BASTONUMU ARIYORUM - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: BASTONUMU ARIYORUM  (Okunma sayısı 1316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Dursun Usta
  • Aktif Visirli
  • *
  • 20 Mesajı Toplam
    32 Kere Beğenildi
  • GSM: 0507 312 68 94
BASTONUMU ARIYORUM
« Topic Start: 23 Ekim 2012 - 16:09 »
  • Yayınlama
  • ismim haşmettin 78 yaşındayım tek basına yaşam savaşı veren biriyim.benim hayatta kimsem yok benimle olan sadece bastonum var hep yanımda beni yannız bırakmayan arada dısarda beni dolastıran derdımı annattıgım birtek o var.
    Ellerim titreyerek arada sırada bastonumla gezmeye çıkıyorum tabi 5 dk yürüdükten sonra yoruluyorum yaşlılık işte parkta otururken salıncakta sallanan çocukları çiflerin birbiriyle gülüşmelerini görüp mutu oluyorum çünkü ben yanlızım bastonumdan baska kımse ne hal soruyor nede konuşuyor.
    Bastonuma tutunarak akşam namazına camiye gittim.namaz bitince evde birden uyku çöktü yatagıma yatarken birden üşümeye basladım o an ilaclarım aklıma geldi içmeyı unutmuştum kalkacak halimde yoktu ama bastouma tutunarak içtim ilaclarımı
    Neden yanlız olduguma gelince ogullarım evlenınce benı ıstemedıler.eski bir gece kondum var orda kalıyorum birgün ogullarımın birini aradım özledim sizi gelin göreyım deddım telefonu yuzume kappattı bastonuma bakarak gözümden yaş geldi.
    Bigün deddim hadi be bastonum daraldım tutanamda gezdir beni kalabalık bir caddede karşıdan karsıya gecerken taksının altında kaldım bayılmıştım.hastanede yogun bakımda oldugumu soyledıler gozumu acınca bastonumu aradım yoktu oda benı yannız bıraktı belkide son gunlerimde...

Dursun Usta 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: Şafak YAZICI (29 Ekim 2012 - 22:47), Recep Ali Düzenli (27 Ekim 2012 - 22:36), sadıkyılmaz (24 Ekim 2012 - 05:51)

Facebook Yorumları

Twittear