YÜZÜMÜZ AK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YÜZÜMÜZ AK  (Okunma sayısı 17921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • 120 Mesajı Toplam
    163 Kere Beğenildi
YÜZÜMÜZ AK
« Yanıtla #20: 17 Haziran 2011 - 00:47 »
  • Yayınlama
  • Kendi toplumunu bölen, kendi devletini bitiren, kendi ordusunu ezen, kendi hukukunu yıkan, kendi aydınını yok eden, kendi milletini korkutan, kendi ülkesini küçülten birisini gün gelir devran döner asla affetmezler...

Erdoğan'a sormak isterdim.Şehitlerimize kelle demeye cüret ederken kendisi hangi ideolojinin esiriydi acaba?? sen bvu insana hala başbakanım diyebiliyorsan şehitlerimize saygın yok demekki ebru hanım ....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #21: 17 Haziran 2011 - 00:57 »
  • Yayınlama
  •    Şimdi size cevap yazsam bir türlü yazmasam bir türlü inanın bana.Ben benim yazımın altında böyle bir tartışmaya girmek istemediğimden kıvranıp duruyorum.Ben siyaset yada futbol için karşımdakini kırmaktanda korkuyorum ama gözüm kararacak döktürüp gideceğim babam yüzünden konulan siyasi yasağım başıma dert açacak diyede korkuyorum.

Sussam kaçtı dersiniz konuşsam sabretmek erdemdir(?).....  Şuan sitedeki herkes bu konuya yoğunlaşmış farkındaysanız bu saatte bu kadar kişi hayret verici ayrıca ... Ben çıkıyorum size cevap vermeden çıkıyorum ben konuşursam ağır olur herkes kaldıramaz.Susmam birşey bilmediğinden değil saygısından olsa gerek deyin ve beni mazur görün.İyi geceler ....

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:11)
    • Mehmet Ziya BİBER
    • Aktif Visirli
    • *
    • 27 Mesajı Toplam
      46 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #22: 17 Haziran 2011 - 01:18 »
  • Yayınlama
  • Ebru kardeşim seni cesaretinden dolayı kutluyorum ayrıyetten yazın için teprik ediyorum.Biz onurumuzla dik durmayı öğrendik boyun bükeceğimiz yanlızca Yaradanımız(ALLAH)cc olduğunu biliyoruz bunu bilmeyenler anlamayanlar bizden görüp onlarda öğrenecek,hani bir ata sözü varya üzüm üzüme baka baka kararır(olgunlaşır)misali.Yeni seyahatten döndüm yapılan bu yolları görmeyenler bakar kör olmalı Metin şentürk o haliyle görüyor teprik etmeli.BURSA,ÇANAKKALE,BALIKESİR,UŞAK,AFYON,ESKİŞEHİR,BİLECİK da bir çok yer ALLAH aşkına bunların bir coğu bitmiş Ülkenin heryanı şantiye halinde.Bu hastahanelerdeki hizmete ne demeli 5 yıldızlı otel gibi bunlar onlara layık değiller geçmişini unutan geleceğini karanlık görür.Okullara ne demeli niye yeniledilerki bu kadar moder sınıflara ne gerek vardıki acaba bunlar bu okullara hiç uğramadılarmı?Ben neye yanıyorum biliyormusun bütün dünya anladı bunlar varya hani bakar körler ,duyan sağırlar,hala anlamadı ya.İslam adına ve ülkem adına bir civi cakan için cekinmeden onurlu bir şekilde imzamı atarım.Bunların kendilerine saygısı yokki %50 seçmene olsun .Ebru kardeşim senin görüşlerine katılmıyana söyleyi ver hangi cüretle TRABZON'A ,TRABZON'LULARA (söyleyecek şey bulamıyor)söyleyecek çok şeylernin olduğunu ima ediyor.Daha öncede site yöneticilerini uyarmişdım yoksa bunlar kiş uykusunamı yattılar adam TRABZONLULARA HAKARET EDİYOR hala tutuyorsunuz .Karşımdaki kişiyi bilmeliyim bayanmı erkekmi itmidir bitmidir vs. Bizim insanımız CHP nin,MHP nin SP sinin dolduruşuna gelmedi herkes boyunun ölcüsünü aldı.Bizim dernek başkanımız da malesef bu dolduruşa geldi.TRABZON'LULAR haksızlığın karşısında dik durmayı ve verdiği sözün eri ve erkişisi olduğunu göstermişdir. BAŞBAKAN acıkca söyledi öyle bir cüretim olsa Rize'yi şampiyon yapardım ,kasımpaşayı düşürmezdim.Meclise giren 35 pkk lı millet vekillerinin mebali bunların üzerinedir.Ömür boyu bunun altında ezilip kalacaklar.Ebru kardeşim muhatab aldığın kişi değmeli sen cekil meydanı ona bırak onlar boş işlerle uğraşmasını severler .abileri de öyledir.selam ve dua ile.

Mehmet Ziya Biber 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:12)
    • Aktif Visirli
    • *
    • ÜLKESİNE SEVDALILAR
    • 33 Mesajı Toplam
      49 Kere Beğenildi
    • GSM: 0533 450 50 86
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #23: 17 Haziran 2011 - 10:41 »
  • Yayınlama
  • Ebru hanım öncelikle sizlere ve babanıza selamlarımı ilediyorum. Secim sonucları milletimize hayırlı olur inşALLAH.

Sayın başbakanımız oyları orantısız olarak;
     1-Fiziki yapısından                           %10

2-İktidar oluşundan                         %10

3-Bir katrilyon harcamasından            %5

4-Basın,medya ve diğer güclerden      %5

5-AKP nın tek alternatifi Saadet Partısı idi .Bu partı meclise girseydi AKP biterdi. Onun içinde secimden önce AKP yi parcalayacak partiyi değişik entrikalarla parcaladılar. Millette kızarak AKP ye oy verdi                 %10

6-Sağlık ve yol gibi yaptığı güzelliklerden %10

Çok şey yazmaya gerk yok. İnşALLAH önümüzdeki dönem işsızlık problemi çözülür.

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • 96 Mesajı Toplam
      105 Kere Beğenildi
    • GSM: 0532 734 37 05
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #24: 18 Haziran 2011 - 00:09 »
  • Yayınlama
  • Kendi toplumunu bölen, kendi devletini bitiren, kendi ordusunu ezen, kendi hukukunu yıkan, kendi aydınını yok eden, kendi milletini korkutan, kendi ülkesini küçülten birisini gün gelir devran döner asla affetmezler...

Erdoğan'a sormak isterdim.Şehitlerimize kelle demeye cüret ederken kendisi hangi ideolojinin esiriydi acaba?? sen bvu insana hala başbakanım diyebiliyorsan şehitlerimize saygın yok demekki ebru hanım ....

Siz ne anladıyorsunuz anlamıyorum...Siz anlatdiğiniz şeyleri siz anlıyormusunuz....Daha ne olaçak....%50 olay bitmiştir ...Yalandan kendinizi yormayın....Halk dersini vermiştir..chp....mhp...bundan sonra yalandan yorulmayın....%50 yanlişda sizmi doğrusunuz...doğru olsaydını...onlar gelirdi iktidara demekki dogruluk payları yokmuşda gelemiyorlar...Fazla üzülmeyin ....Yeterki canınız sağolsun...BUNDAN SONRA BOŞ KONUŞMAYA GEREK YOK.....BEKLE GÖR..ÜZMEYİN KENDİZİ..Bir 50 sene çalişin belki %21 alırsın..biraz kayret..kolay gelsin..ançak muhalefet olmayı beçerirsiniz...size kolay gelsin....devam muhalet olmaya...tşkler

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Kazım Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      11 Kere Beğenildi
    • GSM: 0534 303 30 37
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #25: 18 Haziran 2011 - 01:30 »
  • Yayınlama
  • Herkese saygı,sevgi ve muhabbetle ALLAH'ın selamı üzerinize olsunder,bu sonu gelmez kısır döngü tartışmalara bir son vermeniz temennisiyle.yaklaşık 50 milyon seçmen herkese ve her kesime gereken cevabı vermiştir.Ne demişler "ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ,ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ"ALLAH'IN SELAMI TÜM GÜLEN KÖYÜ DOSTLARINA OLSUN.

• Aktif Visirli
    • *
    • 52 Mesajı Toplam
      71 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0532 160 62 61
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #26: 18 Haziran 2011 - 11:19 »
  • Yayınlama
  •     Sevgili abilerim,kardeşlerim,köylülerim;
    Daha fazla tartışmayı alevlendirmek istemiyorum.Fakat bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.%50 deyip takılıp duruyorsunuz.Unutmayın; Bu millet daha önceleri 7 sefer Suleyman Demirel gibi insana iktidar vermiştir..........SANIRIM BAŞKA SÖZE GEREK YOK!

• Aktif Visirli
    • *
    • 161 Mesajı Toplam
      228 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #27: 18 Haziran 2011 - 18:36 »
  • Yayınlama
  • süleyman demirel adnan menderesin mirasını yemiştir..en az geldiği kadarda gitmiştir..demirel şamar oğlanı olmuştur..kıyaslama çok abes...

Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
    Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

Engin Akyol 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:13)
    • Ali Haydar oğlu Abdullah
    • O Bir Visirli
    • *
    • 3 Mesajı Toplam
      6 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #28: 18 Haziran 2011 - 19:57 »
  • Yayınlama
  • onu bunu anlamam oy verduk o'na uçti.yukarısını çok sevdi,muhalefet da size düşti.%50 si bize ,%2 si size düşti...akp'nin önünden geçecek değil idum sebebi saadet oldi oy verecek değil idum... bu arada sayın ahmet hocamın düşüncelerine katılmakla birlikte bir yedinci madde de ben eklemek isterim.
    7-saadet partililerin katı muhalefetinden dolayı......................................%20
    (yani şunu demek istiyorum.akp kurucularının büyük bir çoğunluğu saadet partisi geleneğinden ayrılan kişiler.dolayısıyla bu kişilerin başarısı bir bakıma milli görüşün başarısı olacaktır.yani evlat başarılı iken nasıl babası tarafından seviliyor takdir ediliyorsa akp'nin başariları takdir edilmeli millete anlatılmalıdır.evlat başarısiz iken babası tarafından ikaz edilip uyarılıyorsa hataları tek tek anlatılıyorsa akp de yanlış politikaları yönünden uyarılmalı ve ikaz edilmelidir.hakeza bu yanlışlar millete anlatılarak doğru olanları açıklanmalıdır.yani kısaca doğruya doğru yanlışa ise doğrusu anlatilarak oy istenmelidir.diğer muhalefet partileriyle aynı tutum içinde olunmamalıdır.sadece bir çürüyen hayvan leşinin kötü yönleri millete gösterilmemeli, o güzel kalan dişleri de gösterilmelidir.SAYGILARIMLA

2 nin önünden geçecek değil idum sebebi saadet oldi oy verecek değil idum.

Abdullah_Düzen 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:14)
    • *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #29: 19 Haziran 2011 - 23:03 »
  • Yayınlama
  •       Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Hatta birşey belirtmek istemiyorum yani anlatsam ne olacak çözüm olacak mı? HAYIR .... Sanki tarihe bakıp ders mi çıkarılıyor? HAYIR ... Sanki anlattıkta ne oldu? HİÇ ... Sanki Yaptıklarımızı yüze vurdukta tebrik mi edildik? HAYIR ... Menderes unutuldu mu? EVET... Silivri girdi mi meclise ? EVET.. Darbecilere yağ yakıldı mı ? EVET... İsraile kafa tuttukta kim alkışladı ? KİMSE ... Başbakana suikast düzenlendi polisimiz şehit oldu da ne oldu ? HİÇ... Meclise PKK girdi mi? EVET ...  Saadet nerede ? YOK... BBP ne oldu? KAYIP ... Bu seçimde kaç yaralı kaç ölü var? 3 Ölü (Sp,HP,BBP)... 2 Yaralı  (MHP,CHP) ....

Eminimki İsrail mallarını kullanıyorsunuzdur . Masanızda cocacola,cebinizde parlament,marlbora,banyoda Hacışakir,çocuğunuzun bezi Huggies,maması milupa,sütü nesguik kademeli bazen nestle ........... Çocuğunuzun arkadaşıyla buluşma mekanı MC ?..........Ama ben bunların hepsini boykot ediyorum siz ne kadarını yapıyorsunuz merak etmiyorda değilim hani ?

