KÖYÜMÜZÜN DEĞERLERİNE ZİYARETLER - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KÖYÜMÜZÜN DEĞERLERİNE ZİYARETLER  (Okunma sayısı 3398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Administrator
  • *
  • "Edeb Ya Hu"
    • Forma Yaptırma Sipariş
  • Kan Grubu: Seçmediniz
     Biz bu yola girdiğimizde önümüzde yapılacak çok işin olduğunu biliyorduk. Bunları da zevk duyarak yapıyoruz. Zevk aldığımız ve hepimizin severek, isteyerek, koşarak katıldığı faaliyetlerimizin ilk sırasında olan hasta ziyaretlerimizi 18 Mayıs Çarşamba akşamı 4 hastamızı ziyaret ederek gerçekleştirdik.

İlk olarak Zeytinburnu'nda kızları ile birlikte yaşayan Menşure Halamızı, ardından Kocamustafapaşa'da oturan Hanefi Düzenli amcamızı daha sonra Reşitpaşa'da oturan Aziz Biber amcamızı son olarak ta Anadolu yakasının Tuzla ilçesinde oturan Ahmet Aktürk amcamızı ziyaret ettik.

Duygulu anların yaşandığı, duaların bol olduğu ziyaretlerimizden herkes memnun kaldı ve ziyaretlerimizi aksatmadan sürdürmemiz istendi. Bizde elimizden geldiği kadar köyümüzün büyüklerini, değerlerini ne unutacağız ne de unutturacağız. Bundan sonra da hasta ve yaşlı ziyaretlerimiz devam edecektir.

Kalbi Muhabbetlerimizle Dernek Yönetimi...

MENŞURE HALA

HANEFİ DÜZENLİ

AZİZ BİBER

AZİZ BİBER OĞLU HÜSEYİN BİBER

HACI ABDULLAH OĞLU AHMET AKTÜRK

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burda Değiliz...

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 0534 303 30 37
Sevgili kenancığım,yönetim olarakyapmış olduğunuz bu faliyetler oldukça güzel bir okadarda duygusal.yaşlı ve hasta insanları ziyaret edip onlardan hayır duası almak çok güzel,ben buna şahit olanlardan biri olarak ayrıca duygulandım,malum bizim onlardan başka kimimiz varki.inşALLAH bu faliyetler hem onların açısından hemde dernek yönetimi açısından olumlu gelişmelere vesile olur.çalışmalarınızın daim ve devamlı olması dileklerimle.
NOT:Babam hanefi düzenli zeytin burnunda değil koca mustafa paşada oturuyor.nacizane küçük bir düzeltme. ;D ;D ;D

• İsmail Hakkı Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Sayın değerli kardeşlerim sizleri kutluyorum .Yaşlıları ve hastaları ziyaret etmek kutsal bir görevdir. Biz türk milliyetçi insanlar daima büyüklerini sever ve sayarız.Tüm köylülerimi saygıyla selamlıyorum.
Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
Rabbim hepsine sağlık sıhat afiyet versin yönetim harikasınız ayaklarınıza sğlık.
EZEL61

Facebook Yorumları

Twittear