Recep Ali Düzenli Almanya`da - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Recep Ali Düzenli Almanya`da  (Okunma sayısı 4880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Recep Ali Düzenli Almanya`da
« Topic Start: 06 Şubat 2010 - 15:42 »
  • Yayınlama
  •      Trabzon Otistik çocuklar eğitim merkezinde, eğitim görevlisi olan Recep Ali Düzenli kardeşim iki haftalık Almanya gezisinde, kısa bir zamanlık da olsa, ekip arkadaşlarıyla birlikte beni de ziyaret etmesine çok memnun oldum sağ olsunlar,var olsunlar.

Görev yaptığı Trabzon`daki okul ile ayni düzeyde eğitim veren Almanya’daki okullarda incelemeler yapmak üzere önce Lüdwigshafen`e oradan da Augsburg Şehirlerinde iki haftalık eğitim amaçlı gezilerde bulunan Recep Ali Düzenli Kardeşimiz, ekibiyle bugün bana yaptıkları kısa bir ziyaret den sonra uçak ile Stuttgart`dan İstanbul’a, oradan da Trabzon’a devam uçarak Almanya ziyaretini noktalamış olacak.

Recep Ali Kardeşimle Almanya`da da görüştüğüme çok memnun olduğumu belirterek, kendilerini Almanya’da tekrar görmekten, daha geniş bir zamanda misafirlerim olabilme imkânını bulabilmeyi umuyor, kendisine ve ekip arkadaşlarına kutsal görevlerinde üstün başarılar ve sağlık dolu mutlu yıllar diliyorum.

YGKYD-2000-Derneği-Başkanı: Servet Işıldar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlık"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
    • *
    • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • 30 Mesajı Toplam
      51 Kere Beğenildi
      • okul için hazırladığım web sitesi
    • GSM: 0 505 350 57 0
    « Yanıtla #1: 07 Şubat 2010 - 17:08 »
  • Yayınlama
  • Servet abiye göstermiş olduğu misafirperverlikten, ilgi ve alakadan ötürü  ben ve ekip arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum...Sağolsun var olsun...Bizleri çok memnun etmiştir.

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
    Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• DÜZENLİ
    • Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #2: 07 Şubat 2010 - 19:18 »
  • Yayınlama
  • Sayın hocam nasıl geçti Almanya izlenimlerin eğitim yönünden ne gibi farklılıklar gördün. Biz bu işin neresindeyiz. Selamlar...

Enver DÜZENLİ

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #3: 08 Şubat 2010 - 01:43 »
  • Yayınlama
  •  Sayin hocam kardesim,kankam buralara kadar geldin de biz 600 km gelemedik .kusurum,uza bakma seni agirlamayi cok arzu ederdim.neyse kardesim insALLAH baska zamana diyelim...yedigin ictigin senin olsun izlenimlerini bekliyoruz...

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Aktif Visirli
    • *
    • 73 Mesajı Toplam
      137 Kere Beğenildi
      • AKSPOR LTD. ŞTİ.
    • GSM: 0533 727 22 60
    « Yanıtla #4: 08 Şubat 2010 - 18:14 »
  • Yayınlama
  • SERVET agabi bekle yarinda ben yanina geliyorum. :)

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
    • *
    • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • 30 Mesajı Toplam
      51 Kere Beğenildi
      • okul için hazırladığım web sitesi
    • GSM: 0 505 350 57 0
    « Yanıtla #5: 08 Şubat 2010 - 23:38 »
  • Yayınlama
  • Değerli Kemal kardeşim, 600 km uzak bir mesafe, gönül isterdi ki yakın bir yerde olsaydık, arkadaş ve dostlarımızı görebilseydik. Hayırlısı olsun. Servet abiyle görüşmek nasip oldu sadece. 10 kişilik ekiple yakın arkadaş ziyaretleri zor oluyor tabi. Hayırlısı olsun başka Almanya projelerimizde görüşürüz inşALLAH...bundan sonra her yıl bu tür projelerle gelmeye devam edeceğiz inşALLAH. senden ricam Berlinde bu proje işleriyle uğraşan (Türkiye ve diğer ülkelerden gelen okul projeleri) Türk firmalarını veya bünyesinde Türk çalıştıran bu tür firmaları araştırman ve iletişim adreslerini bana bildirmen. Böylece almanyanın diğer bölgelerinede açılma fırsatımız olur. Şu an itibariyle  Manhaim ve Ausburg şehirlerindeki firmaları biliyorum ve iletişim halindeyim. Her eyalette bu tür proje işleriyle uğraşan firmaların olduğunu biliyorum. Bu firmaların görevi şudur: örneğin Türkiyeden bir okul bir proje hazırladı ve Almanya veya başka ülkelerde konu ile ilgili araştırma yapmak istiyorlar. İşte bu noktada bu firmalar devreye giriyor ve bize niyet mektubu gönderiyorlar yani bizi  okul olarak istekte bulunuyorlar. Trabzondaki falan okulun hazırlamış olduğu projeye talibiz. bize Türkiyede bir bütce veriliyor bu bütceyle almanyadaki firmayla bağlantı kurarak para karşılığı bizimle ilgileniyorlar. Yeme ,yatma, ilgili alman okullarından randevu alma, gezi düzenleme vb. örnek verirsek; 6 günlüğüne 10 kişiye manhaim şehrindeki  firma her şey dahil 4000 euro anlaştık .
    Berlin taraflarında  bu tür şirketlerin Türk temsilcilerinin iletişim adreslerini araştırabilirsen  çok iyi olur...kal sağlıcakla kemal kardeşim

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
    Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Süper Moderatör
    • *
    • 46 Mesajı Toplam
      73 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #6: 09 Şubat 2010 - 00:16 »
  • Yayınlama
  • SERVET agabi bekle yarinda ben yanina geliyorum. :)

Degerli Ahmet bey kardesim,buyur gel seni bekliyorum,seni agirlamaktan mutluluk duyacagim. daha genis bilgi verirsen memnun olacagim. Almanya`nin hangi sehrine? nezaman?

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear