KAZALAH ŞÖHRET OLMA YOLUNDA - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: KAZALAH ŞÖHRET OLMA YOLUNDA  (Okunma sayısı 8592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 350 Mesajı Toplam
    551 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
KAZALAH ŞÖHRET OLMA YOLUNDA
« Topic Start: 11 Temmuz 2009 - 12:33 »
  • Yayınlama
  •      KAZALAH ŞÖHRET OLMA YOLUNDA

İçinizden şöyle bir iç çekdiğinizi duyar gibiyim ahhh Kazalahım ahhh... Geçdiğimiz günlerde Sayın Muhtarımız Dursun Ali Düzenli ve Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Dursun Ali Düzenli Gelecek senelerde Futbol Turnuvasının ve Gülen Köyü Eğlence Gecelerinin Bundan sonra Kazalahta yapılması Sözünü verdiler... İşte bu sözden sonra daha öncede kaçalahı ziyaret edip çok beğenen Dernenkpazarı Kaymakamı Sayın Turgay Güleç'i ve beraberindeki bazı kişileri Kazalaha davet edip Hem piknik yaptılar hemde Kazalahın iyileştirilmesi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Kazalahı ziyaret eden Dernekpazarı Kaymakamı Sayın Turgay Güleç, Dernekpazarı Belediye Başkanı Sayın C.Cemal Cansız, Dernekpazarı ilçe Jandarma Komutanı J.Kd. Başçvş. Salih TETİK, Dernekpazarı İlçe Emniyet Amiri Coşkun Kulan, Dernekpazarı il Genel Meçlis Üyeleri Sayin Hüseyin Dereli ve Yüksel Çoşkun, Sayın Fuat Ekşi, Dernekpazarı Köy Hizmetleri Şefi Bilal Bey, Dernekpazarı Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Zeki Avni Usta, Gülen Köyünün ileri gelenlerinden Hilmi Biber ve Yusuf Yazıcı ve daha sayamadığım kişiler Kazalahta piknikte buluştular...

Kazalahı ziyaret eden Dernekpazarı Kaymakamı Sayın Turgay Güleç ve beraberindeki diğer kişilere çok teşekkür ediyoruz...

<a href="http://www.dailymotion.com/video/x9u0s9_kazalahta-piknik_travel" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.dailymotion.com/video/x9u0s9_kazalahta-piknik_travel</a>

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Aktif Visirli
    • *
    • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
    • 30 Mesajı Toplam
      51 Kere Beğenildi
      • okul için hazırladığım web sitesi
    • GSM: 0 505 350 57 0
    « Yanıtla #1: 11 Temmuz 2009 - 12:58 »
  • Yayınlama
  • Yiyiniz içiniz...İlçemize ve köyümüze hizmetlerinizi acilen bekliyoruz...Kacalah ta Güzel bir sunni çim saha gider dimi değerli yetkili abiler
    Afiyet olsun...

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
    Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

• Şeker Oğlu
    • Aktif Visirli
    • *
    • Mustafa Düzenli
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #2: 11 Temmuz 2009 - 13:34 »
  • Yayınlama
  • misafirlerimize öncelikle hosgeldiniz   cok iyi olur

• Aktif Visirli
    • *
    • 1 Mesajı Toplam
      1 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #3: 11 Temmuz 2009 - 13:47 »
  • Yayınlama
  • KÖYE HIZMET SADECE YOL VE SU VS...ILE OLMAZ....KOYUMUZUN   REKLAMADA   IHTIYACI  VARDIR    BUNDAN DOLAYI BASTA MUHTARIMIZ  OLMAK   UZERE BU ORGANIZASYONDA  EMEGI GECENLERE  BI GULEN KOYLU  OLARAK TESEKKUR  EDIYORUM....

