Trabzon'un Akçaabat İlçesine Gezi Düzenliyoruz... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: Trabzon'un Akçaabat İlçesine Gezi Düzenliyoruz...  (Okunma sayısı 8007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24

Sitemiz kuruldu kurulalı tek bir şeyi savunduk ve halen daha bu doğrultuda gidiyoruz "Tanışıp kaynaşmak",  akraba olup ta birbirlerini dünya meşakkatleri dolayısıyla tanımayan o kadar insanlar var ki bu siteyi kurarken ilk madde olarak bunu ekledik ikincisi günümüzde unutulmaya yüz tutmuş kültürlerimizi yaşatmak bu doğrultuda gulenkoyu.com Trabzon temsilcisi olarak Trabzon'un Akçaabat ilçesinde Sivri tepe denilen yere 28 Haziran 2009 Pazar günü saat 13.00 de Trabzon meydanda buluşup ailelerin de katılabileceği bir organizasyon düzenledik...

Geziye katılacak olan kaç kişi olduklarını burada ya da bana ulaşıp söylerlerse ona göre araç tahsis edeceğiz... Ayrıca gelecek olan bayanlardan da pasta börek falan yapıp getirirlerse piknik tarzında tanışıp kaynaşma ortamı doğacaktır... Biz erkeklerde mangalları hazırlayıp Akçaabat köftelerini ve tavuk ızgaralarını hazırlayacağız...

Bu işin altından elimizin akıyla çıkarsak daha sonraki günlerde bunu sık sık planlamayı düşünüyoruz...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Last Ottoman Sultan
  • Aktif Visirli
  • *
  • DÜZENLİ KUNDURA
  • 96 Mesajı Toplam
    105 Kere Beğenildi
  • GSM: 0532 734 37 05
Güzel organizasyon hayirlisiyila altından çikacaginizdan eminim.Bizlerde orada olsakda katilsak ama vakit ve zaman müsait olmuyor.Sizlere iyi eglenceler. : :( :( :(

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.
Seni ilgilendirmeyen şeylerle uğraşma...
Düşmanından uzaklaş...
Ölünün neyine gıpta edersen, diriyede öyle gıpta et...
Senin ihtiyacını gidermeyi önemsemeyen bir kişiden bir istekte bulunma...

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
 inşllah güzel bir ortamda tüm köylülerimizle bir arada oluruz.biz gelemesekte sizi takip edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.yani''aranızda olamasakta kalbimiz sizinle olacaktır''tüm köylülerime selam......A.E.O.

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
 çok gelmek isterdim ama iş nedeniyle gelemiyecegim

Hiç bir koşul gözetmeksizin
Sevgimizin her şeyin üstünde geleçeği
Bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak
Düğün törenimize sizide şahitlik etmeye bekliyoruz...

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm köyümün güzel insanları tatil yabmak gezmek güzel biraz gec kalınmiş buntan sonra tevam etmek lazım  Suluovayata beklerız şehzateler şehri AMASYAYI gezmemek eksıklıktır Bu orkanızeyı yabanları tebrık etıyorum Başarılar KARADENIZ YARTIMLAŞMA VE TAYANIŞMA DERNEĞİ YONETIM KURUL ÜYESİ MURAT.ÇOBANOĞLU  TEL 05369476490 VE 05438663161

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• Başkan
  • Moderatör
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
gezmek  olunca  beni unutmayin  tam benim işim

• Metin Biber
  • Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
ismailcim temmuzun ortalarında yapsaydınız ya biz de yetişirdik güzel olurdu herkese iyi eğlenceler  bol yimeler ismailcim öpüyorum A.E.O

EZEL61

• Aktif Visirli
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
  • 30 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
yaz beni de ekibe 2 kişi

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
   Değerli Gülen Köylüler yaz mevsiminin gelmesiyle millet ya yaylalarda ya da köylerde tatillerini geçirmesinden dolayı katılımın da az oluşu nedeniyle Gezi programımızı tarih açık kalmak süretiyle ileriki bir tarihe ertelenmiştir... Duyurulur...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Mustafa Bektaş
  • Aktif Visirli
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 610 37 61
herkesten rıcam kurbette yaşayan genc ve büyüklerimiz ismini ve çalıştıhı yer yazarlarsa seviniriz saygılar herkes tahil

mustafa bektaş /mersin

Facebook Yorumları

Twittear