YGKYD-2000 DERNEĞİ SEÇİMLER SONRASI İLK TOPLANTISIYLA HİZMETE BAŞLADI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD-2000 DERNEĞİ SEÇİMLER SONRASI İLK TOPLANTISIYLA HİZMETE BAŞLADI  (Okunma sayısı 5106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
YGKYD-2000-Dernegi yeni yönetim kurulu secim sonrası, yeni yöneticileriyle ilk toplantısını yaptı. Yönetim kuruluna seçilen yeni ve GENÇ yönetim kurulu üyelerinin samimi hizmet aşkı, çalışma hevesi Başkan olarak beni oldukça memnun etti.

Yeni hedef "GÜLEN KÖYÜ” değil, “GÜLEN KÖYLÜ" fikri tüm yönetim kurulu üyelerince benimsendi, buna göre ileriki yönetim kurulu çalışmalarında yeni gelişmelerin olacağı, Burslar dâhil Türkiye’ye, köyümüze yapılan yardımların yeniden görüşüleceği ve yeni yönetim kurulu kararları alınacağı, alınması gerekeceği gibi görüşler ağırlık kazandı. tabiki bu görüşler üzerine yorumlar yapmak için henüz erken, yeni yönetim kurulu toplantılarından çıkacak kararlara bakacağız.

YGKYD-2000-Dernegi`nin iki yıl hizmet yapacak olan(2011 - 2013),  4. dönem yeni yönetim kurulu üyeleri şunlardır.

1 - Servet Işıldar
   2 - Bilal Düzenli
   3 - Mustafa Düzenli
   4 - Muhammet Düzen
   5 - Mustafa Aktürk
   6 - Mustafa Düzen
   7 - Servet Düzen

YGKYD-2000-Dernegi`ne yeni seçilen, yönetim kurulu üyeleri kardeşlerime üstün başarılar diliyorum.

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Işıldar - "YGKYD-2000- Bir Nebze Ferahlık"

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Servet Isıldar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (03 Haziran 2011 - 11:09)
  • Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
<a href="http://www.dailymotion.com/video/xj2ayl_ygkyd-2000-dernegi-secim-uzerine_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xj2ayl_ygkyd-2000-dernegi-secim-uzerine_news</a>

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xj2b1c_ygkyd-2000-dernegi-eylence_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/xj2b1c_ygkyd-2000-dernegi-eylence_news</a>

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Servet Isıldar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kenan Yazıcı (03 Haziran 2011 - 11:09)
  • Aktif Visirli
  • *
  • ÜLKESİNE SEVDALILAR
  • 33 Mesajı Toplam
    49 Kere Beğenildi
  • GSM: 0533 450 50 86
Servetciğım sizlere ve yeni yönetiminize başarılar diliyorum.

• Muhammet Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulenkoyu Web Sitesi
Servet Başkan yeni yönetiminin başarılı olacağına inanıyor,Yürekten başarılar diliyorum  herkese selamlar

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
her zaman her yerde hep beraber el ele haydi kosalim dostlar guzelim gulen koyune basarili calismalar sevgi ve saygilarimla

• O Bir Visirli
  • *
Hayirli ugurlu olsun arkadaslar, Insallar güzel hizmetlere imza atarsiniz. ALLAH yardimciniz olsun

Facebook Yorumları

Twittear