HASTALARIMIZA ALLAH'TAN AÇİL ŞİFALAR DİLİYORUZ... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: HASTALARIMIZA ALLAH'TAN AÇİL ŞİFALAR DİLİYORUZ...  (Okunma sayısı 3012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

HASAN AYDIN’A ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

Bursa’da ikamet eden işadamlarımızdan Hasan aydın bugün saat 13.00 da Bursa Özel Ren Tıp Hastanesinde bel fıtığı ve bel kayması teşhisiyle ameliyat oldu.

Ameliyatın başarılı geçtiğini ve durumun gayet iyi olduğunu öğrenmiş durumdayız…

ALİ BİBER’E ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

Rahmetli Hacı Dursun Biber’in oğlu Murat Biber’in Babası Ali Biber 10 Kasım 2014 Pazartesi günü Rahatsızlanarak Trabzon Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine getirilerek Kardiyoloji servisine yatırıldı.

Doktorların muayene ve tetkikleri sonrası ameliyat olup olmayacağına karar verileceğini Hastanede yatmakta olduğunu kendilerinden öğrenmiş bulunuyoruz.

MUSTAFA ÇAKMAK’A ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

Suluova da ikamet eden Osman, Mustafa Çakmak’ın babaları Hasan Çakmak 11 Kasım 2014 Salı günü kaldırıldığı Suluova Devlet Hastanesine doktorların muayene sonrası 12 Kasım 2014 Çarşamba günü gözünden ameliyat oldu.

Ameliyatının başarılı geçtiğini her gecen gün daha iyiye gittiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

İZZET DÜZENLİ'YE ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

Rahmetli Hacı Hamdi Düzenli’nin oğlu Ahmet, Hüseyin Düzenli’nin kardeşleri İzzet Düzenli 31 Ekim 2014 Cuma günü Rahatsızlanarak Trabzon Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine getirildi.

Doktorların muayene ve tetkikleri sonrası Hastaneye yatırılıp 04 Kasım 2014 Salı günü Ameliyata alındı, İzzet Düzenli’nin ameliyatı başarılı geçtiğini her gecen gün daha iyiye gittiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

TÜM HASTALARIMIZA AÇİL ŞİFALAR DİLİYORUZ...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 765 81 99
Hastalarımıza ALLAH'tan şifalar dilıyorum...

• Süper Moderatör
  • *
rahatsiz olan köyümüzün degerli insanlari, kardeslerimize, ALLAH`tan acil sifalar dilerim, en kisa Zamanda sagliklarina kavusmalari dileklerimle

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Değerli büyüklerimize önce geçmiş olsun diyerek, Rabbimizden şifa temenni ediyor, en kısa zamanda eski formlarına kavuşmalarını diliyorum...Sevgi ve saygılarımla...
desen 49

• Aktif Visirli
  • *
hastalara acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun inşALLAH tez iyileşirlerde aramıza dönerler

Facebook Yorumları

Twittear