VİSİR SÜPER LİGİ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: VİSİR SÜPER LİGİ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU  (Okunma sayısı 3960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

ŞAMPİYON KARAYMİŞSPOR

Nihayet Visir Süper Ligi sona erdi. Uzun, yorucu, çekişmeli bir o kadar da zevkli gecen haftalardan sonra şampiyon takım yüze yüze sona ulaştı. Bu turnuvada bizi yalnız bırakmayan seyircilerimize, bize zevkli bir musabaka sunan futbolcularımıza çok çok teşekkür ediyoruz.

Bu Turnuva burada bitmedi Yaz Gülen Köyü Futbol Turnuvasında buluşmak üzere...

NOT: Kupa töreni nerde ne zamana nasıl yapılacağı şuan yönetim tarafından belirleniyor. Yeni gelişme olursa buradan duyuracağız...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• O Bir Visirli
  • *
WE ARE THE CHAMPİON  ;D

• O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
slm arkadaşlar öncelikle turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.üç aydir devam eden turnuva karaymişspor şampiyon olarak bitirdi.açık konuşmak gerekırse bu şampıyonluğa pek sevınemedım.bu turnuvanın amacı, bırlik beraberlik ve kaynaşmaydi ancak görünen ne kaynaşma nede birlik beraberlik yaşandı.öncelikle gülen koyü muhtarı.dernek başkanımızi bu final gününde yanımızda görmek isterdık ancak malesef kımse yok sadece ahsen,karaymışspor topcuları bir iki mısafır.buradan muhtar ve başkana seslenıyorum sız bu gençlerın arkasında durmazsanın zaman gelir bu genclerı sızde arkanızda göremezsınız birde ismail kardeşime sözüm var aldığımız duyumlara göre pazar günü kacalahtaydın keşke desen bız kacalaha gelir orda finali yapardık.umarım yaz turnuvasına aynı böyle kaynaşırız...finalde bızım yanımızda olan TEVFİK AKYOL,HASAN AKYOL,ENVER AKTÜRK,ENGİN AKYOL,AHMET KAYA DÜZENLİ,RECEP ALİ DÜZENLİ ayrı ayrı teşekür ediyorum.saygı selamlar..... KARAYMİŞSPOR teknik sorumlusu MUHAMMET DÜZENLİ

• Enver Aktürk
  • Aktif Visirli
  • *
  • Enver AKTÜRK
  • 16 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
    • Uzungöl Gezi ve Tatil Rehberi
herkese  selam .. Muhammet kardeşim bend e bu konuda  bir  iki  kelime  söylemek istiyorum. Kac  zamandır  aklımda  sende yaramı deşmiş gibi yazdın. düşüncelerimi dile  getirmeden geçemiyeceğim..
Bir köydeki turnuva birde burdaki turnuva olmak üzere 2 turnuvayada katıldım..birinde şampiyon diğerindede kıl payı (Art niyetli olarak asla düşünmüyorum) elimizden hakem hatasıyla finalist olma hakkı alındı.. Hulasi iki finalide  görmüş  biri olarak son final maçları her  nedense birilerinin işi  cıkıp, veya kendi takımlarının elenmesi, tuttukları takımın finalde olmaması, akrabası, kardeşi, kapı komşusunun finale cıkmaması nedenıyle malısef kimse final maçlarına iştirak etmedi..Sorsan kaynaşma birlik beraberlik ama finale cıkanlar  sanki başka köyün gençleriymiş gibi muamele görmesi benım acıkca  zoruma  gitti..
Birlik ve beraberlikler sadece sevdiklerimizin yanında olmakla değil; sevmediğimiz , düşünce ve fikirlerimize ters düşen kişilerede saygı duyup onlara kol kanat gererek sağlanır..belki çok abartılı olacak , belkide sözlerim yadırganacak fakat haladaha köyümüzde birlik beraberlik kisvesiyle kapatılmaya çalışılsada akrabacılık , adam kayırma devam etmektedir..
Turnuva boyunca aramızda her takımda 2 tane olmak üzere 12 tane yabancı arkadaş vardı ve bundan 2 hafta önce düzenlemiş olduğumuz piknikte göğsümüzü kabartıp övünerek ''helal olsun'' bizim köyde  böyle  bir olay olmadı olmazda  dedirttiğimiz yabancılara final macında  malisef bu ıntibayı yerle  bir ettik..
Madem güzel bir  yola girdik bu yolu güzel bitirelim.İşi olmayıpta final macına gelmeyenleredir bu sitemim.Saygılarımla...

VARLİĞİMYETER:))

• Aktif Visirli
  • *
       Herkese selamlar....
       Öncelikle turnuvada 1. olan karaymişsporu canı gönülden tebrik ediyorum her nekadar finalde kupayı kaybetmiş taraf olmamıza rağmen. (AHSENSPOR) Zaten celtinmenlik anlayışı bunu gerektirmiyormu? Belki futbol olarak finale yakışır üst düzey bir futbol oynanmadı ama sahada iyi niyetli, celtinmen iki takım futbolcuları vardı bu konuda da iki takım futbolcularını ve teknik heyetini kutluyorum. Ayrıca final macında bizi yanlız bırakmayan taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Biz hertürlü özveriyi göstererek maçları herhafta takip ettik ben ikibucuk ay sakattım oynamıyordum fakat her hafta maçlara gelerek gerek arkadaşlarımı gerekse köylülerimi orada yalnız bırakmadım,bırakmadık. Bu hafta bizi finale çıkan iki takımı, öncülüklerinden gurur duyduğumuz ve hertürlü destek verdiğimiz kişilerin bizi yalnız bırakması bizi çok üzdü az önce fair play ve kaynaşma ruhuna uygun olmadı isim vermek istemiyorum onlar kendini biliyor ayrıca Almanya'dan bu kaynaşma ruhuna hayran olan sevgili amcamda(Mustafa Akyol namı diğer çaykaralıhacı) final maçını iple çekiyordu ve bizi yalnız bırakmadı saolsun ama onunda bu konuda bayağı zerzenişi oldu ve bu konuda bu işin öncülerini kınadı, bunu da ayrıca belirtmek istedim. Ben yinede geçerli bi mazeretlerinin olduğunu umut ediyorum. İnşALLAH önümüzdeki organizasyonlar böyle olmaz daha neşeli daha görsel olur ve son olarak bu organizasyonda emeği geçen az yada çok herkese çok teşekkür ediyorum ve devamını diliyorum saolun varolun...

• Aktif Visirli
  • *
  • 161 Mesajı Toplam
    228 Kere Beğenildi
turnuvanın final maçına gereken ilginin gösterilmemesi düşündürücüdür. en azından köyümüzün yönetim kadrosunun yanı sıra turnuvada yer alan takımlarımızı temsilen birer kişinin orda olması son derece gerekli idi. her şeye rağmen güzel bir maç oldu.final maçında karaymişsporun ortaya koyduğu (süper)futboldan, ahsensporuda gösterdiği centilmence mücadeleden dolayı kendilerini kutluyorum.

Bu devran böyle gitmez düzelir bir gün elbet,
Yorulan gönüllerden devralınmalı nöbet.

Facebook Yorumları

Twittear