ALLAH Rahmet Eylesin (Faik Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mart 2008 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Faik Çakmak Vefat Etmiştir) 22 Mart 2008  (Okunma sayısı 10194 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• O Bir Visirli
  • *
Vefat Almanyanin Frankfurt Kendinde evinde ölü olarak bulunan Faik Cakmak Hakkin rahmetine kavusmustur.Kendisine ALLAH tan Rahmet ailesine bas sagligi dilerim.Inna lillahi ve inna ileyhi racigun.

• Aktif Visirli
  • *
  • hemserilerime selamlar
hakkin rahmetine kavusan faik amcamiza ALLAHtan rahmet geride kalanlarina bas sagligi diliyorum.

• Mehmet Ziya BİBER
  • Aktif Visirli
  • *
  • 27 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
  Hz Ali rh buyuruyor Öyle yaşantınız olsun ki öldüğünüzde düşmanlarınız bile ardınızdan ağlasın.Kendi düşüncem faik abimizde ardından herkesi ağlatacak kişiliğe sahibdi. Değerli büyüğümüz fayık ağabeyimizin vefadı beni derinden etkilemiştir.ALLAH cc rahmet eylesin geriye kalan yakınlarına Rabbim sabır versin.selam ve dua ile.

• Yavuz BİBER
  • Süper Moderatör
  • *
  • BENİ KÖYÜMÜN YAĞMURLARINDA YIKASINLAR...
  • 46 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
    • ELİFİM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
  • GSM: 0536 324 90 35
  • Kan Grubu: Seçmediniz
              (GALÜÜ İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİĞUN).HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.
      Canım kardeşim Ümit'e,kardeşi Fatih'e,yengemize,ve tüm Çakmak ailesine ALLAH sabırlar versin.
Faik amcamızı yaklaşık 10 senedir görmemiştim.Bu yaz köyde kendisini görmek nasip oldu.Onu, bütün arkadaşlar anlattı zaten.Bir şey söylemeğe gerek yok,üzüntülüyüz,Yüce ALLAH mekanını cennet etsin.
İnsanlar sevdikleri ile haşrolacağı için,sorun yok diyorum.Bir gün bizede yol görüneceğini bir an olsun aklımızdan çıkarmadan,giderken yanımıza alacağımız maneviyat sepetini boş götürmemeye gayret edelim.Faik amcamızın şu an en çok ihtiyacı olan fatihalarını,yasinlerini unutmaylım.A...E...O...

desen 49

• Kemal Algül
  • Aktif Visirli
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
 faik abimizin vefatini büyük bir uzuntuyle ögrenmis bulunuyoruz.kendisine yuce ALLAHdan rahmet tum cakmak ailesinede bas sagligi diliyorum mekani cennet olsun.
           Tufanogli.

Surda bir gedik açtik; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgar, artik ne yandan esersen es!

• Mustafa Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • ALLAHIM DERT VERIB DERMAN ARATMA. AMIN .
Rahmetli Faik amcayla bir hafta önce bir dügünde beraberdik.
Ani ölümü hepimizi sok etti kendisine ALLAHatan rahmet cocuklarina ailesine ve yakinlarina
ALLAH sabir versin diyorum. ALLAH mekanini Cennet eylesin.AMIN.

Yalan  dunya  yalan..................................

ALLAHU  EKBER

• Aktif Visirli
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    Merhuma ALLAH'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

Geceler uzundur, onu uyuyarak kısaltma.
   Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma.

Facebook Yorumları

Twittear