Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 345678910
91

Trabzon’da Uzun yıllar esnaflık yapan "Düzenli Konfeksiyon" kurucularından, Aleattin ve Mustafa Düzenli’nin babası Dursun Düzenli Yaklaşık 6-7 aydır tedavi gördüğü Trabzon Kaş Üstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde 05 Kasım 2016 Cumartesi günü sabahleyin vefat etti.

Cenazesi; 06 Kasım 2016 Pazar günü Gülen Köyü Yeni Camii (İfteriyon) mahallesinde kılınacak öğle namazına muteakip aile mezarlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulu.

Merhuma gulenkoyu.com ailesi olarak ALLAH rahmet etsin dileklerinde bulunurken yakınlarının da başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun...

Not: Trabzon Fatih Parkı Baro binasının önünden  06 Kasım 2016 Pazar günü saat: 10:30 da Gülen Köyüne Belediye otobüsü kalkacaktır. Duyurulur.

İrtibat Telefonlar:
Aleattin Düzenli Tlf:0(536) 410 77 94
Mustafa Düzenli Tlf:0(537) 379 81 43
92
Sadık Yılmaz'ın Şiirleri / ATEŞ HATTI
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 04 Kasım 2016 - 14:29 »
Ateş diye bağırdı yüksekten birkaç f 16
Tepeleri titretti gerçekten silahsızın ahtı
Tarih 15 Temmuz 2016 kendini küheylan bilenler
Milletim tek yumruk oldu küheylan yerlere yattı

Avrupa denen zengin topluluk utanmaz
Ne Musul ne Kerkük sizlere kalmaz
Türkiye sizleri orda yaşatmaz plansız
Niyetiniz ters tepti bu iş olmaz Erdoğansız

Paraları aldın yatırdın okullara zenginden
Fetöya cıktı atın korku saldı içine denginden
Hala hayretler içindeyim sen nasıl satarsın
İdamdır suçun fakat çözüm değilsin efendinden
93
Vefat İlanları / ALLAH Rahmet Etsin Ayşe (Fidan) Bektaş Vefat Etti
« Son İleti Gönderen: İsmail Düzenli 03 Kasım 2016 - 12:37 »
ALLAH rahmet etsin... Mekanı cennet olsun...
94
Fidan Hala ya ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Evlatlarina, sevenlerine bassagligi dilerim.

Servet Isildar
95

Rahmetli Haceoğlu Hüseyin Düzenli’nin kızı Süleyman, Fazlı, Salih, Kemal, Hasan Düzenli’nin Ablası Rahmetli Ahmet Bektaş’ın Annesi Hacı Hasan Bektaş’ın Eşi Hacı Ayşe (Fidan) Bektaş detavi gördüğü Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 02 Kasım 2016 Çarşamba günü sabah Saat: 10.30 da vefat etmiştir.

Cenazesi: 03 Kasım 2016 Perşembe günü Gülen Köyü ifteriyon mahallesi’de öğlen namazına müteakiben defnedileceğini Yeğeni Özgen Düzenliden öğrenmiş bulunuyoruz.

Yeğeni
Dursun Düzenli Tlf: 0535 871 19 61
 Özgen Düzenli Tlf: 0531 857 73 90

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH cc. rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz Mekanı cennet olsun.
96
ALLAH rahmet etsin  mekanı cennet olsun ailesinin başi sagolsun
97
Aslan kardesimize ALLAH rahmet etsin, Mekani Cennet olsun, ALLAH ondan razi olsun, Ailesine, Evlatlarina, Kardeslerine,  sevenlerine bassagligi ve sabir dilerim.

Servet Isildar
98
 :(      Cocukluk arkataşimiz Süleyman kardeşime ALLAHTAN rahmet diliyorum mekanı cennet olsun.Yakınlarına başsağlığı diliyorum.
99

İzmir Karabağlarda ikamet eden köylülerimizden Rahmetli Hasan Yiğit’in oğlu Hamza, Paşa, İhsan Yiğit’ın kardeşi Nuri, Yavuz, Ayhan ve Rahmetli Nejmi Yiğit’ın Abisi Mustafa Yiğit'in Babası Aslan Yiğit tedavi gördüğü İzmir Narlıdere Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 27 Ekim 2016 Perşembe günü sabaha karşı vefat etmiştir.

Cenazesi 28 Ekim 2016 Cuma namazına müteakiben İzmir Ayrancılar mezarlığında toprağa verileceğini abisi Paşa Yiğit’en öğrenmiş bulunuyoruz.

Abisi Paşa Yiğit Tlf: 0505 819 32 43

gulenkoyu.com Ailesi olarak ALLAH (cc) rahmet eylesin Ailesine ve akrabalarına baş sağlığı dileriz Mekanı cennet olsun.
100
Sadık Yılmaz'ın Şiirleri / HADİ GİDELİM
« Son İleti Gönderen: Sadık Yılmaz 21 Ekim 2016 - 07:07 »
Aynı mahallede aynı yıl doğduk
Aynı gün içinde haydi gidelim
Yazın ortasında kışı da gördük
Kışın ortasında haydi gidelim

Giderken arkamdan gülecek misin?
İşim çok yürü git diyecek misin?
Sarmaşık dolanmış bilecek misin?
Şaşkına düşmeden hadi gidelim

Hadi gel gidelim yaşımız varken