YÜZÜMÜZ AK - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: YÜZÜMÜZ AK  (Okunma sayısı 17464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
  • 231 Mesajı Toplam
    424 Kere Beğenildi
    • antoloji
YÜZÜMÜZ AK
« Topic Start: 15 Haziran 2011 - 12:48 »
  • Yayınlama
  •      EBRU ÇOBANOĞLU
         ebrucobanoglu@gulenkoyu.com
         15 Haziran 2011 Çarşamba

YÜZÜMÜZ AK

Yine iktidardayız. Mütevazı olamayız zaten bunu biliyorduk. Yalnız bu seçimin
    Trabzon’da – Trabzonsporlularca sandıktaki gizemini de merak etmiyor değildim seçim öncesi. Tepkisi ağırdı Trabzonsporluların başbakana kızgınlıkları vardı sürpriz oylar belirleyebilirdi Trabzon’daki kaderini ama yine Trabzon acısını gömdü içine başbakanı destekledi sessizce, sandıkta hesap sormadı mantıksızca. Biliyordu ki sandık gelecek demek 90dakikalık sahada oynanan maça benzemez. Kimse stadın oturaklarında tezavruat yapmayacak kaybedersek. Yüreğini ortaya koydu TRABZON’um. Ona yakışanı yaptı iyi ki TRABZON’luyum…

Neyse gelelim seçime dediğim gibi sürpriz değildi bu bizim için zaten biliyorduk ama seçim öncesi yayınlanan reklâmlardan ders çıkarmayanlar umarsızca neyi biliyor gibi bas bas bağırdılar uzatılan mikrofonlara anlamamıştım, tebessümle susmuştum. Seçim öncesi reklâmlara takılıp kalmıştım. MHP sesime kulak ver diyerek yalvardı ekranlarda sadece bir tane teyze “sesine ses veriyom başkanım” diyerek yüreklerine su serpti. CHP vaat etmişti.Aynı “Himmet ağabey televizyonda alacazmı” repliği gibi …AKP kesin ve net hayaldi gerçek yaptık demişti.Saadet partisinin reklâmı hoş değildi barajı aşamam kaygısını ki bunu reklâma taşıyıp rahmetli mücahit Erbakan’ın emanetini küçültmemelilerdi bu seçim önemli olduğu için geri çekilip AKP yi desteklemelilerdi bu seçim her şey için çok önemliydi.Bu seçim gelecektir bu seçim hedef 2023 ün başlangıcıdır.Saadet partisi bu jesti yapmalıydı evladına.Saadet partisi pasif ilerlemek yolunda. Sy.Kamalak’ı tanımıyorum sadece afişlerden siması gözümde hiçbir şey vaat etmedi. Etmeli miydi? EVET , etmesi gerekirdi ki baraj kaygısına düşmesin.HAS parti Numan Kurtulmuş makamına yakışan bir siyasetçi ama yeterli değil oda çekilip AKP ye destek vermeliydi dediğim gibi bu seçim hedef 2023 ün hazırlığıydı.

• İstanbul 3.havalimanına ve 3. Boğaz köprüsüne sahip olcak.
    • Toplam 100 bin konut yapıp ayda 100 lira taksitle verilcek.
    • İnsansız hava aracı üreten 3. ülke Türkye olacak.
    • Doktor sayısı 2015 te 130,2019 da 155,2023 te 200 bin olacak.
    • Yeni evlenecek çiftler için 25 yıllık vadelerle peşinatsız konut yapılacak, yuva teşvik programı başlatılacak.
    • 1 milyon metrekarelik arsalarda dev şehir hastaneleri yapılacak.
    • Yargı sistemi hızlı hale gelecek şekilde bütün alt yapı hazırlanacak…

Ak parti vaatleriyle milleti kandırıp Ferhat-Şirin ilişkisini doktor-hasta, öğretmen-öğrenci ilişkisine benzetecek kadar gaf yapmadı. YÖK ü kaldıracağım deyip diğer mitingtede devlet hazinesinden para aktaracağım demedi. Kılıçdaroğlu gibi baba tavsiyelerini reklâm yapıp falım sakız ambalajlarındaki gibi mani okumadı. Kendi baba nasihatini kulak ardı ederek millete dürüstmüş gibi sunmaya çalışmadı. Bahçeli için madde bile yazmak istemiyorum onu saf dışı bırakıyorum. Öncelikle kendi parti içindeki hesaplaşmayı çözsün onların tabiriyle biz “yuvarlak sağcılar” onlara darbeyi güzel vurdu diyorum. Biz gerçek ülkücüler MHP yi saf dışı bırakarak hesabını yıllardır soruyoruz onlardan inşALLAH fark ederler.