Kıssadan hisse hani şu herşeyimizi gevura saatık diyen çok bilmişe ;
    Bir gün peygamber efendimiz dolaşırken ALLAH rızası diye dilenen birine neden dilendiğini sormuş.Dilenci "evde çocuklarının aç olduğunu ve işsiz olduğunu" söylemiş...Peygamber efendimiz evde neyin varsa getir diye buyurmuş.Dilenci eve gitmiş ve getirmiş.İbrik,güğüm,kova her neyse...Peygamber efendimiz bunları satışa çıkarmış ve bunları yanlış hatılamıyorsam hz. Ömer satın almış.Peygamber efendimiz bu parayla balta almasını emretmiş.Dilenci balta almış.Gidip ağaç kesmesini emretmiş.Dilenci gidip ağaç kesmiş onuda saytmışlar .........Dilenciye bir daha dilenmemesini ve elindekini nasıl işe dönüştüreebileceğini belirterek özellikle ALLAH RIZASI için dilenilmeyeceğini buyurmuş"

Şimdi bu ne diyeceksiniz ama bu hani şu ülkeyi mahvedip geride bize birşey bırakmayan büyük saygı değer iktidar paritlerimiz varya hani şu desteklediğiniz onlar bu ülkedeki çok şeyin 30 yıl 50 yıllığına bazı devletin haainelerinin yap-işlet-devret olmasına yada kiralanmasına sebebiyet vermiştir önce onları konuşalımda sonra nelerin ne şekilde kim yüzünden satıldığını ve koltuktan atılıp tutulmayacağını bilelim....

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:17)
    • *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #30: 19 Haziran 2011 - 23:13 »
  • Yayınlama
  •     Engin_61 Bahçelinin Türkeşin mirasını yemekle kalmayıp o güzel mirası yerin dibine batırdığınıda unutmayalım ...MHP başkan yardımcılığına düşünülen eskişehir milletvekili Ruhsar Demirel fakir-fukara,cahil-cuheyle,garip-gureba olarak nitelendirmiştir  biz %50 yi...Türkeş'in bu mirası böyle densizlere kaldı ya ben ona yanıyorum .....

Abdullah başkanım nasıl başka söze gerek olmaz son nokta o cümle olamaz insanlar hata yaparlar diyelim, önemli olan o hatayı tekrar yapmamaktır değil mi? Hata yapıldı diye ne yani yapılanları göz ardı edip Demirel'e böyle mi olmuştu diyeceğiz ona bakarsanız bu millet Silivriden millet vekili seçti. hani şu sessiz sedasız %50 denilen ....Onların hatalarını bizim doğrularımız örtecek örtmeli de üstelik .....

Saygılar .....

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:18), engin_a61 (21 Haziran 2011 - 18:14)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 52 Mesajı Toplam
      71 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0532 160 62 61
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #31: 21 Haziran 2011 - 13:59 »
  • Yayınlama
  •       EBRU HANIM;Bende tam olarak onu söylemek istiyorum.%50değil %90 alsa mutlak doğruyu göstermez bu.Herkesin yanlış ve doğru yaptığı işler vardır.Doğruları söylediğimiz gibi yanlışlarıda söylememiz gerekir.Başbakan TRABZONSPOR konusunda yanlış yapmıştır.Bu yaptığı doğru işleri görmeyelim bir yanlış yaptı yerden yere vuralım anlamına gelmez.Doğru işlerini nasıl söylüyorsak yanlışıda savunmanın bir anlamı yok...benim dediğim budur.....BAŞBAKAN yanlış yaptığını zaten kendi meydanlarda söyledi.Eğer bir insan bir konuda savunma yapma gereği duyuyorsa yada yapıyorsa %90 suçlu olduğunu gösterir bu..............

• Kemal Algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 16 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #32: 23 Haziran 2011 - 02:12 »
  • Yayınlama
  • Ebru hanim kaleminize saglik..pedaliza rumuzlu arkadasimiza saygi duyalim.cünkü o fanatik ve sabit fikirli..resulullah efendimiz bir hadisinde ne buyuruyor.sabit fikirlilerle ve fanatiklerle tartismayiniz.sizin anlattiklarinizin önemi yoktur önemli olan karsinizdakinin anlama kapasitesitir..ben sizi anliyorum..saygilar..

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
    Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

Kemal Algül 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 01:18)
    • Aktif Visirli
    • *
    • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
    • 40 Mesajı Toplam
      47 Kere Beğenildi
    • GSM: 05337352022
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #33: 26 Haziran 2011 - 01:08 »
  • Yayınlama
  • İNŞALLAH YEMEDEN ADİL YAPARLAR...

Facebook Yorumları

Twittear