Hatice & Kenan Yazıcı'nın Kız Çocuğu Oldu 5 Haziran 2009 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Hatice & Kenan Yazıcı'nın Kız Çocuğu Oldu 5 Haziran 2009  (Okunma sayısı 20918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
     Değerli Adminimiz Kenan Yazıcı'nın dün akşam 5 Haziran 2009 saat 18:36 itibarı ile nur topu gibi bir Kız çocuğu oldu. ALLAH analı-babali mutlu ve mesut bir şekilde vatanına milletine hayırlı bir evlat yetiştirmek nasip etsin diyoruz...

Artık Adminimizi sitede göremeyiz bundan sonra herhalde, bizleri de unutma sayın adminim nede olsa ilk çocuğun bu site üvey evlatlık muamelesi yapmazsın inşALLAH...  ;D

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
                      Çok Değerli Kenan ve Hatice,
                      Yuvaniza teşrif eden meleğin ömrü uzun,bahtı açık,zekası yüksek,hayatı kolay,dert ve kedersiz bir hayat dileklerimle,göz aydınlığı diliyorum.Bu arada değerli arkadaşım ve dostım Zeki'ye de dede olması dolayısıyla tebriklerimi sunuyorum.ALLAH herkese iki cihan saadeti versin.AMİN.

• Sadık Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • Marankoz
  • GSM: 0536 553 63 59
ALLAH analı babalı büyütsün zalimlere karşı alim  olsun
her iki çihanda saadet bulsun
sağlıklı ahlaklı güler yüzlü şirin sözlü olsun
sevdimde sevmedi sevduğum beni
uğruna tükettim ben bu bedeni
anlamadım ardındaki nedeni
boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
cekip gider bu sevene yük deyil
sevip sevip ayrılığı seçenler
çeker gider buda ona ilk deyil

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • GSM: 0532 734 37 05
Her doğan evimize ve ailemize ülkemize ve toplumumuza dünyamıza ve insanlık alemine yeni değerler katar.Hem hayırlı uzun ömür hem de helalinden bol rızık dileriz.ALLAH annalı babalı buyutmeyi nasip eyler inşALLAH.tebrikler kenan kardeş
Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• MUSA
  • Aktif Visirli
  • *
Sevgili Kenan ve Hatice ALLAH analı babalı büyütmek nasıp eder inşALLAH.ALLAH olmayana cocuk hasreti cekene, bu büyük mutluluğu herkese nasip eder inşALLAH.

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH bağışlasın Kenan. Rabbim onun yolunda yürüyen ve yetişen kullardan olmayı nasip etsin İnşaALLAH.
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Sevgili yeğenim.
Seni ve Hatiçeyi yürekten tebrik ediyorum.Bebişinizi ALLAH analı babalı,vatanına milletine hayırlı bir evlat olarak yetişmeyi ve sizlerde bu doğrultuda yetiştirmeyi nasip etsin inşALLAH.Hoşgeldin kızikasi....
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• Aktif Visirli
  • *
Ömrü uzun hayırlı,huzur dolu yılllara nasip olması dileğiyle bu fani dünyaya hoş geldin
ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

• m.gencoglu inşaat

• Ziyaretçi
ALLAH bagışlasın hayırlı ve ugurlu olsun ALLAH analı babalı buyutsun

• Administrator
  • *
Kenancm, tebrik ederim. Hepinize sağlıklı mutlu bir hayat dilerim...

• kardelen
  • Aktif Visirli
  • *
  • fotto
ALLAH anali babali hayirli ve saglikli büyütmeyi nasip etsin ins...

