2010 VİSİR SÜPER LİGİ 5. HAFTA PANORAMASI - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 2010 VİSİR SÜPER LİGİ 5. HAFTA PANORAMASI  (Okunma sayısı 11078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
  • selamun aleyküm
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Aynen muhammet abinin dediklerine katılıyorum.Ve alınan kararlar yapıcı olmadığından turnuvanın rengi değişmez.En iyisi  daha büyük hoş olmayan sıkıntılar ile karşılaşmadan play of oynayıp turnuvayı bir an önce bitirmek daha güzel olur.futbolun kuralı neyse onu uygulayın lütfen.zaten her takımınn yapacagı şey ortada.Bunun için turnuvayı uzatmanın bir anlamı yok.

bayram  akyol

• O Bir Visirli
  • *
osman abi o ''adam ol adam'' ve ''adam gibi oyna'' cümlelerini ben kullandım maçta ve bunu kimse görmemezlikten gelmiyor. getirdiğiniz kişi top oynamaya değil sanki topsuz alanda beni sakatlamaya gelmiş top ayağımdan çıktıktan 10saniye sonra geliyor ayağıma vuruyor. ben de o cümleleri kullanıyorum. adamlığını bilseydi oyuncun o tekmeleri atmazdı ve işşitmezdi o lafları. saygılarımla..

• Osman Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • Visirli Mühendis
  • 17 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 426 93 08
bak muhammet kardeşim ben yazmadan sen kendi ağzınla ne güzel söyledin yazdın ben Cemili oyuna koyduktan sonra çok ciddi bir olay olmadı ve maç sonun da Cemille Şifo kol kola maçtan çıktılar bizde sizi tebrik ettik galibiyetinizden dolayı olması gerekende bu zaten bizim amacımız insanların bir biriyle kaynaşmasını sağlamak onları kavga ettirmek değil. Maçlar böyle olunca güzel oluyor yenmek yenilmek çok önemli değil sonuçta kardeşlik kazanırsa biz evimize mutlu olarak döneriz. Furkancığım o kardeşin daha lise talebesi öyle art niyet taşıyabilecek yaşta değil sen yanlış anlamışsın maçın atmosferinde fazla gerildin yoksa siz onların abisi konumundasınız biraz daha anlayışlı olmak gerekir ben seni sevdiğim için isim vererek eleştirdim yoksa sana karşı bir art niyetim kesinlikle yok. Kalın sağlıcakla daha hoşgörülü ve birbirine saygılı organizasyonlarda görüşmek üzere ALLAHa emanet olun...

Visirli Ziraat Mühendisi

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi

bu turnuva hakkında yorum yapmıyorum sadece furkan kardeşime bir çift sözüm var bizim karşılaşmada çıkan olayların tek sorumlusu kendisidir barış arkadaşımıza yaptığı yakışıksız sözler ve tavırları kendisine hiç yakıştıramadım şuna emin ol ki furkan kardeşim barış futbolu senin bildiğinin en az iki katı daha iyi bildiğine eminin normal hayatta iyi bir arkadaşımız olduğunu zannediyorum ama maalesef sende spor ahlağı yok SAYGILARIMLA

yaşamaksa seni sevmek ben hiç ölmedim.

• Aktif Visirli
  • *
Acısıyla tatlısıyla bu turnuva bitti.Şampiyonluğumuza gölge düşürmek isteyenler amaçlarına ulaşmışlardır kendilerini tebrik ediyorum.Önümüzdeki turnuvada görüşmek üzere bakalım bunda nasıl bahaneler bulacaksınız çok merak ediyorum.Herkese başarılar diliyorum.SAYGILARIMLA

ŞAMPİYON KARAYMİŞSPOR

elbet birgun toprak olup gidecegiztrabzonlu dogduk trabzon lu ölecegiz

• O Bir Visirli
  • *
hasan abi bende spor ahlakı yok öyle mi?? spor ahlakıı nedir?? adama arkadan vurmak mı??? tahrik etmek mi??? millete şirin görünüp rakibine çaktırmadan tekme atmak mıdır ahlaklı oolmak?? eğer buysa spor ahlakı o kardeşin çok ahlaklı bir kardeşimiz... ben futbolu bilip bilmeme hesabı yapamam burda barış benim 2katım kadar iyi biliyorsa ne güzel... iyi bilip bilmemek değil mesele!! mesele ADAM gibi topunu oynamaktır!! bu arada osman abi bi insanın lise talebesi olması arkadan kasti tekme atmasının mazereti olamaz!!                 
                                                             daha atacak çamurunuz varsa bana buyrun atın yoksa ALLAH'a emanet olun... kalın sağlıcakla...

• Aktif Visirli
  • *
Doğru diyon amcaoğlu... çamur at tutmazsa izi kalır....

elbet birgun toprak olup gidecegiztrabzonlu dogduk trabzon lu ölecegiz

Facebook Yorumları

Twittear