"DKV" DERNEKPAZARI VAKFİ 2015 YILI KERMESİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: "DKV" DERNEKPAZARI VAKFİ 2015 YILI KERMESİ  (Okunma sayısı 2022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • 23 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
    • Gülen Köylülerin Buluşma Noktası
Dernekpazarı Vakfı (DKV) olarak düzenlemiş olduğu bu yardım köprüsü organizasyonunda, siz değerli hayırsever kardeşlerimizden, gelirinin öğrencilere burs, şehit ve ihtiyaç sahibi fakir aileler giyecek, yiyecek ve ev eşyası, yetim çocuklarına kıyafet alınarak ve diğer vakıf hizmetlerinde kullanılacak olan, kermesimize her türlü katkılarınızı bekliyoruz.

Zekat

Verecek olduğunuz ürünlerin satış fiyatlarını sizler belirleyecek ve o fiyattan düşüğüne satış yapılmayacaktır. Bu vesile ile sizlerde ürünleri o fiyattan zekatınızdan düşebileceksiniz.

Kermes'e ne Tür Ürünler verebilirsiniz?

Verecek olduğunuz ürünlerin arızalı ve kullanılmış olmamasına dikkat etmelisiniz. Deponuzda veya rafınızda uzun süre kalmış seri sonu ürünleri de bu hayırlı oluşumun içine katabilirsiniz.

Mallarınızı temizlemek için fırsat

Onların mallarından sadaka al ki, onunla kendilerini temizlersin, tertemiz edersin.    Tevbe Suresi, 103. Ayet

Birinize ölüm gelip de: "Rabbim, beni yakın bir süreye kadar erteleseydin de ...” demesinden önce, size verdiğimiz rızıktan (ALLAH) için harcayın. Münafikun Suresi, 10. Ayet

Muhakkak ki, sadaka veren erkekler ve kadınlar ve ALLAH'a güzel ödünç ile ödünçte bulunmuş olanlar için (sevapları) kat kat olur. Ve onlar için pek hoş bir mükâfaat da vardır. Hadid Suresi, 18. Ayet

Şimdiden kermesimize maddi, manevi katkıda bulunan, ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan veya yardım köprüsü olan hayırsever kardeşlerimize, tüm ihtiyaç sahibi aileler adına şükranlarımızı iletir. Saygılar sunarız…

Tarih: 18-31 Mayıs 2015
Kermes Adresi: Abdi İpekçi Caddesi No: 3 Güngören İstanbul
Not: Kale Center ve İlgi hastanesi yolu arasından tramvay yolunun kenarı. Halkbankası Karşısı.
Vakıf Tel: 0 212 555 68 08

Dkv Facebook Adresi: https://www.facebook.com/dernekpazarivakfi
Dkv WebSitesi Adresi: www.dkv.com.tr

Bütün Haklar Saklıdır®™ www.gulenkoyu.com
|l|lllll|lll||ll||lll
61 ¹³²¹³ °¹³¹²³°

Türkçe 'nin bir eksiği yok. Ya Sizin ? ...

Facebook Yorumları

Twittear