Erdoğan yapacağım edeceğim demedi yaptım dedi. Maddeler uzun ne yazmakla nede saymakla bitmez.
         CHP yüzde 10 seçim barajını kaldırmaya niyetliydi korkusu o yönden yanaydı çünkü. Talep eden yurttaşlarına anadil eğitim olanağı sunulacak dedi. Bu eğitimi sunarak yurttaşlığın nerede olduğunu söyleyemedi. Aleviler hakkında düzenlemeler yapılacağını dile getirdi. Aile sigortası vaadiyle seçmeni sandıkta kandırdı. Askerliği hangi akılla 6 aya indirecekti merak ediyorum. İmam hatip sayısı ihtiyaç görülen din görevlisi sayısı kadar olacak derken ne demek istedi. Cümledeki ayrımcılığa bakar mısınız? Ben bu şartlarda oy verenin mantığına aklına şaşıyorum. Mazotu 1,5 liraya düşürecekmiş babasının deposu vardı ya oradan getirecek. Abuk sabuk vaatleri aynı benim küçükken   “bana oy verin balkona havuz yaptırayım” vaatlerimle aynı hesap ama biz evcilik oynuyorduk. Kılıçdaroğlu ise geri dönüşümsüz film artisti gibi vaatler peşindeydi. Mecliste daha fazla bayan vekil görmek mutluluk verici. İzmir ve Antalya’nın sandık başındaki istikrarlı duruşu bir o kadar anlattı her şeyi aslında. Mesut Yılmaz’ın Rize’de CHP yi desteklemesi hiçbir işe yaramadı dediğim gibi aynı tavrı ben AKP için HASP ve SP den bekliyordum. Demokrat Partinin dibe vurması demek seçim otobüsüne öpücük atanların oylarına güven olmayacağının belirtisiymiş diyerek gülüp geçiyorum. BBP başkanı Sy. Topçu’nun istifası ise normaldi bunu seçim öncesi yapmalıydı ki 35 vekille Pkk girmemeliydi meclise. BDP olayını göz ardı edemeyiz ve sorgulamalıyız. Bunu çok derin sorgulamalıyız 35 milletvekili can sıkıcı .Tıpkı Ergenekon sanıklarının Silivri’den vekil olması gibi ha soldan ülkeyi bölmüşsün ha hassas noktadan , aynı bölücülüktür ikisi de.Darbecilere yağ yakıp Atatürkçü kimliğe nasıl sahip olabilirler açıkçası anlamış değilim ben . Ayrı bir parantezle “Bizim kürt sorunumuz yok bizim kürt sorunu var diyenlerle sorunumuz var” ve biz bunu en kısa zamanda yılanın başı küçükken ezilmeliydi deyip ortadan kaldırmalıyız insanların zaaflarıyla kandırılmalarını göz ardı etmemeli AKP nin bu yönde eğilimini arttırmasını umuyorum.

Siyaset ve futbol ikisi de zaaflarda ince bir çizgi.elinden balonu alınmış bir çocuk gibi … Bu millet yine gerçekleri gördüğü için ve geçmişinin hesabını sorduğu için gururluyum tarihte bir ilk üçüncü kez yüzümüz AK.üçüncü kez de AK landık mutluyum .

İşte bir daha ………

EBRU’Lİ SÖZ : “Tarihten ders çıkaramayanlar geleceğe geçmiş zamanla bakanlardır !..”

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 10 Kullanıcı: no 176 fehmi (19 Eylül 2011 - 23:07), Şafak YAZICI (26 Haziran 2011 - 01:07), hüseyin düzenli (16 Haziran 2011 - 22:53), Kenan Yazıcı (16 Haziran 2011 - 09:50), GÜNAY SAY (15 Haziran 2011 - 22:46), engin_a61 (15 Haziran 2011 - 20:23), AHMET AKTURK (15 Haziran 2011 - 17:28), YAVRİLİGOT (15 Haziran 2011 - 17:07), horoftera (15 Haziran 2011 - 14:37), iSM@iL DUZENLi (15 Haziran 2011 - 12:57)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #1: 15 Haziran 2011 - 15:15 »
  • Yayınlama
  • ebru hanım yazdıklarınızın hiçbirisine katılmıyorum sadece şukadarını söyleyeyim seçim öncesi akp ilçe teşkilatı tüm akp li bayanları vapurla yemekli sazlı sözlü eğlenceye götürdü eğerki benim verdiğim vergilerden bi 1tl  dahi olsa oraya hakkım geçti ise  kim olursa olsun bu ailem dahi olsa çocuğuna bile hakkım zehir zıkkım haram olsun ..... trabzon halkınada söyleyecek söz bulamıyorum pes bukadar olur ..........

• Aktif Visirli
    • *
    • 24 Mesajı Toplam
      26 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #2: 15 Haziran 2011 - 22:44 »
  • Yayınlama
  • Ebrucum yazını dikkatle okudum her kelimesine her hecesine sonuna kadar destek veriyorum kalemine yüreğine bilgine sağlık.

DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #3: 15 Haziran 2011 - 23:48 »
  • Yayınlama
  • Sevgili Pedaliza Trabzon halkından darbeci yandaşı mı olmasını bekliyordun yoksa neyse dediğim gibi siyaset ve futbol zaaftır ... Bu platformda tartışmak doğru değil size kahve sözüm vardı kahveli ortamda konuşabiliriz :)

• Aktif Visirli
    • *
    • 52 Mesajı Toplam
      71 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0532 160 62 61
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #4: 16 Haziran 2011 - 10:13 »
  • Yayınlama
  •    Ebru Hanım  sizede cevap yazacağı uzun uzadıya ......

• Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #5: 16 Haziran 2011 - 10:40 »
  • Yayınlama
  • ebru hanım öncelikle belirtmek istiyorum ki   bana kahve sözünüz yok arkadaşıma var ... yazılan yazı söz kelime farketmiyor anlamak istediğinizi anladınızya...çok sayıda olmasada   benim tanıdığım  trabzonlular haksızlığın karşısında dimdik sözünün eri olan insanlardır  ama seçimden sonra anladımki öyle değilmiş .tam yeri gelmişken   bu arada kenan beyin sorusunada burada cvb vermek istiyorum siteye ilginin azalması  yazılanlara kimsenin saygı duymamasıdır .herkes aynı görüşte olamaz olsa zaten orada terslik vardıre demek eleştirileri yaparken kırıcı olmamak gerek irfan bey gibi önce kendimize saygımız olmalı karşındaki insan hangi partiyi tutarsa tutsun hangi takımı desteklerse desteklesin onunda hisleri olduğunu unutmamak gerek

benim size sorduğum soruya cvb verin lütfen akp ilçe teşkilatı tüm akpli bayanları sazlı sözlü yemekli vapurla geziye götürdü bende diyorumki bunlar vatandaşın vergileri ile yaplan gezilerdir eğerki benim bu geziye 1 tl hakkım geçti ise herkese haram olsun çoluk çocuğundan çıksın iki cihanda haram olsun söyleyecek sözüm yok başka sevgilerimle .....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #6: 16 Haziran 2011 - 14:59 »
  • Yayınlama
  • Madem siz başkasının şifresi ve ismiyle siteye giriyorsunuz öncelikle hemen sisteme kendi isminizle giriş yapmalısınız.Başkasının nickiyle yorum yapamazsınız başka sonuçlar doğurabilir.
    Size cevap vermeyeceğim sanmayınki verecek cevabım yok.Ben tartışma konusu oluşturmamak için kahve ortamında sohbet edelim demiştim.Size cevap yazmam ben  çünkü sizi samimi bulmuyorum.Eğer samimi olsaydınız baştan pedaliza olmadığınızı söylerdiniz....

( Eğer ki 1tl hakkım geçtiyse benden yana helal olsun )

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 00:02)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 52 Mesajı Toplam
      71 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0532 160 62 61
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #7: 16 Haziran 2011 - 21:18 »
  • Yayınlama
  •     EBRU Hanım;Şunu belirtmek isterim.Ben akp'ye yada r.tayyıp erdoğan'a karşı bir insan değilim.Taktir ettiğim yönleri,içraatlarını kimseyle tartışmam bile.akp'ye ve kendisine daha önceleride oy vermiştim,bu seçimlerdede verecektim.Taki fenerbahçeyi şampıyon yapıp TRABZON halkıyla dalga geçene kadar..Peki TRABZON halkı ne yaptı..Başbakanın iki vaadine herşeyi unuttu.Benim hayat felsefen''ya susup oturacaksın,yada ağzından çıkan lafın gereğini yapacaksın''aksi taktırde seni kimse kaale almaz.BU DAVRANIŞ TRABZON HALKINA HİÇ YAKIŞMADI!!!Farkına varmadan GİRESUNLU'laşıyoruz galiba!!!!!!ULA BATAYİRUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #8: 16 Haziran 2011 - 21:50 »
  • Yayınlama

• ( Eğer ki 1tl hakkım geçtiyse benden yana helal olsun )
    [/quote]

eğerki gezilere eğlencelere boş yerlere 1 tl hakkım geçti ise haram olsun .......

• Last Ottoman Sultan
    • Aktif Visirli
    • *
    • DÜZENLİ KUNDURA
    • 96 Mesajı Toplam
      105 Kere Beğenildi
    • GSM: 0532 734 37 05
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #9: 16 Haziran 2011 - 22:48 »
  • Yayınlama
  • Süper bir yazı elerinize kaleminize saglık....Çekemeyenler çatlasın....Halk cevapı verdi bundan sonra konuşmaya hacet yok....Şimdi içrahat zamanı....TrABZONLULAR AKILLI İNSANLARDIR....Siyasetle....futbolu bir tutmayalım......her şeyin hayırlısı....

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
    Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
    Düşmanından uzaklaş...
    Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
    Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

Hüseyin Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (30 Eylül 2011 - 00:02)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #10: 16 Haziran 2011 - 23:58 »
  • Yayınlama
  • ebru hanım lütfen iyi dinleyin .......

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x8vhs4_genc-bakyy-avukat-handan-bakbak-oy_news" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x8vhs4_genc-bakyy-avukat-handan-bakbak-oy_news</a>

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #11: 17 Haziran 2011 - 00:04 »
  • Yayınlama
  • Öncelikle şunu belirtmek isterim PEDALİZA ( arkadaşınıza hitabım) bu yazıda mutlaka ki katılacağınız  bir cümle olmalıydı çünkü son paragraftan bir kaç önceki satır tüm VATAN  MİLLİYETÇİSiNİN  ortak paydasıdır ...

• Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #12: 17 Haziran 2011 - 00:08 »
  • Yayınlama
  • ebru hanım sizin yazınıza cvb verirken bütün tepkileri toplayacağımı bilerek yazdım ama görüyorumki bırak eleştirmeyi normal medeni iki insan gibi konuşulamıyor bile bazı kişilerle  bu insanlar bırak karşısındaki kişiye  kendisine saygısı olmayan afkur diyebilecek kadar küçülen ve bunuda sizin onayladığınız hiç birinizin sesini çıkarmadığı böyle bir  zihniyet bi toplumdan ülkeye fayda gelmez önce saygıyı öğrenmek gerek ....kal selametle

ayrıca daha önce belirtmiştim ben sadece siyasi yazılara cvb veriyorum die bunu herkes biliyor ebru hanım adım tuğba ....

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #13: 17 Haziran 2011 - 00:18 »
  • Yayınlama
  • Sevgili PEDALİZA merak etme çok dikkatle dinledim buna sen inandıysan eğer benimde inandığımı varsaylarım. Şimdi bana şunun cevabını vermelisin;

Hani Bahçelievlerde bir bayanın AKP li kişiler beni dövdü iddiasıyla kendini yerlere atmasını hatıladın mı hani şu referandum zamanı ?...

Ordaki konuklar kim öncelikle isimlerini gözden geçirmeliyiz ...Bizim sandık görevlileri yan binadaki komşunun kızıydı HADIMKÖYDEN transfer edilmemiş ilginç ki?..

AKP bu ülke için hiç mi birşey yapmadı? Öncelikle şunu belirteyim en önemlisi babamın okul zamanlarımda eylül ayındaki maaşının yarısının benim kitaplarıma gittiğini varsayarsak.doktorun hastaya bakmayıp muayene HANEME gelin diyerek haddinden fazla ücret aldığını yapılacak ameliyatı bastırılan para neticesinde devlet hastanesinde yaptığını varsayarsak ve torba yasayla SGK da azıcıkta olsa düzenlemeler yaptığını varsayarsak bu ülkeye daha fazla kötülük yapmamıştır.Ne kadar kötülük yapmış bu üç maddede değil mi yazık olmuş :)

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (29 Eylül 2011 - 23:56)
    • *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #14: 17 Haziran 2011 - 00:25 »
  • Yayınlama
  • Ben yorumlar arasında öyle bir yazı görmüyorum siz şuan görüyor musunuz?Benim bilgim yok gereği yapılmıştır sanırım....Size dediğim gibi başkasının nickiyle yazmanız baştan hoş değildi ben bile Pedalizayla konuştuğum halde  tereddüt ediyorum yazarken ...Hayır eleştiriniz normal bu eleştiride tabiki haklısnız davanızın arkasında durun...siyaset ve futbol zaafta ince bir çizgi zaten tepkileirn farkındayız.Bu yazıyı babam okusaydı bana tepkisi olacaktı bir TRABZONSPORLU olarak eminim buna ...

• Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #15: 17 Haziran 2011 - 00:27 »
  • Yayınlama
  • Cahil Bir Toplum, Özgür Bırakılıp Kendisine Seçim Hakkı Verilse Dahi, Hiçbir Zaman ÖZGÜR Bir Seçim Yapamaz. Sadece Seçim Yaptığını Zanneder. Cahil Toplumla Seçim Yapmak, Okuma Yazma Bilmeyen Adama Hangi Kitabı Okuyacağını Sormak Kadar Yanlış Bir Şeydir. Böyle Bir Seçimle İktidara Gelenler, Düzenledikleri Tiyatro İle Halkın Egemenliğini Çalan Zalim ve Madrabaz Hainlerdir. -NİETZSCHE

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #16: 17 Haziran 2011 - 00:31 »
  • Yayınlama
  • Abdullah başkanım; hani kermeste seçim öncesi sormuştum size , röportaj yapmak istiyorum vakit yok demiştim , nabız yoklamak amaçlı
       -Oyunuz hangi partinin TRABZONSPOR yenildi demiştim? Bana bi bakmıştınız hepiniz mantığınızda AKP vardı yüreğiniz imkansız diyordu hani.Hani TRABZONSPOR yenildi diye bütün gemileri yakmak mı gerekirdi? Babam gibi AKP oy vermem kazanamazsa ağlarım dediniz mi sizde ?

Belkide Fenerbahçe kazanmasaydı 36 PKK girmezdi meclise ne dersiniz?

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (29 Eylül 2011 - 23:59)
    • *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #17: 17 Haziran 2011 - 00:33 »
  • Yayınlama
  • Bu cahil toplumun bir ferdi olarak ve atalarınız bu cahil toplumun önceki fertleri olarak siz oyunuzu kime verdiniz meraktayım TUĞBA hanım ?...Sanırım bu kadar cahil bir toplumda aynı havayı teneffüs etmek zor zanaat yurt dışına gitmeyi hiç düşündünüz mü ? Sadece meraktan? :)

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: LEMA (29 Eylül 2011 - 23:59)
    • Aktif Visirli
    • *
    • 120 Mesajı Toplam
      163 Kere Beğenildi
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #18: 17 Haziran 2011 - 00:36 »
  • Yayınlama
  • Neyimiz var neyimiz yok gavura sattık! Hayaldi gerçek oldu !

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    YÜZÜMÜZ AK
    « Yanıtla #19: 17 Haziran 2011 - 00:42 »
  • Yayınlama
  • Bu cümleyi kurarsanız sizi siz yapan kişilikten uzaklaşırsınız o zaman konuşalım buyrun bana partini söyle.Doğrularımı söylüyor partin,yoksa Ferhatla-Şirinin hayatını yaptığı gaftan sonra mı okudu? Yada ne bileyim püskevit isteyen çocuklara kremalı olandan mı aldı? Bana birini söyle tartışalım ....
    Ben her yaptığı iyi demiyorum yapamadıklarıda var ama mucizevi değneyi yok ki KIZILDENİZİ ikiye ayırsın (!) Yapacak inş. yavaş yavaş ....

EBRU ÇOBANOĞLU 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: LEMA (30 Eylül 2011 - 00:00), YAVRİLİGOT (17 Haziran 2011 - 10:59)

Facebook Yorumları

Twittear