AHMET DÜZENLİ'YE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ 1 ARALIK 2001 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: AHMET DÜZENLİ'YE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ 1 ARALIK 2001  (Okunma sayısı 6910 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Nazım oğlu, Hafız Mehmet Düzenli kardeşi Ahmet Düzenli Aort Damar patlaması sebebi ile bugün Gaziosmanpaşa Şafak Hastanesinde ameliyata alındı.

Kendisine Gülen Köyü ailesi olarak acil şifalar diliyoruz...

Oğlu Oğuz Düzenli cep: 0532 440 11 38

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
Çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Çok geçmiş olsun ,ALLAHtan acil şifalar diliyorum...
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
        Ahmet abimizin şu anki durumu ile ilgili geniş bir bilgilendirme yapayım.

Dün saat 12.00 gibi girdiği ameliyattan 17.30 civarında çıktı ve yoğun bakıma alındı. Doktorun ameliyat sonrasındaki ifadelerini şöyleydi. ''Ameliyat esnasında Aort damarındaki kanamayı ancak 3 saatte durdurabildik.10 ünite kan kullanmak zorunda kaldık. Bu esnada kalbi bir kez durdu, tansiyonu sıfıra indi. Gerekli müdahalede bulunduk, bir arada tansiyonu 30'a kadarda çıktı. Bundan dolayıdırki ameiyatı son derece güzel geçmesine rağmen bu inişli çıkışlı grafik beyin fonksiyonlarında bir sıkıntıya yol açmış olabilir. En erken 6 saat sonra ayılmaya başlar. O zaman beyin fonksiyonlarındaki gelişimi izlemeye başlayacağız. Şu an tansiyon ve böbrekler son derece normal. Solunum cihazına bağlı bir şekilde Ameliyathanenin yoğun bakımında takibe alıyoruz.''

Gece saat 12.00 ye kadar yoğun bakımdaki seyri son derece normal geçti. O satte nöbetçi doktorla yaptığımız görüşme netincesinde edindiğimiz bilgi, Ahmet abimizin ayılmaya başladığı ve kendisine ismi ile seslenildiğinde başını sallayarak tepki vermesiydi. Bu beyni ile ilgili fonksiyonlardaki durumu için güzel bir gelişmeydi. Doktorun ifadesi, bu tür hastalar içinde durumu bu şekilde güzel seyreden en iyi hastalardan biri durumunda, vucudunda ciddi manada sıvı değişimi oldu, bir çok organında ufak tefek hasarlar olabilir. İdrarını yapabilmesi ve tansiyonunun ve nabzının normal seyri son derece güzel. Fakat bu tarz hastalarda ani değişimler olabileceği için risk devam ediyor. Sabaha kadar solunum cihazı takılı olacak. Yoğun bir şekilde takibindeyiz...

Sabah 07.00 de nöbetçi doktor görevi devrederken geceyi güzel geçirdiklerini anormal bir durumun olmaması bile iyiye işarettir dedi.

Saat 09.00 gibi Ameliyatı yapan doktoru geldi ve 10.30 gibi bilgi verdi. Güzel bir gece geçirdiğini, ilaçlardan dolayı uyku durumunda olduğunu halen riskin devam ettiğini fakat düne göre çok önemli gelişmeler kadettiklerini söyledi. Uyku veren ilaçlarında azaltma yapıp öğlenden sonra durumunu gözden geçireceğiz dedi.

Rabbimiz acil şifalar versin. Dualarınızı bekliyoruz.
desen 49

• Süper Moderatör
  • *
Gecmis olsun, yüce Rabbimden acil sifalar dilerim.
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
Çok çok  geçmiş olsun ,ALLAHtan acil şifalar diliyorum...En kısa zamanda sağlığına kavuşur işaALLAH
Enver DÜZENLİ

• Aktif Visirli
  • *
  • Hacioglu Ali Düzenli
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ALLAHtan acil şifalar diliyorum.

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAHtan acil şifalar diliyorum.

• Hasan YAKUPHAN
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5358127175
Rabbim inşALLAH ahmet abimizi tüm sevdiklerine kavuşdurur ALLAH acil şifalar versin
SaNA DEğeR VeRiLDiĞi KAdAr sENDE deĞER ver

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
ALLAHtan acil şifalar diliyorum.En kısa zamanda sağliğina kavuşması dileğimle..
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

Facebook Yorumları

Twittear