2010 VİSİR SÜPER LİGİ 4. HAFTA PANORAMASI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2010 VİSİR SÜPER LİGİ 4. HAFTA PANORAMASI  (Okunma sayısı 12623 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Tüm gençlerimize başarılar dilerim işde kaynaşma buna denir genç kardeşlerimizi ve hemeği gecen hergese teşegür sağ olun var olun
ALLAH yar ve yardımcınız olsun

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Ula enver ne oldı takımına karaymiş dagıttı sizi nasıl oldı bu iş........ ??? ???

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• O Bir Visirli
  • *
buradan kuzinspor kaptanı enver abiye sesleniyorum! o takımındaki kenan adlı arkadaşa mahallesine gidip küçük arkadaşlarıyla mahalle maçı yapması gerektiğini söyler msin çünkü o bizim klasımızda topçu değil bebek gibi herşeye ağlıyor... ayrıca o yaptığı  artistliği de yedirirdim ona ama o da bana yakışmaz... takımındaki diğer tüm abilerimize arkadaşlarımıza ve sana teşşekkür ediyorum bu zevkli karşılaşmayla bzleri onurlandırdığınız için... bundan sonraki maçlarda başarılar...

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
başarılar karaymişspor muhammet abi sana helal olsun yakışır şampiyonluk.

• Aktif Visirli
  • *
Evet muhammet abi bende sana katılıyorum bu enverin takımı saman alevi gibi bir parlıyor bir sönüyor ama bizim mütevazi bir kadromuz olmasına rağmen çok disiplinli oynayarak maçlarımızı kazanıyoruz. En büyük şansızlığımız benim ilk maçta sakatlanmam bu konuda bayağı üzülüyorum takım arkadaşlarımı sahada yalnzı bıraktığım için ama inşALLAH kuzinspor maçına yetişeceğim temennim o, doktorların yoğun bir çalışması var maça yetiştirecekler beni. Bu arada bütün takımlara reşekkür ediyorum celtinmenliklerinden dolayı ve kazasız belasız ligin sonunu getirmek dileğiyle herkese başarılar

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
    • Uzungöl Gezi ve Tatil Rehberi
slm arkadaşlar dördüncü haftayıda geride bıraktık karaymişspor teknık sorumlusu olarak tüm takımlarımızın göstermış olduğu ilgı alakaya teşekkür edıyorum.kuzinspor bu hafta liderlik koltuğunu bize devretti.enver kardeşim bu kadar iddialı konuşmasında haklı tarafları var takımı çok guçlü ancak hesabını iyi yapamadı.bundan sonrakı maçlarda taktığine iyi çalişmasını kendılerıne tavsıye edıyorum takımı birazdaha çalışması lazım.gelecek hafta ahsensporla oynayacaklar boyle oynarlarsa sonları husran olabılır.açık konuşmak gerekırse fınal maçını kuzın yada ahsenle oynamak istıyorum.tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.
Öncelikle Karaymışspor teknik yönetimi ve futbolcularını tebrik ediyorum. güzeloynadılar ve hakkıyla maçı aldılar.Yenilgiye kılıf uydurmak amacım değil fakat 3. hafta oynadıgımız  maçta seevgili Muhammet arkadaşımızın(karaymişspor Teknik Sorumlusu) hakemlik sonucu 2 sakat futbolcum oldu . musabakada rakip takımın futbolcularının sert oyununa göz yumdu. Bizi yenmek için 3. hafta  zaten taktıgını yapmıştı. Buarada takımımda 3. eksik olan Sevgili Metin ÇAVUŞ  kardeşimiz cenazesı dolasıyla  aramızda olamamış onada burdan başsağlığı diliyorum. Onun eksikliğinide  baya cektik takı olarak . Kısaca takımım 3 eksikle sahadaydı karaymış spor 3 takviyeyle geldi yenildik  olur bole şeyler finalde görüşürüz sevgili muhammet kardeşim. saygılarımla

VARLİĞİMYETER:))

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Ula enver ne oldı takımına karaymiş dagıttı sizi nasıl oldı bu iş........ ??? ???
O kadar önemli değil biz zaten playoff maçlarına katılma hakkını aldık Hüseyin kardeşim.. Fazla önemsemıyorum bundan sonraki maçları maksat spor olsun :))) Playoff maçları bizim için önemli artik son üc haftayı kendimiz zorlamadan idman yapar gibi oynayacagız.

