Köyümüzün Değerli İşAdamlarından AHMET AKTÜRK Almanya'da - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Köyümüzün Değerli İşAdamlarından AHMET AKTÜRK Almanya'da  (Okunma sayısı 7406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
     İstanbul`da "AKSPOR" isimli mağazalarıyla iş dünyasında ticari faaliyetlerini başarıyla sürdüren, Köyümüzün değerli isadamlarından Ahmet Aktürk bey, FUAR `a katılmak üzere geldiği Almanya`nin Münih(München) Şehrinde, Almanya`daki köylülerine de zaman ayırarak, Stuttgart`da bizleri-Köylülerini ziyaret ederek çok memnun etmiştir. 

Ahmet Aktürk bey ve yeğeni İsmail Aktürk kardeşlerimi Almanya’da tekrar görmeyi, daha geniş bir zamanda misafirlerim olabilme imkânını bulabilmeyi umuyor, Is dünyasında, ticari faaliyetlerinde üstün başarılar ve sağlık dolu mutlu, huzurlu yıllar diliyorum. 

YGKYD-2000-Derneği-Başkanı: Servet Işıldar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlık"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    32 Kere Beğenildi
Servet Bey şimdi bu fotolarda merakımı mazur görün bişey ilgimi çekti. Sayın Aktürk sizin ziyaretinize gelmiş gibi gözüküyor o dakikalarda. Ama baksanıza telefonu çalıyor:hiç objektiflerle alakası yok . :D :D İŞ peşinde işşşş :D Ben hep dedim Aktürk ticaretten başka bir şeye odaklanamayi.... Güya aile ziyaretinde ama aklı tahsilatlarda  ;D ;D
Sayın Aktürk  biliymisunuz kefenin heç cebi yoktur...şurda kaç yıllık ömrünüz kalmişdur ;D Yaş olmuş 50  ;D ;D

(Sinirden sandalyenizi filan kırmayasinuz..Ofis malzemeleri pahalidur ;D )
syg efendim sayg.

"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Ahmet abi berlinde sizi misafir etmek isterim yolunuz bu tarafa düşer mi bilmiyorum fakat düşerse mutlaka beklerim ...saygılar...

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
         Değerli Nurevşan yenge hanım,
     Paranız yok diye,değerli Ahmet AKTÜRK amcamızı bu kadar kıskanmanıza gerek yok zannımca ;D ;D Sabretmeyi becerebilirseniz( Sizinle alakalı hiç bir umudum da yok ya ;D ;D )bir gün,siz de mutlaka böyle hem ziyaret hem de ticaret amaçlı,geniş kapsamlı gezilere çıkacaksınız.Bu anlamda,Çin'i sonsuzuncu kez keşfetmeye hiç gerek yok ;D ;D ;D

Not:Bunu bize öğretmenimiz  öğretti dün:Sonsuzuncuuuuuuuu..........   ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ne komik öğretmen  ;D ;D ;D

Bu yasda bu zeka ilerde ALLAH bilir ne olursun senden korkulur.Büyüyünce seni düşünemiyorum ne olacagını... ??? ???

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
  • 62 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
         Sevgili yeğenim İzzetcansız!!!!!!!!!
      Seni bir daha boyundan büyük işlerle uğraşırken görürsem,ertesi gün okuluna gelir,sınıfın ortasında kulaklarını çekerim.MaşALLAH küçüksün;ama Üçbuçuksun.Detttttttt!! Görmeyeyim seni buralarda,yoksa papaz(-ımsı) oluruz haaa!!Demedi deme ??? ??? ???

Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • GSM: 05356886550
     Sevgili izzet cansız avatarında inegöl yazıyo inegölün adını kirletme yoksa seni cok fena edeceğum dikkat et kendune  :D :D

ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Bu kadar İzzet'in üstüne gitmayun daaa :) İrfan abi senin dilininde ne kadar sivri olduğuna soylemeye gerek yok öle da :)

