Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 12345678910
31
Başkanın Kaleminden... / DKV 2018 KÜLTÜR GECESİ
« Son İleti Gönderen: Gülen Adam 26 Ocak 2018 - 14:35 »

Bu yıl düzenlenecek olan Kültür Gecesi yine geçen sene yapıldığı yer olan Beylikdüzü Işıldak Kültür Sarayı Gold Salon'da yapılacak.

24 Şubat 2018 tarihinde Saat:19:00'da yapılacak gecemize ilçemizin idari ve mülki idarecilerinin yanısıra eski, yeni siyasilerimiz, muhtarlarımız ve büyük ihtimalle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak' da katılacaktır.

Gecemizden elde edilecek gelir öğrenci bursları ödemesinde ve bölgemiz kız Kur'an Kursuna aktarılacaktır. Hemşerilerimiz de gecemize katılarak hem birlik ve beraberliğimizi pekiştirmiş olacaklar hem de karınca kararınca vakfımıza katkıda bulunmuş olacaklar.

Biletler vakfımız mütevelli heyetinden ve vakıf müdürümüz İsmail Hakkı Yazıcı'dan(0543 961 13 61) temin edilebilir. Metrobüs kullanılarak, Cumartesi trafiğine takılmadan salona ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

DKV (Dernekpazarı Köyleri Vakfı) tarafından, geliri öğrenci burslarında kullanılmak üzere düzenlenen eğlence gecesi için, 'Benim de bir nebze katkım olsun' diyen bütün köylülerimiz, biletlerini başkanlığımız nezdinde tüm dernek yönetiminden temin edebilirler. Bu gecede sizleri de aramızda görmek bizi ziyadesiyle memnun edecektir...

Ali AYAZOĞLU
                                                                                           Gülender Dernek Yönetimi Adına Başkan

Ali Ayazoğlu:          05334702393
 Yavuz Biber :          05363249035
 DursunBiber:          05356436468
 Eşref Yiğit   :          05327743938
 MustafaAkyol:         05309762633
 Hakan Küçükalioğlu:05372536161
 İrfan Korkmaz        :05424340561
32

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Taşbaşı esnafıyla bir araya geldi.

Olimpiyat Parkı'nda düzenlenen programda konuşan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi.

Gümrükçüoğlu, Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi ile Meydan Parkı 3. Etap Kentsel Yenileme Projesi hakkında da bilgi verdi. Zeytin Dalı Harekatı'na da değinen Gümrükçüoğlu, şunları söyledi:

"Mehmetçiğimiz, Afrin bölgesindeki tüm terör örgütlerini yok etmek için Zeytin Dalı operasyonunu başlatmış ve kararlılıkla sürdürmektedir. Zulüm, kan ve gözyaşının olduğu topraklara huzur ve barışı getirmek için yola çıkan Mehmetçiğimiz, terör yuvalarını sırasıyla yok etmektedir. Kendini medeni ilan eden ülkeler, bölgedeki terör örgütlerini besleyip bugünlere getirirken, devletimizin, ismi, amacı, kökeni ne olursa olsun tüm terör yapılarına karşı başlattığı ve başarıyla uygulanmakta olduğu Zeytin Dalı operasyonu dünya kamuoyunda ve tüm mazlum milletler nezdinde takdirle izlenmektedir. ALLAH ordumuzu muzaffer eylesin, askerlerimizin yardımcısı olsun."

Kaynak: http://www.trabzon.bel.tr
33
ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim
34
ALLAH rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun...
35

ALLAH Rahmet Etsin Hanife Say Vefat Etti

Suluova’da ikamet eden köylülerimizden Rahmetli Hacı Ali Say'ın eşi Abdullah Aydın, Abdullah Aktürk, Zekeriya Güzel ve merhum Mehmet Güney'in Kayın validesi, Temel, Hasan, Mustafa Say’ın Annesi Hanife Say 11 Ocak 2018 Perşembe günü Vefat etti.

Cenazesi: 12 Ocak 2018 Cuma günü Cuma namazına müteakiben Dernekpazarı Gülen Köyündeki aile mezarlığında toprağa verileceğini ailesinden öğrenmiş bulunuyoruz.

Temel Say Tlf: 0532 693 15,44
  Hasan Say Tlf: 0544 299 42,51
Mustafa Say Tlf: 0536 418 49,46

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun...
36
ŞAİRLERİMİZ VE ŞAİR ADAYLARI / Şiir de Yarışalım mi?
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 10 Ocak 2018 - 21:35 »
Değerli Gülen Köylü ve şair arkadaşlarım sizinle yarışalım mı? Günün şiiri, Haftanın şiiri ve Ayın şiiri olarak seçmeli ya da şiirlerimizi jüriye sunalım...

37
Sadık Yılmaz'ın Şiirleri / BABA OĞUL BERABER ÇARŞIYA
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 09 Ocak 2018 - 19:03 »
Baba-oğul beraber çarşıya gitmeye  karar verir bir zaman gittikten sonra baba yorulur ve oğluna derg;
- Sen bin dolmuşa da git  ben gelirim yavaş yavaş.
Otoyola inen oğul bekler bir dolmuş. Bir daha bir daha derken arabalar birikti
- Niçin bunların biriyle gitmedin?
Babasına dergi;
- Dolmuş olanlar adam almıyor.
- Dolmamış olanlara da sen binme dedin bende kaldım burada.

Bir babayı gördüm birde o yari
Yüce dağ başına ateş mi yanar
Başkasına değil kendine bir bak
Ateş yaş içinde suyumu kaynar   

Güneşin sonunda eser bir poyraz
Ne canlı bırakır nede bir maraz
Kimi yüklü yüklü bazen azdan az
Bu karanlık günde zil ile oynar

Yağmur yağarken güneş parıldar
Yedi rengi verir gergin yay gibi
Yaydan ağır gererek bırakır
Yedi  sanki uçunda düşman var gibi
38
Benden yana da hakkım helal olsun. Ama emeklilik için erken olduğunu düşünüyorum başkanım...
39
Benden yana Helal olsun Mevlam hakkınızda hayırlısını nasip eylesin.
40
Sevgili Gülen Köylülerim Bilindiği Gibiğiniz gibi 2 dönem dernek başkalığını yürütmekdeyim bu sürecde istemeyerek kalpini kirmiş olduğumuz arkadaşalarımız olmusdur bu vesileylen 31/01/2018 tarihde emekli oluyorum ve İstanbuldan ayrilacam buradan sizlerden hakkınızı helal etmenizi istiyorum benden yana hakkım helal olsun Bu Arada dernek Başkanlıgım göreviminden ayriliyorum bundan sonra Dernek Başkanlıgını Başkan Yardımcım olan Sevgili Kardeşim YAVUZ BİBERE Devretiyorum yani Bundan Sonra DERNEK BAŞKANIMIZ YAVUZ KARDEŞİMDİR HEPİNİZİ SAYGI SEVGİLERİMLE ALLAHA EMANET EDİYORUM HOSÇA KALIN
Sayfa: 12345678910

Twittear