Ebru Çobanoğlu & Egemen Şen'in Erkek Çocuğu Oldu 2 Mayıs 2009 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Ebru Çobanoğlu & Egemen Şen'in Erkek Çocuğu Oldu 2 Mayıs 2009  (Okunma sayısı 11291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
Değerli site sakinlerimizden EBRU ÇOBANOĞLU'NUN nurtopu gibi bir erkek çocuğu dünyaya geldi .ALLAH  analı babalı büyütsün .Mevlama layık kul  efendimize layık ümmet olarak yetiştirmeyi nasip etsin .Memleketimizede hayırlı bir insan olmayı nasip etsin Mevlam. Mevlam her isteyene bu güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşALLAH.Ebrucum  güle güle büyüt bebeğini.

DEMİR ÇELİK OLANA KADAR BİR ATEŞE GİRER BİR SUYA

• Nurten AKYOL
  • Aktif Visirli
  • *
  • Güvenilmek, sevilmekten daha büyük iltifattır...
Gözün aydın Ebru, ALLAH bağışlasın. ALLAH hayırlı bir insan olmasını nasip etsin. Rabbim sağlıklı, imanlı uzun ömür nasip etsin. Tekrar gözünüz aydın.

Bir insanın akıllı davranması için üç yol vardır:
Birincisi, iyi düşünmektir, bu en soylusudur.
İkincisi, taklit etmektir; bu en kolayıdır.
Üçüncüsü, denemiş olmaktır; bu en acısıdır.

Konfüçyüs

İnsanoğlu hilekardır kimse bilmez fendini, kime iyilik yaparsan ondan kolla kendini. . . !

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
Ebru ve Egemen gözünüz aydın. ALLAH memleketine ve milletine hayırlı evlat olmayı nasip etsin.

Tekrar tebrik ederiz...    
                                                        Hatice & Kenan YAZICI
Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Süper Moderatör
  • *
  Değerli Ebru,
  Gözün aydın.ALLAH analı-babalı büyütsün.Ömrü bereketli,geleceği parlak olsun.İyibir vatandaş,dürüst bir insan,dostunu düşmanını tanıyan bilinçte olsun.Nice ulu makamlar ona layık olsun.Adı ile yaşasın,ameli ile haşrolsun inşALLAH...
  Yakın zamanda seni de sitede, eskisi gibi, aktif olmak için mazeretinin kalmadığını hatırlatır,sağlıklı günler dilerim.

• İncir Ağacındaki Adam
  • Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 05079310977
ALLAH analı babalı büyütsün.Vatanına milletine sadık kullardan eylesin.
Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• Ömer Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 05356886550
ALLAH analı babalı büyütsün gözünüz aydın
ALLAH'ım! Hakkımızda Hayırlı Gördüğünü Gönlümüze Razı Eyle!!!

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
ebru kardeşim ve egemen kardeşim Rabbim hayırlı evlat etsin inşe ALLAH analı babalı büyüsün inşe ALLAH dedeye anne anneye ve diğer dedeye babaenneye de gözaydınlığı diliyoruz saygı ve sevgilerimizle metin ve şerminin dilekleri.
EZEL61

• Gültane Isildar
  • Aktif Visirli
  • *
Degerli Ebru hanim;
Bebeginiz hayirli ugurlu olsun.Gözünüz aydin olsun.ALLAH C.C ömrünü uzun ,hayirli,bereketli eyler InsALLAH.
Saadetinizin devami dileklerimizle
Gültane-Servet Isildar
Niceleri Geldi , Neler İstediler,
Sonunda Dünyayı Bırakıp Gittiler:
Sen Hiç Gitmeyecek Gibisin , Değil Mi?
O Gidenler De Hep Senin Gibiydiler

Ömer Hayyam

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sultan Mahmut bir gün vezirlerinin hepsini toplayıp, bana bir yüzük yaptırın ve üzerine öyle birşey yazdırın ki ona her baktığımda, hüzünlüysem neşeleneyim, neşeliysem hüzünleneyim diye buyurmuş.
Vezirler toplanmışlar dört bir yana haber salmışlar. Sonunda bir gün yüzükle sultanın karşısına çıkmışlar, yüzüğü vermişler. Sultan Mahmut tamam işte bu demiş. yüzüğün üzerinde
" BU DA GEÇER YA HU"
yazıyormuş....

• P h o e n i X
  • Aktif Visirli
  • *
  • Quae nocent docent!...
Sevgili Ebru, oğlun gözünün nuru, ömrünün bereketi, ahiretinin kurtarıcısı olsun inşALLAH...

Rabbim, herkese evlat sahibi olmayı nasip eylesin..
You Laugh At Me For Being Different...

I Laugh At You For Being The Same..