• 61HACI61

• Ziyaretçi
    « Yanıtla #4: 11 Temmuz 2009 - 16:06 »
  • Yayınlama
  •   selamun aleykum visirli kardeslerim  masALLAH bu etkinliklerin devamini ALLAH nasib etsin insALLAH cok güzel bisey kazalahlarıda gezdirtiniz bize sag olun ALLAH hepinizten razi olsun insALLAH bize de nasib olur oralarda  gezmek herkese kucak dolusu selamlar almanya berlin den ben Haci Mehmet Ali nin oglu Haci Mustafa Akyol selamlarr

• Fehmi yiğit
    • Aktif Visirli
    • *
    • Gençken öğreniriz,yaşlanınca anlarız..
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #5: 11 Temmuz 2009 - 16:47 »
  • Yayınlama
  • Sanırım bir ilk'e imza attınız sn muhtarım,sizi tüm gülenköylülerim adına tebrik ediyorum.

• Emrullah Düzenli
    • Aktif Visirli
    • *
    • 85 Mesajı Toplam
      113 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #6: 11 Temmuz 2009 - 23:02 »
  • Yayınlama
  • Aman aman şöhret olmasın Kazalah bize kalsın. Şöhret olunca ne olacağı az çok belli. Doğayı tahrip etmede üstümüze yok. Bırakalım böyle bakir kalsın, gidince rahat rahat eğlenelim, sadece bizim köyümüze has olsun.

• Aktif Visirli
    • *
    • 1 Mesajı Toplam
      1 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #7: 12 Temmuz 2009 - 00:26 »
  • Yayınlama
  • Güzel köyümuzun güzel semti olan KACALAH i ziyaret ederek bizlleri onurlandiran Dernekpazari Kaymakami sayinTurgay Gülec Beyefendi ve beraberindeki degerli sahsiyetlere Gülen Köyü adina te$ekkür ederim. Ayrica bu güzel günü organize eden sevgili muhtarimiz sayin D.Ali Düzenli karde$imide kutluyorum.$unu bilmesini isdiyorum yapacagi her dogru i$te yanindayiz. Te$ekkürler TÜRKIYE. A.AKYOL

• İsmail Hakkı Biber
    • Aktif Visirli
    • *
    • 8 Mesajı Toplam
      8 Kere Beğenildi
    « Yanıtla #8: 14 Temmuz 2009 - 20:55 »
  • Yayınlama
  • Acaba bu gülen köyü sadece bazı kişilerdenmi oluşuyor para almaya geldimi birinci sıradayız ancak bu etkinliklerde bize haber verilmiyor HERkES AKP li olması lazım bakalım heryerde sizleri destekleyeceklermi

Dernekpazarı MHP İlçe Başkanı

• Sadık Yılmaz
    • Aktif Visirli
    • *
    • son nefesin tarihini yazmış ise kader.Azrail seni
    • 358 Mesajı Toplam
      493 Kere Beğenildi
      • Marankoz
    • GSM: 0536 553 63 59
    « Yanıtla #9: 14 Temmuz 2009 - 21:04 »
  • Yayınlama
  • hazır fırsadı bulmüşgen inşALLAH şehitler tepesini gündeme getirmişsiniz umarım

sevdimde sevmedi sevduğum beni
    uğruna tükettim ben bu bedeni
    anlamadım ardındaki nedeni
    boş ver anam sende unut terketipde gideni

sevdadan yana çile çekenler
    cekip gider bu sevene yük deyil
    sevip sevip ayrılığı seçenler
    çeker gider buda ona ilk deyil

• kemal algül
    • Aktif Visirli
    • *
    • 4 Mesajı Toplam
      4 Kere Beğenildi
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    « Yanıtla #10: 14 Temmuz 2009 - 22:01 »
  • Yayınlama
  • tek kelime ile bravo emeğı geçenlere teşekkürlerimi sunarım şimdi reklam zamanı sesımız böyle duyulacak devamında guzel şeyler olacğnı umut ediyorum.herkese selamlar

Facebook Yorumları

Twittear