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
    Saygıdeğer Servet ağabi,bu güzel temenni ve sözlerin için çok teşekkür ediyorum.esas olan sizler gibi saygıdeğer insanlara misafir olma şerefine nail olmak,şükürler olsun o şerefede nail olduk.Sizlerli orada görmek ve kucaklaşmak hakikatten tarifi mümkün olmayan bir mutluluktu.Bu arada Güldane hanım yengemize gösteriş olduğu üstün nezaketinden ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bu seyahatimi "BİR GEZİNİN ANATOMİSİ "başlığı altında inşALLAH daha geniş bir şekilde değerlendireceğim.Yorumlara gelince.....
    Şimdi ben bu Nurevşan hanıma ne diyeyim,en güzel cevabı sitemizin dahi cocuğu İzzet cansız yeğenim verdi artık bu sözlerin üzerine daha ne söylenirki,ağuzuna diline sağluk canum yeğenum,sen bi harikasun.ama şunuda unutma sayın Nurevşan hanumefendi o telefonlar hep iş için çalmaz,hem dünyevi hemda uhrevi olarak çalar ve çaldırulur,siz finansçilar herkesi kendunuz gibimi sanayisunuz,aklınızda fikrinizde işunuz gibi para.İrfan korkmaz kardeşimin dediği gibi,,"yakeştagit" ;D ;D
   Saygıdeğer Kemal kardeşim,aslında imkanım olsa gurbet eldeki tüm köylülerimi ve dostları ziyaret etmek istiyorum fakat sizde taktir buyurursunuz bu zamanda olması biraz zor gibi görünüyo,hem iş hem ziyaret ve zaman darlığı buna imkan vermiyo ama inşALLAH bir daha gelişimde sizleride ziyaret edeceğimden emin olabilirsin,bu vesileyle sizin aracılığınızla tüm Berlindeki dostlara  kuçak dolusu saygı sevgi ve salamlarımı gönderiyorum,

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    32 Kere Beğenildi
    Saygıdeğer Servet ağabi,bu güzel temenni ve sözlerin için çok teşekkür ediyorum.esas olan sizler gibi saygıdeğer insanlara misafir olma şerefine nail olmak,şükürler olsun o şerefede nail olduk.Sizlerli orada görmek ve kucaklaşmak hakikatten tarifi mümkün olmayan bir mutluluktu.Bu arada Güldane hanım yengemize gösteriş olduğu üstün nezaketinden ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bu seyahatimi "BİR GEZİNİN ANATOMİSİ "başlığı altında inşALLAH daha geniş bir şekilde değerlendireceğim.Yorumlara gelince.....
    Şimdi ben bu Nurevşan hanıma ne diyeyim,en güzel cevabı sitemizin dahi cocuğu İzzet cansız yeğenim verdi artık bu sözlerin üzerine daha ne söylenirki,ağuzuna diline sağluk canum yeğenum,sen bi harikasun.ama şunuda unutma sayın Nurevşan hanumefendi o telefonlar hep iş için çalmaz,hem dünyevi hemda uhrevi olarak çalar ve çaldırulur,siz finansçilar herkesi kendunuz gibimi sanayisunuz,aklınızda fikrinizde işunuz gibi para.İrfan korkmaz kardeşimin dediği gibi,,"yakeştagit" ;D ;D
   Saygıdeğer Kemal kardeşim,aslında imkanım olsa gurbet eldeki tüm köylülerimi ve dostları ziyaret etmek istiyorum fakat sizde taktir buyurursunuz bu zamanda olması biraz zor gibi görünüyo,hem iş hem ziyaret ve zaman darlığı buna imkan vermiyo ama inşALLAH bir daha gelişimde sizleride ziyaret edeceğimden emin olabilirsin,bu vesileyle sizin aracılığınızla tüm Berlindeki dostlara  kuçak dolusu saygı sevgi ve salamlarımı gönderiyorum,

Assolistler sahneye en son çıkar babından nihayet görindunuz.yAŞIN Kemale ermiş olmasının verdiği bir vakarla  :D verdiğiniz cevap için ayrıca teşekkür ederim de sanki az bişey şahsıma "para kafalı" mı dediniz? Yoksa ben mi öyle anladum ? Bakinuz... Eski c/h extrelerini,ve satış-tahsilat periyot aralığınızı dökmeyelim ortaya. Kim daha paracidur o zaman belli olur.  ;D ;D

İzzet Cansız' kardeşcağazıma gelince ; Sen "dedelerin"  :D  ,ablaların işine karışma ;D ;D Zaten Felsefe ve sahne sanatları dersin de son zamanlarda "0" mış... Sen otur önce kırıklarını düzelt ;D ;D
Yoksa ben kıracam seni. :D :D

"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
selam ahmetcigim buralara geldin duyulmadin inanki üzüldüm gelmezden haberversen seni bulma imkanim olurdu saniyorum  cünkü bende ayin 7 sinde stuttgarttaydim yinede sagol ALLAHa emanet ol senin sucun yok suc baskanimin ALLAHa emanet olun sevgilerimle

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
  • 38 Mesajı Toplam
    39 Kere Beğenildi
Saygideger Ahmet Aktürk agabiye bizi ziyaretlerinden dolayi cok tesekkür ederim.Kendisi cok nazik ,kibar ,incegönüllü insan tanimaktan onur duydum. Bize cok az bir vakit ayirmasina Üzüldüm.InsALLAH bir dahaki ziyaretlerinde-yazin tekrar gelebilecegini söylediki- daha genis zamani olur, tekrar misafir etmekten onur duyariz.Kendisinede söyledigim gibi yazin geldiginde degerli hanimini da bekliyecegim."Ahmet abi bu satirlari söyledigin gibi silme lütfen! "Esinizi tanimiyorum insALLAH yazin geldiginizde tanisacagiz ve bol bol gezecegiz.Yenge hanim; Ahmet abinin gezilerine ortak ol bence ,hatta sizin seyehat islemlerinizi yapmaz ise onunda pasaportuna el koyun. :D
Görüsmek dileklerimle saglikli mutlu günler dilerim

Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
selam ahmetcigim buralara geldin duyulmadin inanki üzüldüm gelmezden haberversen seni bulma imkanim olurdu saniyorum  cünkü bende ayin 7 sinde stuttgarttaydim yinede sagol ALLAHa emanet ol senin sucun yok suc baskanimin ALLAHa emanet olun sevgilerimle

Merhaba Ali ağabi,oralar gelipte seni görmediğime bende üzüldüm,zaman darlığı ve işlerin yoğunluğu mazeret olarak söylersem herhelde bana inanursun,yoksa seni ne kadar sevdiğimi bilirsin ama şuna inanki burda kimsenin sucu yok  hele başkanımın hiç yok çünkü onada ançak gideçek olduğumuz gün uğrayabildik,hatta o bile sitemini her dakika hissettirdi bize.Hasan kerdeşimle sana gelmeye niyetlendik ama hava muhalefetine takıldı ne yazıkki,açıkçası iki gün hiç durmadan yağan kar ve zaman yetersizliği  sana gelmemizi engelledi ama inşALLAH birdahahaki sefere sana uğramayı asla ihmal etmeyecem...herkese selam....saygı sevgi hürmet ve muhabbetlerimle....

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
senin varligin yeter yine kantirdin beni olsun  bakalim ama sozunu unutmasin insALLAH ahmetcigim  ali kardesinden selamlar ve sevgilerimle  ALLAHA emanet ol isleriniz hayirli olsun basarilarinizin devamini dilerim

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
Almanyaya yapmış olduğum iş gezisi sırasında zamanımın bir bölümünüde akrabalarım ve köylülerime ayırmıştım,bu ziyaretlerimde çektirmiş olduğum resimleri yorumlarımla beraber sizlerle paylaşmak istedim.

(Bunlarda benim fotoğraf makinemden çıkan kareler)

Hava alanına bizi uğurlamaya gelen Hasan ve orhan kardeşime çok teşekkürler,
(İsmail Aktürk,Hasan Aktürk,Orhan  Yazıcı ve ben Ahmet Aktürk,

Bir koltukta üz karbuz(Ahmet aktürk,Hasan Aktürk ve Servet İşıldar)

Hava yengenin hazırladığı neffis kuymak ve kurban kavurmasıyla yaptığız sabah kahvaltısı.

Bize her yer Trabzon.

Yollar temizlensinki hareket edelim dimi yani...Hasanım ellerine sağlık sen olmasan biz ne ederduk.

Muhabbetun tadınada doyum olmayi yani ha(D.Ali Aktürk,Ben,Mustafa Yakuphan,Yakup Aktürk ve Musatafa Aktürk.

Köy ve mezere hayatını birebir Almanyaya taşıyan fedekar anadolu kadını Emine yenge(Emine Aktürk)

Fatih Aktürk uzungöl hasretini burda dindirmey çalışıyor,ama ne kadar yerini tutar bilemezuk.

Nagolt şehrinin nostaji ve otantik oteli,Surmene evlerinide ne kadar andırıyor dimi.Hasan Aktürk ben ve Fatih Aktürk

Nagolt şehrinde diyanet camisinin değerli imamıyla cekilen hatıra fotoğrafı.

İki müzmin bekar arkadaşın almanyada buluşması(Fatih Aktürk,İsmail Aktürk.

Ömerimin olduğu yerde muhabbet olmazmı,Hasan,ömer,ben ve İsmail ağabi

Enbiya kardeşimin evinede misafir olduk ve onuda fotoğrafladık,Hasan,ben,Enbiya,ve İsmail ağabi

Enbiya kardeşimin sabah kahvaltı davetini   kırmadık icabet ettik,oda sağ olsun bizi en güzel bir şekilde ağırladı.

İsmail ağabi ne düşünürsun fazla,bu kar sana ne eder,sen altından rahatlukla çıkarsun.

Kar yağışı altında güzel bir poz verelim dedik.(Hasan Aktürk,Ben ve İsmail ağabi)

Musatafa ağabi ve Emine yengenin yaptığı sıcak karşılama ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ve son poz Fatih,mustafa ağabi ve ben.

Facebook Yorumları

Twittear