DERNEKPAZARI-GÜLEN KÖYÜ FUTBOL TURNUVASI | ANKET - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Anket

Dernekpazarı-Gülen Köyü Futbol Turnuvası Favori Takımınız?

Kafegaspor
24 (16.9%)
Kerendispor
10 (7%)
Keşanspor
36 (25.4%)
Orakspor
30 (21.1%)
Seranderspor
28 (19.7%)
Yayukspor
14 (9.9%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: DERNEKPAZARI-GÜLEN KÖYÜ FUTBOL TURNUVASI | ANKET  (Okunma sayısı 47834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
yusuf yılmaz orta  saha oyuncusuyum

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Aktif Visirli
  • *
hasan tuna düzenli 05417330061   geliyor dağların komandosu dayıoğlu
dursnali yazıcı  05342137289
ufuk yazıcı 05368528625
muammer düzenli forvet

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Turnuvalar 5 Temmuz 2009 Pazar günü Dernekpazarında başlanmasına karar kılınmıştır. Takımların dağılımı, takım isimlerinin konulması, Takım forma ve renkleri çalışmaları devam ediyor... Bizi takip etmemee devam edin...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• visirli_ali6192

• Ziyaretçi
katılımcı sayısı kaça ulaşınca başlayacak turnuva

• czra

• Ziyaretçi
muhammet düzenli 05359721856 defans

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
katılımcı sayısı kaça ulaşınca başlayacak turnuva

6 Takım düşünüyoruz 7 şerli 2 yetek yani 1 takım 9 kişiden 54 kişi olması lazım

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
sekan akyol defans oyuncusu 05352891407
adem bektaş kaleci 05367649937
şaban biber defans 05366954758
recep düzenli(ayhan düzenlinin oğlu)orta saha 05388598802

istanbuldan takviyeye gerek yok bizim gençlerimiz burda köyüne sahip çıkar...

ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
DERNEKPAZARI-GÜLEN KÖYÜ
FUTBOL TURNUVASI SİSTEM VE KURALLARI

TURNUVA SORUMLUSU:

01 - DURSUN ALİ DÜZENLİ     0532 527 85 09     G.K.K ve S.Y.D Başkanı
02 - DURSUN ALİ DÜZENLİ     0533 654 98 93     Gülen Köyü Muhtarı
03 - İSMAİL DÜZENLİ     0535 481 76 24     Trabzon - MY BABY AFACAN BEBE

TEKNİK DİREKTÖRLER:
01 - OSMAN DÜZENLİ     0535 426 93 08     Ziraat Mühendisi
02 - HASAN YİLMAZ     0535 597 75 65     Ticaret (Yilmaz Kırtasiye)
03 - İSMAİL HAKKI BİBER     0535 309 32 69     Muteahhit
04 - OSMAN DÜZENLİ     0539 884 15 41     Ticaret (Ahsen Mobilya)
05 - DURSUN ALİ GÜNEY     0535 722 93 81     Matematik Öğretmeni
06 - ALİ DÜZENLİ     0536 540 42 24     Ticaret (Gülen Kundura)

TURNUVAMIZIN  AMACI :

Turnuvamızın en önemli amacı tabi ki, köylülerimizin futbolu bir araç kullanarak, bir araya gelmesi, birbirini tanımayanların tanışması, birlik ve beraberlik içinde nelerin yapılabileceğinin gösterilmesi, güzel dostluk ve arkadaşlıkların kurulması ve bütün bunların sporla bağdaştırılarak  yapılması.
      Bu yılki ilk turnuvamızda belki kurallarımız biraz sıkıcı gelebilir, fakat amacımız turnuvanın centilmenlik, huzur ve güzelliklerinin, rekabet ve maç kazanma hırsından daha fazla ön plana çıkmasıdır. Bu güzel isteklerimizi, yönetim olarak ne kural koyarsak koyalım tabi ki, sadece bizler sağlayamayız. Burada  Antrenör, futbolcu, taraftar ve seyirci olarak katılacak sizlerin de, yaklaşımları çok önemlidir. Eğer  turnuvamızı hep beraber sahiplenirsek, herhangi bir sorunla karşılaşacağımızı zannetmiyoruz.
      Bu vesile ile turnuvamızın köyümüze hayırlar getirmesini diler, katılan tüm takımlara başarılar dileriz. Maçları kazanan dostluk, kardeşlik ve centilmenlik olsun, kazanan GÜLENKÖYÜ olsun.

KURALLAR:

1. Takımlar, oluşturulan futbolcu isim listesinden, yönetimin seçeceği kaptanlardan sonra, futbolcuları mevkilerine göre, yapılacak kura çekimi ile, kaptanların takımlarına dağıtılmak sureti ile oluşturulacaktır.
      2. Takımların başlarında kaptandan hariç bir de Antrenörleri olacaktır.
      3. Takımlardaki futbolcu sayısı, yedek kaleci dahil,9 kişi olmalıdır.
      4. Turnuvada, bir takımda 1 dk. dahi oynayan bir futbolcu diğer takımlarda oynayamayacaktır.
      5. Turnuvada köylümüz haricinde, köyümüze enişte olanlar ve onların çocukları da oynayabilecektir. Hiçbir takım köyümüz harici futbolcu oynatamayacak, oynattığı tesbit edilirse diskalifiye edilecek.
      6. Takımlar, turnuva formatına uygun oyuncu olmak kaydı ile 3 tanede misafir oyuncuyu turnuva boyunca takımına dahil edebilecektir. (Köyden, diğer illerden ve yurt dışından ziyarete gelen köylülerimizden)
      7. Maçlar oluşturulacak takımlardan, lig usulü statüsünde ve seçilecek halı sahanın durumuna göre kaleci dahil 7 ve ya 8 futbolcu ile Pazar günleri 09.00 ile 12.00 saatleri arasında oynanacaktır.
      8. Turnuva başlama tarihi daha sonra iletilecektir. Tahmini olarak Temmua ayının ilk pazar haftası olacaktır.
      9. Turnuva ücreti, halı saha paraları ile beraber bir seferde turnuvaya başlamadan 1 hafta önce tahsil edilecek, turnuva boyunca para muhabbeti hiç yapılmayacak.(Miktar belli olunca takım Antrenörlerine iletilecek ve buradan da duyurulacaktır.)
      10. 1995 yılından küçük çocuklar turnuvada oynatılmayacaktır.
      11. Takımlar formalı olacak, bir tane forması eksik olan takım yelek giyecektir.
      12. Maç saatine yarım saatten fazla geciken takım hükmen mağlup sayılacaktır.
      13. Maç saatine 1 eksik ile gelen takım için, rakip takımda 1 oyuncu eksikle başlar, oyuncu gelince takımlar tamamlanır.
      14. Maç saatine 2 eksik ile gelen takım için, rakip takım 1 oyuncu eksikle başlar, eksik takım oyuncuları gelene kadar eksik oynar.
      15. Maç saatine 3 eksik ile gelen takım 3-0 hükmen mağlup sayılır.
      16.Takımlar normal kaleci haricinde, takım içinden 2 kişi daha kaleci ismi belirlemeli. Onlardan başka kaleci oynatılamayacak.
      17. Oyuncu değiştirme sayısı herkesin oynayabilmesi için 5 'dir. Oyundan alınan futbolcu tekrar oyuna alınamaz. 
      18. Her takım kendisine dosya hazırlayacak,
      19. Maç günü yönetiminden en az bir kişi halı sahada yoksa, o hafta Turnuva maçları oynanmayacak.
      20. Turnuvanın 1 hafta ertelenmesini gerektirecek bir durum hasıl olursa, gelen teklifi yönetim değerlendirip gerekirse maçları erteleyebilecektir.
      21. Yönetim, tam anlamıyla turnuvaya yetkilidir. Saha içinde meydana gelebilecek istenilmeyen bir hadisede  (küfürlü konuşma, hakaret, kavgaya kalkışma, hakemin görmediği noktada kasti hareket ve uygunsuz sözler gibi), yönetim duruma müdahale edip, futbolcu veya futbolcuları turnuvadan uzaklaştırmaya yetkilidir.
      22. Futbolcular her ne olursa olsun, yanlış kararda verse hakeme itiraz etmemelidir.

MAÇLARIN  İDARESİ  VE  HAKEMLİK  KURALLARI

KURALLAR :

1. Hakemlerin maça başlamadan önce takımların formalarının müsabakaya engel teşkil etmeyecek şekilde, üzerlerindeki giysi ve takıların arkadaşlarına zarar vermiyecek şekilde olmasının kontrolü,
      2. Hakemler sertliğe taviz vermemeli, takım kaptanları hariç hiçbir futbolcuyu muhatap  kabul etmemeli, polemiğe girmemeli, 
      3. Pozisyonlara önce uyarı ile, gerekirse sarı veya kırmızı kartını da göstererek hakim olmalıdır. Hak edene kart göstermeye çekinmemelidir.
      4. Bir maçta 2 sarı kart üst üste görüp, kırmızı kart gören futbolcu, sonraki hafta takımdaki yerini alabilir.
      5. Direk kırmızı kart gören futbolcu, bir sonraki maçta oynayamaz.
      6. Toplamda 4 sarı karta ulaşan futbolcu bir sonraki maçta oynayamaz.
      7. Küfürlü konuşmalar kendi takımı içinde dahi olsa, hakem tarafından turnuvadan men edilecek şekilde cezalandırılır.
      8. Saha içinde maça devam edilemiyecek bir durum hisseden hakem, maçı tatil edebilir. Maçın sonucuna yönetim karar verir.
      9. Maçların durduğu pozisyonlar hakem tarafından dikkatle takip edilir ve  maçın sonuna ilave edilir.
      10. Kaleciye ayak ile atılan geri paslarında, kalecinin topa elle müdahalesi kalecinin topu tuttuğu yerde atışı gerektirir.
      11. Hakemlerimiz maçlarda aldıkları notları eksiksiz olarak yönetime iletmelidir.(Maçın sonucu, golleri atanların isimleri, sarı ve kırmızı kartlar)

SEYİRCİLERDEN  BEKLENTİLERİMİZ

*  Turnuvamızı şereflendirecek, renklendirecek ve şenlendirecek seyircilerimizden tek beklentilerimiz şunlardır.
      *  Turnuvamız boyunca her türlü plan ve proğramlarına rağmen bizleri yalnız bırakmamalıdırlar.
      *  Turnuvamızı amacını iyi kavrayıp, taraftarı oldukları takımı fanatik bir şekilde değil, mütevazi ve ılımlı şekilde desteklemelidirler.
      *  Tezahüratlarında argo kelimelerden kaçınmalıdırlar.
      *  Hakeme müdahale etmemeli, hepimizin yaptığı hatalar gibi, çok kısa zamanda ani karar vermeleri gerektiğinden dolayı hata yapabileceklerini düşünerek, hoşgörülü olmalıdırlar.
      *  Yönetimi etki altında bırakacak yorumlardan uzak durmalıdırlar.
      *  Çok profesyonelce bir turnuva hazırlamadığımızı düşünerek, eleştirilerin yapıcı olmasını, bu yılki turnuvamızın eksiklerinin tesbitinde bizlere yardımcı olarak, bundan sonraki yıllarda, daha güzel turnuvaların organizesine vesile olmanızı rica ediyoruz.

Maçlarımızı Dernekpazarı'ndaki Çim sahada Pazar günleri 12.00-13.00-13.00-14.00 saatleri arasında (hava şartlarına ve olumsuzluklara rağmen saatler değişebilir şayet böyle bir durum olursa takımlara önceden haber verilecektir) oynayacağız İnşaALLAH.

