YUSUF ALGÜL'E ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YUSUF ALGÜL'E ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  (Okunma sayısı 29451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Köyümüzün iş adamlarından sevilen simalarından rahmetli Canfer Algül’ün oğlu Yusuf Algül kendini halsiz hissederek Trabzon Numune Hastahanesine tahlil yaptırıp tahlil sonuçlarında kan değerlerinin yüksek çıkması nedeniyle Trabzon Karadeniz Tip Fakültesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Hastahanede yattığını duyan dostları ve sevenleri Trabzon Karadeniz Tip Fakültesi Hastahanesine akın etmesine rağmen Doktorların Yusuf Algül'ün enfeksiyon kapmaması için ziyaret edilmesine izin verilmiyor.

Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanımız Dursun Ali Düzenli Hastahane yönetimi ile konuşarak zorda olsa çok yakın arkadaşı olan Yusuf Algül’ü 5dk ziyaret edebilmiştir.

Sağlık durumunundan dolayı Doktorların Yusuf Algül’ün hem ziyaretine hem de telefonla görüşülmesine izin verilmediğinden irtibat telefonları veremiyoruz.

Gulenkoyu.com ailesi olarak Yusuf Algül’ü en kısa zamanda aramızda görüp “durmak yok yola devam” demeye devam etmek dileği ile çok çok geçmiş olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Yusuf abi sana orada yatmak yakışmıyor köyümüzün yolları bak başkanla birlikte sizleri bekliyor... Durmak yok yola devam... Çok çok geçmiş en kısa zamanda seni aramızda görmek istiyoruz...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Muhammet Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulenkoyu Web Sitesi
Başkanla birlikte ziyaritine gittiğimiz Yusuf Algül'ü görmeyi başkan başarabildi seni göremesemde kalbimiz seninle çok çok geçmiş olsun... İnşALLAH en kısa zamnda sağlığına kavuşursun...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
    Taktiri ilahi demekten başka çaremiz yok malesef ..İşte bu durum insanların çaresiz kaldığı,kelimelerin kifayesiz kaldığı zamanlar.ALLAH şifasını versin Yusuf Abi'mizin.........A.E.O

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
       Çok geçmiş olsun,şifa dileklerimle ALLAH yar ve yardımcısı olsun inşALLAH.
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Aktif Visirli
  • *
    • TURKEY SPORT DESIGN
  • GSM: 0532 347 73 21
Yusuf kardeşımıze yazıcı ailesı olarak acil şifalar dılıyoruz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 A.E.O

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
      Yusuf ağabi seni yürekten seviyorum, abim benim,sana çok çok geçmiş olsun diyorum,ALLAH açil şifalar ihsan eylesin,Rabbim en kısazamanda eski sağlığına kavuşturur inşALLAH,Rabbim yar ve yardımcın olsun,dualarımız seninle...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
çok çok geçmiş olsun ALLAHdan şifa dilerim.en kısa zamanda inşALLAH eski saglıklı sıhhatli günlerine geri dönecektir.
mustafa genç

• kemal algül
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Yusuf kardeşim çok geçmiş olsun yüce Mevlamdan acil şifalar dilerim.

• dursun ersin biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05326451473
çok geçmiş olsun abi ALLAH şifanı verir İNŞALLAH...
ÇOK  ŞÜKÜR...

• Ömer'im
  • Aktif Visirli
  • *
        Yabma be yeğenim.ALLAHin izni ile her hanki bşr şey yok.Geçmiş olsun seni çok severim.Üzgün durmana dayanamam.Sevgi ve sağliçakda kal.En kısa zamanda buluşmak üzere .A.E.O 

• O Bir Visirli
  • *
  • GSM: 5385943861
ALLAH şifa versın en yakın zamanda ınşALLAH sıhhatına kavuşursun çok geçmiş olsun...

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın yusuf abime cok geçmiş olsun der yüce ALLAHtan acil şifalar dilerim biran önce aramıza dönmesini niyaz ediyorum
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• ÖMER AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0545 508 02 51
Çok çok geçmiş olsun ALLAH'tan acil şifalar dilerim..... ALLAH yardımcın olsun...

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU

Yusuf Abi ... En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle. Çok çok gecmiş olsun .ALLAH acil şifalar versin....
Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• Aktif Visirli
  • *
çok geçmiş olsun.ALLAH acil şifalar versin.gülen köyü'nün duaları seninle...

• Aktif Visirli
  • *
yusuf algül kardeşime cok gecmiş olsun acil şifalar diliyorum bir an önce iyileşmesi dileğiyle.selamlar
Hasan Aydin

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
Yusuf kardeşim Rabbim sana açil şifalar versin.Sen inancın ve direncinle en kısa zamanda eski sağlığına kavuşacağından hiç şüphem yok .Rabbim'in Ya Şafi,ente'ş-Şafi İsminin üzerine tecellisini dilerim.AMİN!!!!!
Dostlarının, seni sevenlerinin Duaları seninle Rabbim yar ve yardımcın olsun .AMİN!!!!!!!!!

PEYGAMBERİMİZİN (SAV) SABAHTAN AKŞAMA KADAR YAPTIĞI GENEL DUALAR

Hastalandığında Şöyle Buyururdu

Okunuşu: ALLAHümme. Rabbe’n nas. Ezhebi’l be’s . İşfi Ente’ş Şafi. La şifa e illa şifauke.
Anlamı: İnsanların rabbı olan ALLAH’ım! Bu hastalığımı gider. Bana şifa ver. Zira şifa veren sadece sensin. Senden başka şifa verecek olan da yoktur.

YA ŞAFİ,ENTE'Ş-ŞAFİ BIRAKIYORUM  KARDEŞİMİZ İÇİN SİZDE BUYURMAZ MISINIZ?
(Ey şifa veren, tek şifa veren sensin.)

Yusuf kardeşim için ve kıyabında tüm hastalarımız için ben 1000 adet ile başlatıyorum sizlerinde katılımını bekliyorum.selam ve dua ile.

• HÜSEYİN AKTÜRK

• Ziyaretçi
    Tertibim; çok geçmiş olsun. A llah şifalarını versin.Gercekden çok üzüldük.seni sevenlerinin duaları ve ALLAHın yardımıyla inşALLAH şifa bulacağına inanıyorum.Sen yeterki moralini iyi tut. biliyorsun moral cok önemli.pozitif düşünmeye devam....

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
     Sevgili Yusuf abi çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşALLAH. Bir an önce eski sağlığına kavuşman temennisiyle ALLAHa emanet ol.
Visirli Ziraat Mühendisi

Facebook Yorumları

Twittear