ALLAH Rahmet Eylesin (Aydoğan Yazıcı Vefat Etti) 25 Şubat 2018 Pazar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Aydoğan Yazıcı Vefat Etti) 25 Şubat 2018 Pazar  (Okunma sayısı 1061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Rahmetli Abdullah Yazıcı’nın oğlu, Dursun Ali Yazıcı’nın abisi, Oğuzhan Yazıcı’nın babasi Aydoğan Yazıcı istanbul'da tedavi gördüğü hastahanede 25 Şubat 2018 Pazar günü sabaha karşı vefat etti.

Cenazesi 26 Şubat 2018 Pazartesi günü Dernekpazarı ilçesi merkez camiinde kılınacak ikindi namazına müteakiben Gülen Köyü aile mezarlığında toprağa verilecektir.

TELEFON İRTİBATLAR
  Oğlu Oğuzhan Yazıcı: 0533 954 67 63
Abisi Dursun Ali Yazıcı: 0542 664 14 28

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin. Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekan’ı cennet olsun...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
اِنَّا للهِ وَ اِنِّا اِلَيْهِ رَاجِعُون

(İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn)

"Şüphesiz biz ALLAH’tan geldik ve O'na döneceğiz"

ALLAH rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
Uzun zamandan beri göremedigim, Okul arkadasim, kardesim Aydogan`a ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, Ailesine, evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim,

Servet Isildar
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
55 de tamam dedi...

Bu dünyaya ayırdığım süre doldu dedi ve ebedi istirahatgâhına yani Rabbine gitti...
O farklıydı, her şeyiyle farlıydı, değişik bir mizaç, farklı bir kişilikti...
Onu tanyıp, sevenlerin yüreğine iz bırakıp gitti...

İyi bir baba gitti, iyi bir abi gitti, iyi bir kardeş gitti, dost gitti, arkadaş gitti...
Hızlı yaşa genç öl, örneğiyle gitti...

Tanıdığı her kişiliğe küçük, büyük demeden üst seviye ilgi gösteren, mütevaziliği ve cana yakınlığı ile ön plana çıkan, bu güzel adam, adamlığa örnek gösterilerek gitti...

Rabbimizin ona cennetin kapılarını açacak bir çok güzelliğine, her tanıdığı gibi bende şahidim...
Takdr-i İlahi tabiki...

Gidişine ailesi, dostları, arkadaşları ve sevenleri çok zor alışacakları kesin...
Lakin Rabbimiz sabır versin, Annesine, Evladına, Kardeşlerine ve Ondaki yeri çok çok farklı olan Ali Ayazoğluna...
Nasılsın yavrum, hitabı kulaklarımda çınlayarak, ona son vazifem olan, toprağa kavuşma merasiminde olamamanın hüznü ile, kendisini çok uzun anlatan, kısa yazımı noktalıyor,

okuyan kardeşlerimizden de ona şu an en çok lazım olan 3 ihlas ve 1 fatihayı rica ediyorum...
Selamlar olsun Yusuf Algül’e, Ahmet Ayazoğluna, Tevfik Akyol’a, İshak Genc’e, Ali Aktürk’e, Muhammet Düzenliye ve genç yaşta aramızdan ayrılan diğer köylülerimize...

Sizleri unutmuyoruz...

HEPİNİZE RABBİMİZ RAHMET EYLESİN...
desen 49

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
Sevgili büyüğümüz, abimiz Aydoğan Yazıcıyı kaybetmenin hüznünü yaşıyorum.ALLAHım rahmet eylesin. Oğlu Cebrail Oguzhan Yazıcı , kardeşleri Sabire abla ve Dursun Ali Yazıcı nezdinde tüm ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ederim.Nur içinde yat pamuk amcam...
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Süper Moderatör
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
     Yarın 11.03.2018 ÖĞLE namazına mütakip Yenibosna Selçuk Hatun Caminde (Zafer mah.Göldağı sk.) Rahmetli AYDOGAN YAZICI ruhuna Kuran tilaveti yapılacaktır.(Bayanlara yer ayrılmıştır.)Bütün köylülerimiz davetlidir. 
                      Ali AYVAZOĞLU
       Gülender Yönetimi Adına Başkan

Facebook Yorumları

Twittear