Turnuvamızın başlama tarihi: 05 TEMMUZ 2009 PAZAR

13 Haziran Cumartesi gününe kadar futbolcu kayıtlarımız devam edecektir. O tarihte yapacağımız toplantı ile, kura ile takımlarımızı oluşturacağız. Fikstür çekimini yapacağız. Takımların ödeyeceği katılım ücretlerini belirleyeceğiz.

15 Haziran Pazartesi günü takımlar dosyalarını hazırlayıp yönetime sunacaklardır. Turnuva ücretlerini ödeyeceklerdir. O gün yapılacak yönetim toplantısında Turnuva ödülleri belirlenecek ve son kontroller yapılacaktır.

Şu andan itibaren daha önce ismini listeye yazdıran arkadaşlardan ricamız, listede ismi olmayan arkadaşları tesbit edip, onlarıda turnuvaya kazandırmalarıdır. Listelerimizi ne kadar erken oluşturur isek o kadar telaşsız bir organizasyon yapmış oluruz.Şimdiden hepimize başarılar....

H A Y I R L I   O L S U N

TAKIMLARIMIZ :

TURNUVA YÖNETİMİ

• Aktif Visirli
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
54 - Muhammet Biber 0545 947 65 50 - Orta Saha

Herkese başarılar dilerim :)

• sky4eve_r

• Ziyaretçi
ula penida yazun
hüseyin aktürk 0546 658 37 77
orta saha

• visirli_ali6192

• Ziyaretçi
takımlar kaç kişilik olacak

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
takımlar kaç kişilik olacak

Kurallar yazıyor ya işte. 7 +2 =9

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
ismailcıgım mısafır oyuncu oynayapılıyormu ben gelıyorum.

Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar.
Normal insanlar sonuçları tartışırlar.
Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
sayın dursun kaptan bani unuttun

EZEL61

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
ismailcıgım mısafır oyuncu oynayapılıyormu ben gelıyorum.

Dursun'cuğum tabiki misafirlerimizde oynayabilir ayrıca Metin Abiyi de eğer turnuvaya yetişebilirse kendisni hakem olarak düşünüyoruz inşALLAH bizi kırmaz...

• HAMDİ DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • GSM: 5423949005
ilk önce herkese selamun aleykum biraz geç oldu ama bende turnuvada yer almak istiyorum
 Hamdi Düzenli mevkim defans
  TEL:0536 880 83 05

• Gülen Köyü Muhtarı Dursun Ali Düzenli
  • O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Gülen köyü futbol turnuvası köylülerimize bir heyecan vereceğine inanıyorum. Katılan köylülerime teşekkür ediyorum. Bu turnuvaya katılan takımlar arasından gülen köyü futbol takımı seçerek kaymakamlık kupasına tek takım oluşturarak gireceğiz. Bu kupayı köyümüze kazandırmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanızı gülen köyü muhtarı olarak rica ediyorum.

• O Bir Visirli
  • *
turnuvayı yapanlara cok teşekur ederız nurettin cobanoglu

• HasanTuna
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
takım isimleri harika olmuş :D.. kura çekme işi biraz takım ruhunu bazobilir.. ben defansta oynarken  kaleci osman olmazsa orada zaman geçmez beni motive eden osmandır o takım ruhunu oluşturuyor.. aslında takımları oyuncular  kendi istedikleri gibi kursa ve yönetime sunulsa daha iyi ve çekişmeli olur diye  düşünüyorum.. en büyük kafegaspor.. :D :D :D.. gülenkoyu yönetimi herşeyinizle harikasınız, bu takım isimleriyle uzun süre akıllara kazılacaksınız herşeyiyle dogal bir sitemiz var gurur duyuyorum :D .. gülmem yanlış anlaşılmasın herşey gülenkoyu için..

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
  • 358 Mesajı Toplam
    493 Kere Beğenildi
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
keşan yerine gerdel spor olsa nasıl olur

sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni