25 Eylül 2010 Cumartesi Günü, NAGOLD-Vollmaringen'de Gülen Köylüler Toplantisi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 25 Eylül 2010 Cumartesi Günü, NAGOLD-Vollmaringen'de Gülen Köylüler Toplantisi  (Okunma sayısı 4404 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
     Stuttgart bölgesindeki değerli Gülen köylü kardeşlerim, 25 Eylül 2010 Cumartesi saat 18.00 itibariyle, Nagold-Vollmaringen`deki Grundschule`de, konusu YGKYD-2000-Derneğinin çalışmalarını, sıkıntılarını, daha iyi nelerin yapılabileceğini, üye olmamış köylülerimizi ne sekil bir çalışma ile Derneğe üye yapabileceğimizi, üye olmamış köylülerimizin hangi nedenlerden derneğe üye olmak istemediklerini, Özellikle gençlerimizin hangi çalışma ve anlatımla derneğe üye olarak kazandırabileceğimizi, gençlerimizin dernek den beklentilerini, önemli eksiklerimiz varsa bunları nasıl giderebileceğimizi ve 6 Mart 2011 pazar günü yapılacak başkanlık seçimlerinin konu yapılacağı ve beraberce, karşılıklı saygı, sevgi anlayışı ile derneğimizi tartışmaya açacağız ve başarıya doğru bir adim daha nasıl yol alabileceğimize hep beraber çözüm bulmaya çalışacağız.

Bu vesile ile 25 Eylül 2010 Cumartesi günü stuttgart bölgesindeki ve uzaklardan gelebilecek köylülerimizi bu hayırlı olacağına inandığımız toplantıya davet ediyoruz ve bekliyoruz.

Toplantıya katılamayacak olan, Stuttgart bölgesi ve Almanya dışındaki üyelerimizin, köylülerimizin, Dernek hakkında yararlı, birleştirici, başarıya doğru bir adim sağlayacak, görüş ve önerilerini bu sayfada bizimle paylaşmalarını bekliyoruz.

Degerli YGKYD-2000 üyeleri ve Gülenköylü kardeslerim,istediginiz yönetim kurulu üyesine,asagidaki telefon numaralarindan ulasarak toplantiyi yönlendirebilirsiniz,katki saglayabilirsiniz veya toplanti öncesi görüs bildirebilirsiniz.

Baskan: Servet Isildar---------0172-9596386 (E-plus)
Bask. yard: Hasan Aktürk-----0178-2014192
Sekreter: Murat Aktürk--------0176-48206264
        ykü: Arif Düzenli----------0173-2423127
        ykü: Salih Aktürk---------0174-4566063
        ykü:Bilal Düzenli----------0176-64318710
        ykü: Osman Düzenli-----0157-88680067

25 Eylül 2010 Cumartesi Saat 18.00 de buluşana değin, sizlere sağlık ve huzur dolu mutlu günler diliyoruz.

Sizlere selam ve sevgilerimle...

YGKYD-2000-Derneği-Başkanı: Servet Işıldar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlık"     

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
  • 30 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
Güzel bir çalışmaya imza atıyorsunuz Servet abi...Çalışmalarınızda başarılar..

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• dragons61

• Ziyaretçi
selamun aleykum servet abi.ben mehmet akyolun oğluyum.babam sizi bugün aradı.sizi msn adresime ekledim.

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Dernegimize BasariyLa Surdurmekte Olan Servet Abimize Tesekkur Eder BasariLarinin Dewamini Saygiyla Dileriz ...

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
25 Eylülde yaptigimiz üyelerimizi ve köylülerimizi ilgilendiren  toplantiya katilimin hayli az olmasina ragmen,dernegi ilgilendiren bazi sorunlara cözüm bulmaya calistik. sikintilarin giderilmesi yönünde görüs bildiren üyelerimiz ve köylülerimizin degerlendirmeleri "Bir nebze Ferahlik" getirecek nitelikde.

Bir adim ileri gitmeyi bu toplantiyla insaALLAH basaracagiz. Dernegimizin mevcut her üyesinin,Dernege bir! üye kazandirabilmesi dernegi bir adim ileri tasiyacak ve sikintilari giterme yönünde büyük yarar saglayacaktir.

Haydi kardeslerim,yilmak yok, calismaya devam edelim.

Toplantiya katilan veya katilamayan üyelerimize ve köylülerimize saglik,mutluluk ve esnlikler diliyoruz.

YGKYD-2000-Derneği-Başkanı: Servet Işıldar-Stuttgart - YGKYD-2000 "Bir Nebze Ferahlık"     

Toplanti sonrasi kendi isyerinde Ziyarat ettigimiz, YGKYD-2000-Dernegi üyesi Suayip Düzenli kardesime,Yüce ALLAH`tan saglik,mutluluk ve islerinde üstün basarilar diliyoruz.

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear