ALLAH Rahmet Eylesin (Aydoğan Yazıcı Vefat Etti) 25 Şubat 2018 Pazar - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Aydoğan Yazıcı Vefat Etti) 25 Şubat 2018 Pazar  (Okunma sayısı 1202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
55 de tamam dedi...

Bu dünyaya ayırdığım süre doldu dedi ve ebedi istirahatgâhına yani Rabbine gitti...
O farklıydı, her şeyiyle farlıydı, değişik bir mizaç, farklı bir kişilikti...
Onu tanyıp, sevenlerin yüreğine iz bırakıp gitti...

İyi bir baba gitti, iyi bir abi gitti, iyi bir kardeş gitti, dost gitti, arkadaş gitti...
Hızlı yaşa genç öl, örneğiyle gitti...

Tanıdığı her kişiliğe küçük, büyük demeden üst seviye ilgi gösteren, mütevaziliği ve cana yakınlığı ile ön plana çıkan, bu güzel adam, adamlığa örnek gösterilerek gitti...

Rabbimizin ona cennetin kapılarını açacak bir çok güzelliğine, her tanıdığı gibi bende şahidim...
Takdr-i İlahi tabiki...

Gidişine ailesi, dostları, arkadaşları ve sevenleri çok zor alışacakları kesin...
Lakin Rabbimiz sabır versin, Annesine, Evladına, Kardeşlerine ve Ondaki yeri çok çok farklı olan Ali Ayazoğluna...
Nasılsın yavrum, hitabı kulaklarımda çınlayarak, ona son vazifem olan, toprağa kavuşma merasiminde olamamanın hüznü ile, kendisini çok uzun anlatan, kısa yazımı noktalıyor,

okuyan kardeşlerimizden de ona şu an en çok lazım olan 3 ihlas ve 1 fatihayı rica ediyorum...
Selamlar olsun Yusuf Algül’e, Ahmet Ayazoğluna, Tevfik Akyol’a, İshak Genc’e, Ali Aktürk’e, Muhammet Düzenliye ve genç yaşta aramızdan ayrılan diğer köylülerimize...

Sizleri unutmuyoruz...

HEPİNİZE RABBİMİZ RAHMET EYLESİN...
desen 49

Facebook Yorumları

Twittear