KİM NERDE? NE İŞ YAPAR ? - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KİM NERDE? NE İŞ YAPAR ?  (Okunma sayısı 13866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• fidan düzenli

• Ziyaretçi
KİM NERDE? NE İŞ YAPAR ?
« Yanıtla #20: 25 Kasım 2009 - 20:33 »
  • Yayınlama
  • Selam ben topalın Salihin en küçük oğlu Hasan Düzenlinin kızıyım. Şu anda Adıyamanda Üniversitede okuyorum. köyümü ve köyümün insanlarını çok seviyorum.............

• h.biber

• Ziyaretçi
    KİM NERDE? NE İŞ YAPAR ?
    « Yanıtla #21: 02 Aralık 2009 - 17:45 »
  • Yayınlama
  • Ben Hüseyin bıber vısırde doğdum 30 yasına kadar koyumde barındım ama ne yazıktır ki 6 7 snedır koyumde değilim trabzon da ıkamet etmekteyım ... insaat işlerı ıle uğrasıyorum yıne ne yazıktır kı yavuz kardesımle bır turlu gorusemıyoruz nedense... basta yavuz kardesım olmak uzere herkese saygı ve selamlar ...

• sabiş

• Ziyaretçi
    KİM NERDE? NE İŞ YAPAR ?
    « Yanıtla #22: 04 Aralık 2009 - 11:07 »
  • Yayınlama
  • Tüm köy'üm ahalisene merhabalar. Ben Sabire YAZICI DEMİR bende Gülen köy'ünde doğdum ilk okulu köy'de bitirdim. orta okulu dışardan bitirdi. lise  de bitmek üzere . mesleğimle ilgili 2 yıl kurs gördüm. İstanbulda yaşıyorum .Bir çocuk giyimi üreten tekstil firmasında modelist olarak çalışıyorum.  Biri  9 yaşında ,diğeri 15 aylık 2 oğlum var ALLAH ömür versin. Bütün  Köy'üm halkını sevgi ile kucaklıyorum.

ALLAHA emanet olun

• Aktif Visirli
    • *
    • Dal Rüzgarı Affetse Bile;Kırılmıştır Bir Kere...
    • 7 Mesajı Toplam
      7 Kere Beğenildi
    slm ben de ishak aktürk ün kızıyım 6 yasına kadr trabzonda daha sonra orhangazı/bursa da ikamet etmekteyız. burda ılk,orta ve lise öğrenimimi tamamladım.unv.te ye 4 yıl aradan sonra gıdebıldım.rize üniversitesi inşaat bölümünü bitirdim.suanda istanbul/fatihte FATİH YAPI DENETİM şirketinde çalısıyorum.inşaatla ilgili bir sorun olursa yardımcı oluruz.herkese saygılar...

Gülen YÜZÜMÜZ, Gülen KÖYÜMÜZ...

• Süper Moderatör
    • *
    • 18 Mesajı Toplam
      20 Kere Beğenildi
    • GSM: 0.536.947.6490
    Köyümüzüm yetiştirdiği meslek sahibi insanlar. Nerde Ne işle meşguluz. Yüz yüze tanımadığımız bir dünya köylümüz war. Şehir Şehir Ülke Ülke nerdeyiz yazalım. .  
    Selam Hüseyin kardeşim
    Bu güzel fikrin için seni tebrik ediyorum

MURAT ÇOBANOĞLU kimdir
    Şaban&Fatma Çobanoğlu'nun 4 çocuğunun en büyükleridir
    1965 yılında Visirin Gazeno mahallesinde dünyaya gelmiştir
    1988 yılında Amasya nın şirin ilçesi Suluova ya yerleşmiş bulunmaktayım
    23.18.16 yaşlarında iki oğlum bir kızım birde gelinim var yani iki kızım iki oğlum var

Suluova Karadenizliler der. Yön. Kur. Üyesi ve Tahsildarıyım

1995 de Suluova Belediyesinde çalışmaya başladım
    Şuan belediye hesap işlerinde Tahsil dar olarak görev yapmaktayım
    Surekli esnaf ziyatlerim oluyor

Açıkca sı para almayı severim para vermem
    NAPOLYON NE DEMİŞ PARA PARA

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
    MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
    • *
    • 52 Mesajı Toplam
      53 Kere Beğenildi
    Slm ben de Zeki AKYOL Gülenköyü /Bozdağ mahallesi (kazeno ) doğumluyum. 5 yaşım dan sonra İstanbul a yerleştik. İstanbul da Muhasebe bürosunda çalışıyorum işletme mezunuyum.yazın kısa dönem askerlik yapmayı düşünüyorum (yasa kalkmadan ) :)

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• ÖMER AKYOL
    • Aktif Visirli
    • *
    • 2 Mesajı Toplam
      2 Kere Beğenildi
    • GSM: 0545 508 02 51
    Ben İmamoğlu Yakup Akyol'un oğlu Ömer AKYOL Trabzonda yaşıyorum Trabzon Belediyesinde memur olarak görev yapmaktayım.Biri kız dört çocuğum var herkese selamlar.......!

• akkepter

• Ziyaretçi
    Ben Trabzonlu değilim ancak karadenizlilere sempatim var.Forumu da çok beğendim üye oldum.Ank üni ilahiyat fakültesinde okuyorum.

Facebook Yorumları

Twittear