15 AĞUSTOS GÜLEN KÖYÜ GECESİNE DAVET... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: 15 AĞUSTOS GÜLEN KÖYÜ GECESİNE DAVET...  (Okunma sayısı 19927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Yaa Sabır...
  • Administrator
  • *
  • 349 Mesajı Toplam
    550 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0535 481 76 24
       Trabzon Dernekpazarı-Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Dursun Ali Düzenli ve Gulen Köyü Muhtarı Sayın Dursun Ali Düzenli çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Siz değerli halkımızla bir araya gelerek dayanışmayı pekiştirmek açısından bu gibi gecelerin düzenlenmesinde fayda olduğunu savunan Sayın Başkan ve Muhtarımız Gülen Köyü halkının özverili davranıp davetiyelerden birden fazla alarak geceye katkı sağlayacaklarından eminim dedi.

15 Ağustos 2009 Cumartesi günü olacak olan gecemizin Cumapazarı’nda Bölümlü Belediyesine ait Bölümlü Sosyal Tesislerinde CAY TV den de canlı yayınlanacaktır. Neden Cumapazarı diyorsunuzdur nedeni şu büyük bir salona ihtiyacımız vardı buda Dernekpazarı ve Çaykara'da maalesef yok bu yüzden bizim isteklerimize yanıt verecek tek yer Cumapazrı'nda bulunuyordu ama bundan sonraki yıllarda Sayın Başkanımız Geleneksel hale getirmeyi planladığımız bu geceyi Kacalakta panayır şeklinde yapmayı planlıyoruz. Bunun için şimdiden oranın altyapı çalışmalarına başlandı.

Uzaktan ve yakından gecemize katkı sağlayacağınızdan eminiz. Şimdiden katkılarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum...

Biletleri Temin Edebileceğiniz Adresler:
     Dursun Ali DÜZENLİ      0532 527 85 09
     Trabzon - Dernekpazarı Gülen Köyü Kalkındırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı.

İSMAİL DÜZENLİ
     MY BABY AFACAN BEBE
     Trabzon Taşbaşı Yukuşu No : 4/B
     0535 481 76 24 - 0462 326 58 40

NOT : Biletler 20.00 YTL dir.

GECEYE KATILACAK SANATCILAR

Gecemizin Yapılacağı Salonun bulunduğu Yerden Görüntüler...

Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Zaimena

• Ziyaretçi
Horon ekibi olarak sanırım Dernekpazarı Vakfı Genclik kolları yani bizimkiler cıkıcak yanlıssam duzeltin.. Gelmesemde tv de izlicem ins.. Alnınızn akıyla bu geceyi atlatacagınızdan eminim..

• Emrullah Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 85 Mesajı Toplam
    113 Kere Beğenildi
Ben geliyorum. Fakat inşALLAH o gün Trabzonspor'un maçı yoktur Trabzon'da.

• Aktif Visirli
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
    • TURKEY SPORT DESIGN
  • GSM: 0532 347 73 21
     Sayın başkana kolay gelsın diyorum bu işin kolay olmadığını sende biliyorsun bütün desteklerımız seninle beraber...
     ALLAH kolaylıklar versın.
     Selam ve Muhabbetle...

• BAKİ BEKTAŞ
  • Aktif Visirli
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
başkanımızı tebrik ediyorum çok güzel bir organizasyon olacağına eminim.
gülen köyü genci olarak başkanın ve muhtarın yanındayım ne gerekiyorsa yapmaya hazırım
bütün arkadaşlarımı fedakar olmaya bekliyorum ...
saygılarımla..

ölüm ne güzel şeydir o dur perde ardından haber...

hiç güzel olmasaydı ölürmüydü PEYGAMBER...

• Administrator
  • *
  • 21 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
Koccum Baki, işte budur. Visirli değidiğin böyle olmalı. Helal olsun sana.

• Aktif Visirli
  • *
  • 52 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
    • Gülen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0532 160 62 61
    başkana ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum.böyle bir geceyi düzenleyecekleri için. gurbetçilerinde tadilde olduğu bir tarihin düşünülmesi katılım açısından olumlu olacağı kanaatindeyim.inşalah bizlerde orada oluruz.....herkese selamlar

• Başkan
  • Moderatör
  • *
  • Gülen Köyü Derneği Başkanı
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
    • Gulen Koyu Web Sitesi
      Saygı değer Üyelerımız ve Gurbetcı dostlarımız böyle bir gecenın birlik ve beraberlık açısından iyi bir başlangıc olacağına ınandığımız için Köyü temsilen bir gece düzenlemeyi düşünduk, umarim  sizlere layık bir hızmet verırız. Vermek için de büyük bir gayret göstermeye calişiyoruz.

Sızlerden de destek beklıyoruz biletlerı bıran önce bitırmeye gayret gösterelim biz de daha morali   yüksek olarak çalişirız  15 ağustos da herkesı bu geceye çoşkuyla beklıyorum.

Saygilarimla...

