2010 VİSİR SÜPER LİGİ 1. HAFTA PANORAMASI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2010 VİSİR SÜPER LİGİ 1. HAFTA PANORAMASI  (Okunma sayısı 7387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Ve nihayet 2010 Visir Süper Ligi dün itibarıyla başlatı maçlar çok çekişmeli bir o kadar da zevkli başlatı. İnşALLAH bu turnuvadan da anlımızın akıyla çıkarız...

[/center]

NOT : KUZİNSPOR yöneticisi ve futbolcularından çok özürdiliyorum tam onların resmini çekdiğim anda makinemde anlayamasığım nedenden dolayı arıza çıktı bu hafta KUZİNSPOR un resmini çekemedik inşALLAH haftaya...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
  bütün takımlara başarılar diler,maçların dostluk,kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ederim.İNŞALLAH 17 'sinde oynanacak maçlarda yanınızda olurum......A.E.O

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Bütün takımlara başarılar diler maçların dostluk,kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ederim
ALLAHA EMANET OLUN

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Aktif Visirli
  • *
  • 73 Mesajı Toplam
    137 Kere Beğenildi
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
      Başta soğuk bir kış ayında böyle sıçak bir ortamı oluşturan,böyle organizasyonlara emeği geçen  tüm değerli şahsiyetleri tebrik ediyorum.Geçen sene oganize ettiğiniz turnuvada bir haftalıkta olsa oynadığınız maçlarda hakemlik yapma şerefine nail olmuştum, ve orda gördüklerim ve yaşadıklarımın verdiği gözlemle bu turnuvanında çok heyecanlı ve çekişmeli geçeçeği çok aşikardır,bu duygular içerisinde tüm takımlara başta çentilmenliği ön planda tutmak şartıyla başarılar diliyorum.
      Ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ben takımlar açıklandığında favori olarak ANGONASPOR ve KUZİNSPORU u görüyodum.sebebide özellikle ANGONASPORDA Fatihin,Abdurrahmanın,Bilalin Cemil ve Celil kardeşlerin olduğu herşeyden önemliside Osman  Düzenli gibi bir antrenörün olduğu bir kadro diğer tarafta Enver ve Hüseyin gibi usta ayaklara sahip KUZİNSPOR u daha şanslı görüyodum ve başka takımların pek şanslı olmadığını düşünmüştüm ama açıkçası ne kadar yanıldığımı ilk maçların sonucunu görünce daha iyi anladım(Kuzin spor hariç).Bundan sonra oynanacak olan tüm maçlarda takımlara üstün başarılar diliyorum,bu hafta yenilen takımlarada fazla üzülmemelerini,geleçek maçlara motive olmalarını öneriyorum
 Hürmet ve muhabbetlerimle.....

BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Fırtına'ya destek, Angona'ya istek, Karayemişe köstek olalım, MuhammEt abi sen bu kupayı alamazsın hiç ugraşma :)))

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Haftanın takımı kim FIRTINASPOR mu ismail bey   :D  :D

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
*Maçlar Pazar saat 12.00 - 14.00 arası  Trabzon / Şana / Hatipoğlu Spor Kompleksinde iki ayrı sahada aynı anda oynanacaktır.
*Bütün Takımların maç başlama saatinden yarım saat önce orda olması gereklidir.
*Saat 14.00 den sonra sahada maç olduğundan maç başlama saatinde orada olmayan takım hükmen yenik sayılacaktır.
*Her maç için Ücret takım başı 10 Tl dir
*Bundan sonraki maçlarda 2 sarı kart = kırmızı kart  kuralı uygulanacaktır
*1.SAHA - KUZİNSPOR - MİRMİGASPOR     / Saat 12.00 - 13.00
*2.SAHA - KARAYMİŞSPOR - İŞKEBİLSPOR / Saat 12.00 - 13.00
*1.SAHA - YARENSPOR - ANKONASPOR     / Saat 13.00 - 14.00
*2.SAHA - FIRTINASPOR - AHSENSPOR     / Saat 13.00 - 14.00   arası oynayacak

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• k.kartal

• Ziyaretçi
biz kuzinspordan mactaki gollerimiz eksik yazıldı itiraz ediyoruz düzeltilmesini arz ederiz....kuzinspor

• O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
arkadaşlar turnuvamiz öncelıkle dostluk içerısınde kazasız belasız geçmesıni diliyorum.karaymişspor olarak iddialı olduğumuzu ve herkesın bılmesınini istıyorum.hasan tuna kardeşime şu uyarıyı yapayım abısının iddiasız maçlara cıkmadığını kendısi çok iyi bılir maçları izlesın yorumunu oyle yapsın.turnuvada butun takımlaraımıza başarılar diliyar saygılar sunarım. (muhammet düzenli) karaymişspor teknık sorumlusu.

