DERNEK BÜNYESİNDE YAPILAN HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİ - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: DERNEK BÜNYESİNDE YAPILAN HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİ  (Okunma sayısı 2818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
İlk ziyaretimiz 04.11.2007 tarihinde kalp ameliyatı geçiren,İnegölde ablasının yanında istirahatte olan Dursun oğlu D.Ali Düzenli´ye olmuşdur.Ziyarede gidenler:H.Remzi oğlu Abdullah Yazıcı,Selahattin oğlu Mustafa Genç,Hasanbey oğlu Ömer cobanoğlu,H.Abdullah oğlu Mustafa Aktürk,H.İsmail oğlu Hüseyin Aktürk,H.Hilmi oğlu Mehmet ziya biber,H.Dursun oğlu Ahmet Aktürk(hoca).Hamit oğlu Mehmet Ayaz olmuşdur. Rabbim acil şifalar versin.Aynı gün dönüş yaparken Orhangazi,de Rufet çavuşun oğlu Ali Riza Genç,i ziyaret ettik.Rabbim sihhat selamet versin.selam ve dua ile.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
11.11.2007 Tarihindeki ziyaretlerimiz Sarıyer Reşitpaşa,da oturan H.ahmet oğlu Aziz Biber,Kasımpaşa,da oturan Yunus,un ismail,in oğlu Ali Yılmaz,Gültepe,de oturan Salih oğlu (kalaycı ali,nin kardeşi)İbrahim Düzenli olmuşdur.Ziyarede gidenler:H.Ferşat oğlu Nevzat Yazıcı ve Zeki Yazıcı,H.Abdullah oğlu Mustafa Aktürk,Kamilin Hüseyinin oğlu Mustafa Akyol,H.Hilmi oğlu Mehmet ziya Biber olmuşdur.Hasta olanlara Rabbimden açil şifalar yaşlılara sıhhat ve selametler diliyorum.selam ve dua ile.

• Aktif Visirli
  • *
  • DEVLET MİLLET EBED MÜDDET - KUTLU MİLLET
  • 40 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • GSM: 05337352022
yavri ligot sana katılıyorum :) eyvALLAH güzel düşüncen için bu arada bu faaliyetleri yaparken bazı kriterlere özen göstermeliyiz. katılımın daha kuvvetli olması ama bu kuvvetin parçalaı olarak görülmesi en güzeli ve a sosyal hemşehrilerimiz içinde güzel bir örnek ve katılım olacağına inanıyorum

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
    Saygıdeğer M.Ziya BİBER abiciğim,
    Gerek derneğimizin değerli yöneticileri, gerekse köyümüzün duyarlı insanlarıyla yaptığınız, hasta ve yaşlı ziyaretlerinizde,yanınızda bulunamamanın mahcubiyetini ve  ızdırabını derinden yaşıyor ve hissediyorum.İnanın yanınızda olmayı canıgönülden isterdim.Çalıştığım iş münasebetiyle,'ya bu gibi faaliyetlere uyacak zamanım olmuyor ya da zamanım olduğunda bu gibi faaliyetler olmuyor'mantığının esiri oluyorum.Bundan sonra bu ve buna benzer faaliyetlerimizde bana da haber verirseniz,elimden gelen her ne  ise, başımla beraber yapmaya hazır olduğumu bilmenizi istiyorum.Eğer  yapabileceğimiz bişey varsa, üzerimize düşen görevleri yerine getirmenin tam vakti olduğuna inanıyorum.Çünkü her an hepimiz,bizim için birşeyler yapılsa durumuna düşebiliriz.Belki şu an özürlü,hasta  ya da yaşlı değiliz ama;hepimiz bütün bunlara birer adayız.Zamanın ne göstereceğini bilemeyiz.Bu anlamda herkesin, bunun gibi konulara duyarlı olması gerekiyor.Ve yine bu anlamda hepimiz,zamanı geldiğinde bekleyeceğimiz şeylerin,hiç olmazsa onda birini yapmak zorundayız.En derin muhabbetlerimle,
                                                                    Yavriligot İrfan KORKMAZ

haklısın ırfan abı uzerımzıe duşen gorevlerdns adece kacmakla uğraşuıyoruz aslıdna ıstesek cok vaktımız olur yeterkı ıstemelıyız:(

ölüm ağlayan çocuğa verilen emzik kadar anlamlı tebessüme muhtaç yüzlere ...

Facebook Yorumları

Twittear