ALLAH Rahmet Eylesin (Hacire Düzenli Vefat Etti) 15 Eylül 2016 Perşembe - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Hacire Düzenli Vefat Etti) 15 Eylül 2016 Perşembe  (Okunma sayısı 1260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490

Gülen Köyü Yeni Camii (İfteriyon) mahallesinden rahmetli Hacı Ali Düzenli’nin eşi Mehmet, Abdullah, Hasan, Ali Düzenli’nin Annesi
Hacı Hacire Düzenli 15 Eylül 2016 Perşembe günü akşam saatlerinde İstanbul’da Vefat Etmiştir.

Cenazesi: 16 Eylül 2016 Cuma günü gülen köyü ifteriyon mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakiben Gülen köyü Yeni Camii (ifteriyon) mahallesindeki aile kabristanlığına defnedileceğini ailesinden öğrenmiş bulunuyoruz.

Oğlular:
 Mehmet Düzenli: 0533 313 66 13
Abdullah Düzenli: 0530 363 88 23
   Hasan Düzenli: 0532 251 98 07
         Ali Düzenli: 0533 263 54 98

gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH'tan rahmet kederli ailesine, eş dost ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Süper Moderatör
  • *
  • 46 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
Hacire Halam`a ALLAH tan rahmet dilerim, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim.

Servet Isildar

"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Hacire annemize Rabbimizden Rahmet temenni ediyor, yeri mekanın cennet olmasını temenni ediyorum.

desen 49

Facebook Yorumları

Twittear