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
    • Uzungöl Gezi ve Tatil Rehberi
Öncelikle Tüm takımlara başarılar diliyorum.. İlk haftadan gözlemlediğim kadarıyla;
 Mirmigaspor; durarak oynayan fakat tam bir turnuva takımı.. Enerjisini maç sonuna kadar idareli kullanıyor zamanla çok can yakacaklar gibi..

Fırtınaspor benim için bir hayal kırıklığı oldu diyebilirim. onlardan çok daha fazlasını bekliyordum.. kendileride bunun farkında onlarda  kendılerıne bu futbolu yakıştıramadı..

Ahsenspor; Şampiyon oraksporun asları.Bneim ve kuzenimin Hüseyinin eksikliğini bayagi hiisetmiş gibiler. yeni katılan arkadaşlar tecrubeli ama uyumsuzlar. daha iyi olacaklar eminim osman hoca işini bilir takımı toparlar. Adem kardeşimede yaşadığı talihsiz sakatlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kısa zamanda sakatlıktan kurtulup ahsenspora canlılık getirmesi dileğiyle. takımın ona ihtiyacı var.

İşkebilspor; 17-1 gibi bize karşı  farklı kaybetmelerine  ragmen oldukça  iyi takım dışardan diğer takımları izlerken işkebilsporun onlardan çok üstün olduğunu söyleyen sadece ben olmam sanırım.
çok can yakacaklar lig uzun  favorilerim arasında bir takım.

Karaymişspor; Genc diri hızlı oyunculardan oluşmuş. kalecileri ligin en iyi kalecisi (korkulu rüyası olacağım) Ligin Favorisi.

Yaren spor: Gençleri cok iyi izzet ve oğuz dikkat edilmesi gereken futbolcular. Yavuz abinin tecrubesiyle takım lige renk katacak..

Ankonaspor: Çok hırçın ama yetenekli futbolcuları barındıran bir takım .. daha  sakin ve biliçli oynarlarsa kanımca ilk 3 arasında olacak takım..

KUZİNSPOR: Sürekli bir arada oynadığım tecrübeli bir takımız.kendi takımımı haliyle favori görüyorum. Bizi ismailin fotograf makinesi çekemedi, elalem nasıl çeksin:)))

Tüm takımlara yürekten başarılar....  kazasız belasız bize gülenköyüne yakışan bir lig olması en büyük dileğim

VARLİĞİMYETER:))

• O Bir Visirli
  • *
bazı takımlar çok güçsüz oldu sanki... 22 tane gol yermi bir takım yaa..

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
Tüm takımlara başarılar. favorim FIRTINASPOR ismi gibi maşALLAH :)) yedikçe yiyor.

• Aktif Visirli
  • *
fırtınasporun 22 tane yediğine bakmayın aslında iyi takım iyi bi kaleci bulursalar ligde ust sıralarda yer alırlar....

elbet birgun toprak olup gidecegiztrabzonlu dogduk trabzon lu ölecegiz

• Aktif Visirli
  • *
bilalciğim ilerleyen haftalarda bazı takımlar mı güçsüz yoksa karaymişspor mu çok güçlü görecegiz...

elbet birgun toprak olup gidecegiztrabzonlu dogduk trabzon lu ölecegiz

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
saygıdeger muhammet abim seni bir agabi olarak yazdım defterime öz abim olsa bu kadar sevmezdim heralde :).. seni biliyorum iddialı maçlara çıkmam diyorsun ama daha ilk maç ileriki zamanda ne olacagı belli olmaz bu kadar iddaalı olma bence kendine güveniyosan sahada görelim seni, oradaki takımların futbolcularının hepsi amatör senin takımının yarısından çogu amatör kulüplerde oynuyor. DİKKAT DİKKAT visir süper liginde :) dengeler eşit olsun, böyle olmuyor muhammet abi gibi büyük konuşup kasılmalar oluyor dengeleri eşitleyin, yoksa ligin zevki çıkmaz lüften dikkate alın. ilk turnuvadaki gibi olsun YÖNETİME DUYRULUR ... yada muhammet abinin takımını dengeleyin..  :D

• tuncay61

• Ziyaretçi
bu haftaki maçlarmız iddaa da yer alacak :)))

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
Pardon basket maçı bu maçlar. 27 gol atar mı bir takım. Her 2 dakikada 1 gol olmuş. Kaleci ve dafans olmadan mı maçlar oynanıyor. :)

Keşke bende Trabzon'da olsam katılsam turnuvalara.

Facebook Yorumları

Twittear