لاَۤ اِلٰهَ اِلاَّ اللهُ
ALLAH birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma, onlara tezellül edip minnet... çekme, onlara temelluk edip boyun eğme, onların arkasına düşüp zahmet çekme, onlardan korkup titreme. Çünki Sultan-ı Kâinat birdir, herşey'in anahtarı onun yanında, her şey'in dizgini onun elindedir; herşey onun emriyle halledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden, korkulardan kurtuldun."

• Aktif Visirli
  • *
    • AKSPOR LTD. ŞTİ.
  • GSM: 0533 727 22 60
Ebru ve Egemen kardeşimizin gözü aydın olsun. ALLAH analı babalı büyütsün.vatana millete hayırlı bir evlat olması temennisiyle. ALLAH bebeğinizi güle güle ve huzurlu bir şekilde büyütmek nasip etsin.
BAKAN ÜYE DEĞİL, KATILIMCI ÜYE İSTİYORUZ...

• İrfan Korkmaz
  • Aktif Visirli
  • *
  • Beni hatırlayanlarla işim olmaz;zaten unutmuşlardı
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0530 441 33 36
        ALLAH analı babalı büyümeyi nasip etsin.Gözünüzaydın yüzünüz şen olsun.Mevlam mahcup etmesin
Yaşamak İçin Yaşlı,Ölmek İçin Çok Gencim

• esrabozo69

• Ziyaretçi
Ebru abLacmm, nihayet ÖMER EGE'miz , küçük yeğenim doğdu :) ALLAH saa ve egemen abime bağışlasn.Nemutlu onaki böyle sizn gbi bi ailesi var :)

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
    Ebru ve Egemen kardeşimizin, dünyayı şereflendiren bebişleri Ömer Ege'ye Rabbimiz hayırla geçen ömürler, maneviyatla dolu dolu geçen yıllar, sağlıklı ve huzurlu günler diliyor, adını aldığı Hz.Ömer efendimizin yüksek ahlağına ve adaletine sahip olmasını temenni ediyoruz. Şen ve Çobanoğlu ailelerinin gözleri aydın olsun.
                                                                                                                 Emine & Yavuz  BİBER
desen 49

• ayhan061

• Ziyaretçi
Ebru ve egemen kardeçlerımın ömer ege yeğenimiz aramıza hoşgeltın bebış ALLAH analı-babalı büyütmek nasip etsin

• Fehmi yiğit
  • Aktif Visirli
  • *
  • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
Ebru kızım bebeğinizin yuvanızda nasıl olumlu bir hava estireceğini kestirebiliyorum.ömer ege adı gibi bahtı'da güzel olur inşALLAH.egemen eniştemize,sana ve çobanoğlu ailesine neş'e ve mutluluk getireceğine inanıyorum.ALLAH analı babalı büyütsün....sevgilerimle..fehmi amcan...

• m.gencoglu inşaat

• Ziyaretçi
ALLAH analı babalı buyutsun hayırlı ve ugurlu olsun omer abınınde gozu aydın dede olmak kolay degıl dedeeeeeeeeeeeee nasılsın gorusemıyoz bu ara canan yenge senınde gozun aydın

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH analı babalı uzun ömürler versin sağlık nasib eylesin
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• *** asi_kar ***
  • Süper Moderatör
  • *
  • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • antoloji
Hepinize böyle güzel ve içten dileklerinizden dolayı teşekkür ediyorum ... Ahmet hocam daha da  yoğunlaştım galiba  ben :)  Ama siteye artık kaldığım yerden devam  edeceğim söz .....
"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

• Aktif Visirli
  • *
   Ebru ve Egemen kardeşlerimiz öncelikle sizleri tebrik ederim. Gözünüz aydın! ALLAH analı babalı büyütsün. Bu yeni evladınızı vatana, millete, herkese hayırlı bir evlat olarak yetiştirmenizi yüce ALLAH'tan dilerim.
Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • GSM: 05337352022
Çok değerli kardeşim inşALLAH kusuruma bakmıyorsun.. ALLAH teala sizlere ve milletine vatanına hayırlı etsin inşALLAH... gözünüz aydın yerınınız umutlu mutlu güzel olsun inşALLAH..
Şafak & Makbule YAZICI

• Ahmet Yılmaz
  • Aktif Visirli
  • *
ALLAH analı babalı büyütsün.Vatanına milletine sadık kullardan eylesin.

• Adem Çobanoğlu
  • Aktif Visirli
  • *
  • Ander gagbana
  Ebru kardeşim ve eşini tebrik ederim... ALLAH analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütsün. Vatanına milletien hayırlı bir evlat olsun inşALLAH...

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490
slm çanım kızım ALLAH analı babalı büyütürsünüz inşellah naciye yengenın kızım kevserın ve oğlum muhammetinte selamları var
SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

Facebook Yorumları

Twittear