• Aktif Visirli
  • *
Katışıksız ve karşılıksız sevginin hakiki doğuşudur bebek... bebeğiniz.. Bir mücadelenin, zor ve güzel bir mücadelenin doğmaya başladığının habercisidir bebek... Zaman acımasız.İnsanoğlu sonsuz. ve yaşam içinde yaşanılanlar acıtır çoğu vakit. İnşALLAH yüreğini acıtacak bir yaşam beklemiyor seni. Ve inşALLAH seni bir kır sevinci edasındaki masumiyetle sevmeye başlayan anne ve babana yakışan bir kızcağız olursun.. bebek !... uzun olacağını temenni ettiğimiz bu maratona hoşgeldin...
Ve Kenan - Hatice çifti, Rabbim mutluluğunuzu daim , evladınızın ömrünü hayırlı etsin...
"DOĞRU OLSAM OK GİBİ ,
YABANA ATARLAR  BENİ,
"EĞRİ OLSAM YAY GİBİ
 ELDE TUTARLAR BENİ .."
           *** MEVLANA C. RUMİ***

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
Hatice ve Kenana gözünüz aydın, nazlı kıza da hoş geldin diyelim. Rabbim sağlıklı, uzun ömürlü, imanlı ve hayırlı bir insan olmasını nasip eder inşALLAH. Umarım bu nazlı kız mutluluğunuza mutluluk katar...

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Kahraman Eryiğit
  • Aktif Visirli
  • *
oooooooo kardeş baba oldun hemi hemda bulik(kız) bilirsin bulikler(kızlar) babasına çok düşkün olurlar nede olsa tecrübem var ama bu düşkünlük bazen babayı biraz yormuyo değil hani.  ;D
...ALLAH annesiyle babasıyla (ve kardeşleriyle) sağlık sıhhat içinde uzun bir ömür yaşamak ve sağlam bir iman nasip etsin....AMİİİN!!
Mutlu olmanın en garantili yolu bir başkasını mutlu etmektir...

• Aktif Visirli
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
kenancım tebrikler.ALLAH analı babalı büyütsün.devamını bekliyoruz......A.E.O

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
         MAAŞAALLAAHH...MAAŞAALLAAH...41 kere MAAŞAALLAAHHH...
         Önce Hatice ve Kenan kardeşlerime ve ailelerine göz aydınlığı diliyorum...Cici bebişin teşrifleri biraz geç olsada şükürler olsun Rabbime ki, son derece sağlıklı bir şekilde dünya hayatına dün saat 18.45 gibi başlamış olması Hatice hala ve Kenan dayi gibi bizleri de mutlu etmiştir.
         Rabbim sağlıklı ve huzurlu bir hayat, maneviyatla dolu dolu geçen bir ömür, nasip eder İNŞAALLAAHH. Annesine babasına ve ailesine hayırlı bir evlat olur İNŞAALLAAHH. Annesi babası gibi kendisini çevresindeki insanların hizmetine adamayı Rabbim nasip eder İNŞAALAHHH...
         Hoşgeldin bebişimiz, bizimde yaşarken çok keyf almadığımız bu garip, garip olduğu kadar acımasız, acımasız olduğu kadar da vefasız dünyaya HOŞGELDİN...Peygamberimiz önderin, Fatma anamız örneğin, Cennet'i ala özlemin, Rabbim her konuda yardımcın olsun...

Yavuz emicen...
desen 49

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
Gözler sürurla kaplı,sevinç,coşku beraber
Bir can geldi dünyaya,işte en güzel haber

ALLAH hayırlı bir evlat etsin.Vatanını milletini seven,değerlerine bağlı,anne babasına itaatten geri kalmayan bir neslin evladı olsun.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
evet değerli kardeşim kenan,burda okuduğum tüm dost ve arkadaşların temennilerine ayrı ayrı katılıyorum.hoş geldin bebek,hoşgeldin kızçe,ALLAH ömrünü uzun etsin.bak sende yaşlanıyorsun çoluk çocuk derken torun torba oooooooooooooo sede baya yaşlanmışsın be. ;D ;D ;D ;D ;D

• reis 16

• Ziyaretçi
ALLAH anali babali buyutsun kardesim insALLAH dugunlerinide goruruz

Facebook Yorumları

Twittear