Aynur & Dursun Düzenli'nin Erkek Çocuğu oldu 27 Aralık 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Aynur & Dursun Düzenli'nin Erkek Çocuğu oldu 27 Aralık 2008  (Okunma sayısı 9564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Trabzon ili Arsin ilçesisinde öğretmen olan benim kardeşim Dursun Düzenli'nin 27 Aralık 2008 Cumartesi bugün itibariyle Kerem Suat adında bir erkek çocuğu oldu.

ALLAH analı babalı büyütsün...

Ula şimdi Emice mi olduk he? :)

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
    Öncelikle Teyzemin oğlu Dursun'u tebrik ederim. Gözü aydın olsun. Daha sonra emice olan ve hala daha üzerinden bu şaşkınlığı atamayan İsmail'i tebrik ederim.
    ALLAH analı babalı büyütsün. Kerem Suat bebek sende hoşgeldin... Darısı tüm bebek bekleyenlerin başına...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Mustafa Genç
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05364771761
oncelikle tebrik ederim.ALLAH analı babalı buyutsun ALLAH bagışlasın ALLAH saglıklı mutlu bır omur ihsan etsin.
mustafa genç

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Sevgili yeğenimi tebrik ediyorum .ALLAH analı babalı büyütsün.ufak yeğeniminde vatana millete hayırlı bir evlat olmasını canı gönülden   temenni ediyorum.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
ALLAH analı babalı büyütsün.Hayırlı bir evlat olsun
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Süper Moderatör
  • *
Dursun Hocam,Gözün aydın.ALLAH analı babalı büyütsün.Vatanına milletine ve özellikle kendisine yararlı bir evlat olur inşALLAH.

• DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
Değerli kardeşim Dursun'u tebrik ediyorum. ALLAH analı babalı büyütsün .
Enver DÜZENLİ

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH analı babalı büyütsün degerli adminimiz ismail senin de gözün aydın sağlıklı sıhhatli büyür İNŞALLAH ALLAH analı babalı büyütsün
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
         Kerem Suat bebecik, önce hoşgeldin sefa geldin bu garip dünyaya.Kimbilir ne heveslerle geldin, annen ve baban seni ne heveslerle büyütecek. Rabbim öncelikle, maneviyatla dolu geçen hayırlı bir ömür nasip etsin sana. Sonra da Vatanına Milletine faydalı bir kişilik, anne ve babanada hayırlı bir evlat olasın İnşaALLAH.
         E Emicega, senunda gözin aydın olsun, hoş eğtiyarladun, ne olacak halun...Admin Emiceee... :D
desen 49

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Vatana millete hayırlı olsun inşALLAH! Rabbim her iki dünyasını da aydınlık eylesin!
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Süper Moderatör
  • *
degerli kardesim gözün aydin olsun,Kerem Suat yavrucaga,ALLAH saglikli uzun ömürler versin. ALLAH Anali,Babali büyütsün.
saglikli,mutlu,huzurlu bir aile hayati diliyorum.
"Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
Da`vetin vardi dün ezanlarda...
Seni ey ma`bedim utansinlar,
Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
        Değerli bebeğimize sağlıklı,afiyet içinde bol rahmetli bir ömür diliyorum.Ailesini de yürekten tebrik ediyorum.En derin muhabbetlerimle,
                                                                                                  Yavriligot İrfan KORKMAZ
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
         E Emicega, senunda gözin aydın olsun, hoş eğtiyarladun, ne olacak halun...Admin Emiceee... :D

Hiç sorma Yavuz abi ihtiyarladık kaderde Baba olmadan Emice olmakta varmış ey idi yalan dunya...
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• MUSTAFA DÜZENLİ
  • Aktif Visirli
  • *
  • www.mustafaduzenli.net
    • MUSTAFA DÜZENLİ'NİN TARİH FORUMU

Sevgili Dursun hocam... Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu güzel günler diliyorum...
Kurtulur dil, tarih, ahlak ve iman;
Görürler, nasılmış, neymiş kahraman!
Yer ve gök su vermem dediği zaman,
Her tarlayı sular, arkımız bizim...

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
ALLAH bağışlasın, hayırlı bir evlat olur inşALLAH. ALLAH sağlıklı uzun ömür versin.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Dursun-Ali Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: +49171/7800808 Cep +495137/907601 Ev
ALLAH Anali Babali Büyütsün Gözünüz Aydin Olsun
Mezmuroglu

• O Bir Visirli
  • *
Emice oğli Dursun,çok sevindim kardeşim..ALLAH analı babalı büyütsün,ALLAH uzunve sağlıklı birömür nasip etsin.ALLAH vatana, millete,kendine ve ailesine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin Kardeşim... ;D

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH bağışlasın, hayırlı bir evlat olur inşALLAH. ALLAH sağlıklı uzun ömür versin.

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
dursun hocam ... ALLAH hayırlı eder inşALLAH ALLAH analı babalı büyütsün.sağlıklı mutlu hayırlı yıllar Mevlamdan temenni ediyorum..
ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

Facebook Yorumları

Twittear