GÜLENDER 6. GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPIYOR - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: GÜLENDER 6. GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPIYOR  (Okunma sayısı 1756 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz

Değerli Gülen Köylüler; İstanbul'daki Gülen Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği 27 Aralık 2014 CUMARTESİ SAAT 19.00'da Dernek Merkezinde 6.Genel Kurul Toplantısı yapacaktır. Mevcut yönetimin görev süresinin dolması münasebetiyle yapılacak Genel Kurulda, 2 yıl içinde yapılan icraatlar ile gelir, gider bilgilendirmesi yapılacak, köylülerimizin görüşlerinin, istek ve temennilerinin dinlenmesinden sonrada yeni yönetimin seçimi yapılacaktır.

Yeni yönetim oluşturmak isteyen üyelerimiz kadrolarını seçim günü kurulacak divan kuruluna seçim saatine kadar bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımı birbirinizi arayarak çoğaltmanızı rica eder, Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını ALLAH'tan niyaz ederiz.

Bu vesile ile de yeni seçilecek yönetimi şimdiden tebrik eder, köyümüz için maddi manevi verecekleri mücadele ve hizmetlerden dolayı şükranlarımızı iletir, başarılar temenni ederiz... Rabbimiz yardımcıları olsun...

GÜLENDER YÖNETİM KURULU

desen 49

Facebook Yorumları

Twittear