ALLAH Rahmet Eylesin (Zabit Akyüz Vefat Etti) 23 Temmuz 2016 Cumartesi - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Zabit Akyüz Vefat Etti) 23 Temmuz 2016 Cumartesi  (Okunma sayısı 2181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

Gülen Köyü Yeni Camii (ifteriyon) mahallesi sakinlerinden Ali, İlyas, Mustafa AKYÜZ’un Babası Zabit AKYÜZ 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü Sabah Saat: 10.30 civarlarında İfteriyon Mahallesindeki Evlerinde Vefat Etti.

Cenazesi: 24 Temmuz 2016 Pazar günü Öğlen Namazına müteakiben Gülen Köyü Yeni Camii (ifteriyon) mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulur...

OĞULLARI:
         Ali AKYÜZ: 0535 322 05 10
Mustafa AKYÜZ: 0535 765 81 99
     İlyas AKYÜZ:

gulenkoyü.com Ailesi olarak ALLAH dan rahmet kederli ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun...

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun....

“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

• Hayrettin
  • Aktif Visirli
  • *
    • gulenhayrettin@hotmail.com
  • GSM: 5355251483
ALLAH Rahmet eylesin ayilesine sabır mekanı cennet olsun

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
ZABIT DAYI YA ALLAH Rahmet etsin, yeri, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Evlatlarina sevenlerine bassagligi dilerim

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
ALLAH rahmet etsin mekani cennet olsun ailesinin başı sagolsun

• Gülender Dernek Başkanı
  • Aktif Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0533 470 23 93