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Evet muhammet abi bende sana katılıyorum bu enverin takımı saman alevi gibi bir parlıyor bir sönüyor ama bizim mütevazi bir kadromuz olmasına rağmen çok disiplinli oynayarak maçlarımızı kazanıyoruz. En büyük şansızlığımız benim ilk maçta sakatlanmam bu konuda bayağı üzülüyorum takım arkadaşlarımı sahada yalnzı bıraktığım için ama inşALLAH kuzinspor maçına yetişeceğim temennim o doktorların yoğun bir çalışması var maça yetiştirecekler beni. Bu arada bütün takımlara reşekkür ediyorum celtinmenliklerinden dolayı ve kazasız belasız ligin sonunu getirmek dileğiyle herkese başarılar
3 haftadır  farklı galibiyetler  almamıza ragmen hic bir takım hakkında yorum yapmadım. Hicbir takımada sizin gibi  bilenmedim hırs yapmadım sadece eglence ,kaynaşma ve spor olsun diye burdayız unutmayalım.. Tkım arkadaşlarım iki haftadır  sanki savaştan cıkmış gibi sahadan cıkıyor kiminin ayağı sakat kiminin kolu bizimle savaş yapar gibi oynuyor takımlar  nedenini anlamış değilim.

her şeye ragmen güzel bir organizasyon tüm takımlara başarılar

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
buradan kuzinspor kaptanı enver abiye sesleniyorum! o takımındaki kenan adlı arkadaşa mahallesine gidip küçük arkadaşlarıyla mahalle maçı yapması gerektiğini söyler msin çünkü o bizim klasımızda topçu değil bebek gibi herşeye ağlıyor... ayrıca o yaptığı  artistliği de yedirirdim ona ama o da bana yakışmaz... takımındaki diğer tüm abilerimize arkadaşlarımıza ve sana teşşekkür ediyorum bu zevkli karşılaşmayla bzleri onurlandırdığınız için... bundan sonraki maçlarda başarılar...
Sevgili kardeşim maç içinde olanlar  orda kalmalı bence. Bole  birbirine atıfta  bulunmak ve zıtlaşma yaratacak  demeçler vermemek gerektiği kanısııındayım. maç oynanır  biter. her şey saha içinde kalır. Unutmayalımki herkes bir branşta bir dalda üstün olabilir; fakat herkes iyi bir insan olaMAZ.

• O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
öncelıkle enver kardeşime şunu deyeyım bak enver kardeşım 3 cü hafta oynanan maçta sıze karşı artniyeli bir maç yonetmedım.o maçta cemıl kenan tuncay metın <akçaabatli<oyundan atmam lazımdı.kardeşimin soyledığı gıbı kenan her pozusyonda ağlıyor zaten kendısını kalkınmaspordan çok iyi tanıyom her macı vukuatlı.kardeşım bana yaptığın suçlamda bıraz tozu kaçmadımı ben senı bılıyon herzaman heryerde ne şartlar olursa olsun yenerım ama çırkeflıkle deyıl oynayarak.hatırlarsın istanbuldakı maçı selpaklarla uğulandın.akıllı olmanı sana tavsıye ederım.özellıkle fınade istıyorum seni tüm takımlarımıza başarılar dılıyorum.

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Muhammet Bana 3. hafta maçı izleyenlerden bir kişi desin ki Muhammet bu macı adil , tarafsız güzel yönetti ben bir daha konuşmayacam. bir maç yönettin 2 adamım sakat. yanınada   geldim uyardım seni sertliğe göz  yumma  diye. daha  düzgün yönet.. Zaten suçun kabahatinden büyük atardım dediğin kişileri atman lazımdı en azından sakatlık olmazdı..İstanbul maçlarını boş ver onlaR mazide kaldı bana  karşı bu ikinci galibiyetin:))) dışardan konuşmayacaksın muhammetcim  formanı giy sahaya in .. Takımına ve  sana başarılar

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Evren demekki hakın yenilmiş bu maçda bende deyıldimki bu adam kolay kolay yenilmezdi. :) :)

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Aktif Visirli
  • *
Öncelikle bu turnuvada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Bu turnuvayı amacının dışına çıkartıyor bazı kişiler unutmayalım ki amaç birlikte bişeyler yapabilmek,kaynaşmak yenmek yenilmek o kadar önemli olmamalı bence.Enver abiye ve takımına (kenan hariç)çok teşekkür ederim çok zevkli ve dostça bir maç oldu,bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum inşALLAH playoff ta tam kadroyla çıkar karşımıza daha zevkli bir maç olur....

ZEKAİ GENÇ: KARAYMİŞSPOR KAPTANI

elbet birgun toprak olup gidecegiztrabzonlu dogduk trabzon lu ölecegiz

• Aktif Visirli
  • *
  • 161 Mesajı Toplam
    228 Kere Beğenildi
Arkadaşlar ligin ikinci yarısı da oynanacaktır, başta belirlenen bu idi bir çok takım stratejisini buna göre belirledi. recep ali kimseye danışmadan bu kararı almıştır daha sonra kendide bu yönde olumlu yaklaşım göstermiştir.herkes hesabını buna göre yapsın .sonradan herkesin oluru alınarak yapılan kural değişikliği playy-off sistemidir burdaki amaç da ligden kopmaların yaşanmaması ve sonuna kadar her takımın maçlara çıkmasını sağlamaktır.

Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

• O Bir Visirli
  • *
herkese selamlar böyle turnavalar gencler acısından gercekten cok güzel bir organizasyon turnava bana göre cokta heyacanlı gecmiyor nedeni ise takımların her hafta deyişik katrolarla sahaya cıkmalarıdır.ittialı olmak güzel birşey önenli olan onu çirkinleştirmmemek.her zaman seviyeli olmak lazım. birbirimi kırmamak lazım.gözlemlediyim kadarıyla cirkeflik cikaran birkaç futbolcu var .bunlar kendilerini biliyor.maclara ya hakem olmasın yada hakeme itiraz edenler maclara gelmesin.herkese turnavada başarılar dilerim fifa kokartlı hakeminiz AHMET KAYA DÜZENLİ

• O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
enver kardeşim mazeret arma adaletlı maç yonetmedığimi söylüyorsun.aslında senın maçını yonetmem hata kabul ediyorum keşke yonetmesem.şunu bilkı ben yonetmesem senın üç adamın kırmızılıktı bunu unutma yaptığım kıyağıda unutma.üzüldüm keşke iki adamında gelse oynasa vALLAHa üzüldüm.bunlari mazeret olarak kabul edıyorsan maçı tekrar edelım bende sıkıntı yok hodrimeydan.lütfen eksıksiz gel beklıyorum.bende sahada olacağim özellikle senın için.cevabını beklıyorum.

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Muhammet ben yenilgiye kılıf aramadığımı ilk baştada söyledim. Oynanan macın tekrarı olmaz boyle bır talebim olmadı olmazda nasılsa turnuvada tekrar oynayacagız nasip olursa. O maçta oynarız rovanşı senıde  sahada  görürüm inşALLAH.

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
ben tarafsiz biri olarak haftanın maçı karayemişspor kuzin spor karşılaşması hakkında yorum yapmak istiyorum enver kardeşim muhammet abiye yaptığın bence yakışıksız suçlama yanlış bizim maçta ve karayemiş maçında görüldüğü  gibi sizin takım öyle melaike gibi top oynamıyor furkan kardeşimin sözleri haklı kenan arkadaşımız gerçekten oyunu çirkefleştırmek için elinden geleni yapıyor gözümün önünde adamın ayağına basarak topu alıyor hakem ,faul verince bağırıyor maç esnasında bu tür olaylar olur ama dürüst olup kabullenmek en güzel olanıdır  bence siz tam takımda olsanız karayemişspor sizi her haligarda yenerdi futbol ağız ile değil akıl ve beden ile oynanır  SAYGILARIMLA

yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim.

• O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
enver sana rıcam var lütfen kendi takımını çıplak gözle izle o zaman kararını verecen.ben kenan kardeşıme lafım yok herzamanki hali ama hirsli oluşunda olduğunu düşünüyorum.lütfen iğeyi kendıne çuvaldızı başkasına batır.bayram kardeşımıze kafa tutmalar kolmana ,furkana aynı hareketler.turnuva arkadaşlıği pekıştırmek için yapmadıkmı kabadayılık yapmaya gerek yok.konuş lütfen bu tip hareketlerden uzak duralım.yada getırme.kimsenın huzurunu kaçırmasına hakkı yok.açık konuşmak gerekırse herkes kenana bilenmış gerek yok bu konuda yardıma hazırım lütfen bu imajı silelim.

Facebook Yorumları

Twittear