GULEN KOYLU OLUP OLMAMAK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GULEN KOYLU OLUP OLMAMAK  (Okunma sayısı 1856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
GULEN KOYLU OLUP OLMAMAK
« Topic Start: 25 Mayıs 2010 - 02:14 »
  • Yayınlama
  • saygi deger yonetimim bu yapmis oldugunuz piknik gununden dolayi sizleri kutluyorum iyiki sizin gibi gulen koyluler kalmistir sizlerde olmasaniz cok insanlarimiz birbirini tanimayacakti sizlerin sayesinde arkadaslarimizin cocuklarinida tanimis olduk tekrar sagolun. Gelelim gulen koylu olup yada olmamak meselesine avrupada yaklasik 250 veya 300 hane oldugumuzu zannediyorum ama bu seneye kadar yapilan tum organizelerde hep ayni koylulerimiz gelmis onlarda 60 hane ve oylede devam ediyor nicin sen ben gulen koyluyum diyorsunda bu organizelerde yoksun konusmaya gelince mangalda KUL birakmayalar icraata gelince yoklari oynuyor eskiden beri boyle gelmis boylede gidiyor hep kafama takilan nicin bu nicinin cevabini bilen varsa bana yazsin bende bileyim.Ben gulen koyluyum deyip bu dernege uye olmayana yaziklar olsun diyorum hic kusura bakmayin sizlerin koylumuz olup olmadigindan bile supelenmeye basladik nicin derseniz insan koylusunden kacmaz onu bagrina basar ben oyle bilirdim ama malesef yanilmisim vede cok uzuldum ama sen uzulmessin bize ne diyceginizide biliyorum cunku siz sadece kendinizi dusunuyosunuz sizlerden baskasinin onemi yok kendinizce zannediyorsunuz sadece bir seyi unutuyorsunuz KEFENDE cep yok ve o koye yani GULEN KOYUNE mutlaka donceksin ama ucagin ustunde ama bakajinda sonuc ora ve seni orda agirliycak olanlarda malesef tenezzul edip gelmedigin koylulerin yani gulen koyluler o kadar doluyumki bunu yazilarla anlatmam cok zor.Kucuk bir sitemde koyunun dernegini ne sekilde kalkindira bilirim hesabini yapacagina nasil ordan bir seyler kopara bilirim acaba hesabini yapan arkadaslarima kusura bakmayin siz burda yapilacak organizelerden en onde ROL almaniz gerekirgen siz cebinizin derdine dustunuz baska yazmiyacagim siz kendinizi bilirsiniz sizin adiniza uzuldum simdi soruyorum bir gulen koylu olarak istemezmiydin koyumuzun toplu bir mezarlik yeri olsun gittigimiz zaman tum olulerimize bir anda bir fatiha okumak istemezmiydin bir dugun salonumuz olsun orda genclerimizi hayati birlessin bunun gibi yazilacak cok seyler var ama ben yazsamda yazmasamda sen aynisin aynida kalacaksin cunku sen gulen koyunu sadece banane diye goruyorsun ama konusmaya gelince yukarda yazdigim gibi mangalda kul birakmamaya devam et cumlelerim burda bitmesede bitiriyor ve dernegimizin kurulmasinda cok emegi gecen sayin AYDIN DUZENLIYE ve EKIBINE ondan gorevi teslim alan hic bir fedakarliktan kacinmayan SERVET ISILDAR ve EKIBINE cok tesekkur ediyor tum kelimede deyil gercekten gulen koylulerime ve tasin altina elini koyan herkese saygilarimi sunuyorum ALLAHa emanet olun ve bu dortlugu dikkatli  okuyun                             NICELERI GELDI NELER ISTEDILER :/:SONUNDA DUNYAYI BIRAKIP GITTILER:/:SEN HIC GITMIYCEK GIBISIN :/: O GIDENLERDE SENIN GIBIYDILER             

Facebook Yorumları

Twittear