BİRLİK OLALIM SORUMLULUĞUNU HERKES YAPMALI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BİRLİK OLALIM SORUMLULUĞUNU HERKES YAPMALI  (Okunma sayısı 1762 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• efsaneali

• Ziyaretçi
selamlar ben ömer aktürk almanya stuttgartan burdan bütün almanyadaki kardeslerime abilerime amcalara sesleniyorum bildiginiz gibi gulen köyu yonetimindeyim burda baskan ve yönedim arkadaslarimizle beraber HAMBURG,KIEL,BERLIN,FRANSA,ziyarette bulunduk yaklasik 2500Km yol gidik .Bütün cabalarimiza ragmen INSANLARI ÜYE YABMAK ,INSANLARIMIZIN DERDLERINI DINLEMEK ,amaciyla yol kadledik inaninbu sadece DERNEK YÖNEDIMIN DEIL  GÜLEN - KÖYLÜ olarak hebimiz yönedimdeyiz LÜTFEN DAHA DUYARLI OLALIM . Biz birlik ve beraber oldugmuz müdedce yabamiyacak oldugmuz is kalmaz ne olur ABILER,AMCALAR,ve KARDESLERIM ayda iki baket sikara icmeyip bu hayir gurulusuna uye olalim bu dernek hebimizin  kardesce bu DERNEGE ÜYE OLALIM goyumüzü kalkindiralim HERKESI DAVET EDIYORUM. sadece dernek yonetimi deyil hep birlikde                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   SEVGI VE SAYGILRIMLAN ÖMER AKTÜRK

Facebook Yorumları

Twittear