YGKYD-2000-Dernegi`nin düzenleyecegi 5. "Gülenköylüler piknik günü"ne davet - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000-Dernegi`nin düzenleyecegi 5. "Gülenköylüler piknik günü"ne davet  (Okunma sayısı 5314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
     Çok değerli Gülen Köylü kardeşlerimiz, ağabeylerimiz, yengelerimiz 22 ve 23 Mayıs 2010-(iki gün) (22,23-mai-2010) günleri, Ebhausen-Ebershardt`da YGKYD-2000-Derneğinin katkılarıyla "Gülen Köylüler piknik günü" düzenlenecektir.

Bu piknik gününe dünyanın neresinde olursa olsun tüm Gülen Köylüleri davet ediyoruz.

Piknik gününde, futbol turnuvası düzenlenecek, horon alayları kurulacak, döner, karpuz ve "Gülen Köyü Çayı" eşliğinde neşeli sohbetler ve biraz da stres atmak için tüm gülen köylüleri bu güne bekliyoruz.

Yiyecek hususunda her şey düşünülmüştür yanlız yengelerimiz eğer imkan bulup yapabilirse, Gülen Köyü Baklavası veya Böreği getirebilirler.

Pikniğin yapılacağı yer, insanlarımızın her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılmıştır ve erkek, bayan bölümleri mevcuttur. Ayrıca çocuklar için hoplama, zıplama balonu (hüpfburg) temin edilecektir.

Avrupa’nın her kösesine yayılmış olan, tüm gülen köylü küçüklerimizi, büyüklerimizi, kardeşlerimizi, ağabeylerimizi, yengelerimizi, bacılarımızı canı gönülden "piknik günü"ne davet ediyoruz ve bekliyoruz.

22 ve 23 Mayıs 2010 günü buluşana tek Yüce ALLAH`tan ne istiyorsanız, sizler için onu diliyoruz yani dualarınıza "Amin" diyoruz.

Hayden Almanya`nin bütün illerindekiler ve Fransa`dakiler ve Belcika`dakiler ve Avusturya`dakiler ve Hollanda`dakiler davet edilmedik demeyin, bu davetiyeyi okuyan herkes kendini davet edilmiş bilsin, ayrıca her köylümüze telefonlarla ulaşılmaya çalışılacaktır. Herkes daveti yayma konusunda gayretli olursa ulaşamadığımız hiçbir köylümüz kalmaz. Gayretsiz bir basari olamayacagina göre, 23 mayıs da bir araya gelebilmek için gayretli olalım, güzel bir günü hep beraber yaşayalım.

(Not:önceki toplantilarimizdaki görüs ve istekleri gözönünde bulundurarak,uzaklardan gelip de otelde kalmak isteyecek köylülerimiz icin otel rezervasyonu imkani saglanmistir. piknik bulusmasi 22,23 Mayis-cumartesi ve pazar günleri yani iki gün sürecekdir)

Hoşçakalın

Tarih: 23 Mayıs 2010-23 mai 2010 / Saat:11 den itibaren / Yer:72224 Ebhausen-Ebershardt`daki  Sportplatz ve picknick yerinde.

Geniş Bilgi Almak İçin:
     YK üyelerimizden

Baskan:Servet Isildar---------0172-9596386 (E-plus)
Bask. yard.-Hasan Aktürk-----0178-2014192
                  Murat Aktürk----0176-48206264
                  Arif Düzenli------0173-2423127
                  Salih Aktürk-----0174-4566063
                  Bilal Düzenli-----0176-64318710
                  Osman Düzenli--0174-9606375 - 0151-51602033
                  Temel Düzenli---0173-9498424

YGKYD-2000-Derneği yönetim kurulu, tüm köylülerimize mutluluklar diler.

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
       YGKYD-2000 Derneğinın yurtdışındaki çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Köylülerimiz yoğun iş temposunda tanışma kaynaşma açısından bu gibi organizasyonlarda anca bir araya gelebiliyor. Bu acıdan bu gibi organizasyonlara katılabilmek için elimizden geleni yapalım ve bu organizasyonlara maddi manevi katkıda bulunalım...

"Durmak yok pikniğe devam"  :D

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• SEZGİN
  • Aktif Visirli
  • *
  • SEZGİN

hayatımda üç şeyi sevdim
seni,kalbimi ve ümit etmeyi
seni sevdim cünkü sendin
kalbimi sevdim cünkü seni sevdi
ümiti sevdim cünkü birgün
seversin diye ümitle bekledim...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Hayden Gülen Köylü kardeslerimiz,22 ve 23 mayis`da bizleri yanliz birakmayiniz. Özellikle Stuttgart disindaki Gülenköylü kardeslerimiz,agabeylerimiz bu tarihde bir arada olabilmek icin sizlerden biraz daha fazla gayret icerisinde olmanizi bekliyoruz,istiyoruz,umuyoruz.

22 ve 23 mayis`i programiniza aliniz.

Selam ve sevgilerimizle

YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu üyelerinden sizlere selam,sevgi ve saygilarimizla

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:Servet Isildar - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"

"Dogruya dogru"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Hayden piknik`e YGKYD-2000-Derneginin 22-23 mayis`da düzenleyecegi "Gülen Köylüler piknik günü" nde eglence,sohbet ve stresden kurtulma doruga ulasacak cünkü iki gün boyunca Caykara`nin "yürekli,beyefendi"  sanatcisi  "SINAN SAMI"  bizlerle olacak.

ha gayret,22-23 mayis`da birarada olabilmek icin imkanlarimizi  "seferber"  edelim,senelik bulusmamizi yüksek katilimla senlendirelim.

unutmayalim bugün bizim günümüz,birdahaki seneye "ya nasip"

Not: Cumartesi ve Pazar günleri günesli ve hava sicakliginin 22-23 derece dolayinda olacagi tahmin ediliyor,demekki hava sartlarida müsait,herkesi bekliyoruz,Hayden "PIKNIK`de BULUSALIM"

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani:servet Isildar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlik"   

"Dogruya dogru"

HACISERIFOGLU-

• Muhammet Ali Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • www.muhammetaliyilmaz.com

Sevgi ve saygıya değerlere, sevgi ve saygılarımla..

Facebook Yorumları

Twittear