YGKYD - 2000 DERNEGİ YÖNETİM KURULU AVUSTURYA’DA - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YGKYD - 2000 DERNEGİ YÖNETİM KURULU AVUSTURYA’DA  (Okunma sayısı 3624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi

YGKYD-2000-Dernegi yeni yönetim kurulu üyeleri Avrupa`daki Dernek üyelerini-Gülen köylülerimizi ziyaretlerine başladı.

İlk olarak Avusturya`da yasayan Köylülerimizi ziyaret amacıyla Remzi oğlu-Hamza Yılmaz’a misafir olduk.

Oldukça yakın ilgi ve alakayla bizleri karşılayan Değerli kardeşimiz Hamza Yılmaz’a ve Nevzat Yılmaz Ağabeyimize çok çok teşekkür ediyoruz.

Karşılıklı sohbet seklinde samimi bir ortamda gecen ziyaretlerimize Fransa`daki köylülerimizle yapacağımız ziyaretlerle devam edeceğiz inşALLAH.

Avusturya ziyaretimizde Görüsemedigimiz, Nevzat agabeyimizin degerli ogullari Ahmet, Mehmet, Muhammet Yilmaz  kardeslerimizin Asagidaki telefonlerdan Dernek-yönetim kurulu üyelerine ulasmalarini bekliyoruz.

Tüm köylü kardeşlerimize selam ve sevgilerimizle

NOT:Hertürlü soru ve Üyelik bilgileri icin asagidaki Adres,telefon,Hesap numaralarindan YGKYD-2000-Dernegi yönetimine ulasabilirsiniz. Ayrica asagidaki Dernek-Banka hesabina,Üyelik formu yaptirmadan,imzalamadan! Dauerauftrag(otomatik ödeme) veya yillik aidatlarini yatiran kardeslerimize, isimlerini Kontoauszuglarda görünce yönetim kurulu olarak o kardeslerimize biz ulasacagiz. Siz degerli kardeslerimizin ilgi,alaka ve üyeliklerinizi bekliyoruz.

Anschrift:Isildar Server,Obere Weinsteige 16,70597 Stuttgart / tel:0711-2310780+0172-9596386+fax:0711-2310779
Bankverbindung für Gülen e.V. / Konto Nr.:76676005 / BLZ:64191030 / Volksbank Nagoldtal(IBAN:DE69 6419 1030 0076 6760 05 - BIC:GENODES1NAG)

YGKYD-2000-Dernegi-Baskani: Servet Işıldar - "YGKYD-2000-Bir Nebze Ferahlık"

Servet Düzen , Servet Isildar , Bilal Düzenli , Muhammet Düzen

Hamza Yilmaz , Nevzat Yilmaz , Servet Isildar , Muhammet Düzen , Servet Düzen , Bilal Düzenli

Murat Yilmaz , M. Yavuz selim Isildar , Muhammet Düzen , Servet Düzen , Bilal Düzenli , Nevzat Yilmaz , Hamza Yilmaz

YGKYD-2000-Dernegi yönetim kurulu üyeleri Trabzon-Kadirga senliklerinde , Neu-Ulm

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi

KADIRGA senliklerine devam , Alternativ Senliklere "YGKYD-2000-KARADENIZLILER-SULTAN MURAT Senlikleri-2012" insaALLAH seneye basliyoruz.

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear