince millet küplere bindi ..en son geceye 30 kisi geldi gelmedi, giris bedava oldugu halde....

bu sekilde olunca burdan gülenköy dernegine de iyi bir gelir saglandi.....

Ben burdan  Basta , Hasan Aktürk olmak üzeri , Bilal Düzenli ,Baskan Servet isildar,Salih Aktürk,Arif Düzenli,Osman Düzenli ve diger yönetimde arkadaslari bu güzel calismalarindan dolayi tebrik ediyorum...

Saygilarimla
Aydin Akyol

• coruhlu

• Ziyaretçi
Ben bir coruhlu olarak ordaydim evet gece güzel ve eglenceliydi ama cay tv yayini icin öyle diyemiyecegim hayal kirikligina ugradim  salondan nerdeyse hic görüntü yok diyecek kadar azdi salon daha cok gösterilseydi daha iyi olacakdi sadece slm her gelen ayni lafi söyledi  bizleride türkiyeden seyretmek isteyenler vardi bu gecenin en caliskani sayin salih aktürk yani (Müdür) ve kemenceci aydin hic durmadan caldi sag olsun kendisini tanimasamda burdan  her ikisinede  tsk sunarim

• gamze61

• Ziyaretçi
videolara baktım çok yankı var salonda.cimillininde sesi çıkmadı:)

Facebook Yorumları

Twittear