• kemenceci-servet
  • Aktif Visirli
  • *
  • Kemenceci-servet
     Çok deyerli gülen köylülerim ben Almanya'dan Servet Düzen 15.08 tarihinde yapilacak olan gecemize katilacak bazi sanatcilarlan kesin anlaşmaya vardim. Emine Genç, Mehmet Tak, Rahmi Aydin bunlar kesinlesdi. Baska görüsmelerimiz devam ediyor umuyorum süper bir gece yasayacagiz şimdiden Alah kazasiz belasiz gecirmeyi nasib etsin herkese saygilar sunuyorum gecede görüsmek umuduyla...

Servet Düzen

• Aktif Visirli
  • *
  • GSM: 5382411690
inşALLAH beklendiği gibi güzel bir organizasyon olur bu olayda emeği geceçek herkese teşşekkür ediyorum. elimden bir şey gelirse biz de yardımcı olmak isteriz.

BİR SANA DOYAMADIM BİRDE SABAH UYKUSUNA

• Gülen Köyü Muhtarı Dursun Ali Düzenli
  • O Bir Visirli
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Saygı değer gülen köylüler. 15 Ağustos'da köyümüzün birliği ve beraberliği adına düzenleyecek olduğumuz gülen köyü dayanışma gecesinde; gülen köylülerin nasıl birlik ve beraberlik içinde olduğunu kaçkar tv aracılığı ile gözler önüne sereceğiz. Bu gece gülen köylülerin gururu olacaktır. Bu geceye gülen köylülerin ilgi ve alaka göstereceğine inanıyorum. Bu geceyi hazırlamak için ele ele verdiğim dernek başkanımıza ve emeği geçen tüm köylülerime teşekkürlerimi iletiyorum.

• Süper Moderatör
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • GSM: 0.536.947.6490
Slm sayın başkanım ve muhdarım ve ihtıyar heyetı güzel bir orkanize olacağına ve her yıl düzenli bir şekilte tevam eteçeğine inanıyorum bizler el ele vermelıyız bir çoğumuz birbirini tanımıyor bu bir fırsatır her birimiz ülgenı bir cok yerlerıne tağilmiş şekilteyız hatta yurt tişintakı bir çoğunu bile tanımıyoruz bu bir fısatır heb Beraber bu borokrama katılmamız lazım gücüğünten büyüğüne hebimiz hasret gitermeliyiz şimtiten hayırlı olsun SULUOVA Karadeniz Yartımlaşma Ve Dayanişma Derneği Yonetim Kürül Uyesi MURAT.ÇOBANOĞLU TEL 05369476490 VE 05438663161

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• (zennozena)yılmaz

• Ziyaretçi
güzel olacığından hiç süpem yok ben orada olamam ama tv.de  izlerim dernekpazarıgenclik yenedimi olarak başarınızın tevamını dilerim..

• Aktif Visirli
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
bu organizasiona katkisi olan herkesi tebrik ediyorum.

Biz memlekette olmassak bile, gönlümüz sizle, bizde televizyondan izliyecegiz.
Bütün sanatci  ablalara ve abilere basarilar dilerim.
Köylülerime ve misafirlere iyi eylenceler dilerim.

Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi.
En iyi nasihat; iyi örnek olmaktır.
Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir.

• (zennozena)yılmaz

• Ziyaretçi
geçenin yeri neresi

• Aydın Akyol
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • GSM: +4917620977195
Slm,
Degerli Gülenköylü hemserililerim böyle güzel bir gecede sizlerle birlikte olacagimin sevincini yasiyorum. Almayada ikamet ettigimden dolayi cogu hemserilerimi tanimiyorum,InsALLAH bu vesile ile bir birini tanimayan genclerimiz tanismak firsati bulacak.
Organizede bulununan Baskanimiz Dursun Ali Düzenli ve Muhtar Dursun Ali Düzenli Abilerimizede ve tüm Yönetim kurulunda bulunan ve bu gecede emegi gecen herkese cok tessekkür ediyorum.
Bu arada sunu da belirtmek istiyorum,su anda bir Clib ve Albüm calismasi icindeyim yakin zamanda Siz degerli hemserilerimin karsisina bir  Clib ve Albüm ile cikacagim...
saygi ve selamlarimla..

Kemenceci Aydin Akyol

• HeyaMola

• Ziyaretçi
    Böyle güzel bir organizasyondan yüzünüzün akıyla çıkacağınızdan eminim.SadeceGülen köylülerinin değil bütün Dernekpazarlıların ilgi göstermesi gereken bir organizasyon.Eğer o tariklerde Trabzon'da olursam mutlaka katılacağım.

Şimdiden emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum ve gecenin çok güzel geçeceğini umuyorum.

• 61HACI61

• Ziyaretçi
selamun aleykum   sevgili gülen köylü ostlarim  15 agustoztagi  gecete aranizta cok olmak istertim  almanya berlinteyim  izinimta yok insALLAH  amacina ulasir istetiginiz  gibi olur  iyi tileklerimi yollar  hebinizin  hanesinte huzur mutluluk tilerimmmmmmmmmmmm emegi kecen  hrgese baskana ve muhtar kartesimize inceliklerinten tolayi ayrietten  teseggur eterim  sag olsunlar   sanatci karteslerimizinta insALLAH  sihhat afiyette olurlar  iyi bi gece olur ALLAHin izniyle  temennimiz süber olsunnnnnnnnnnnnn

• Kazım Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • GSM: 0534 303 30 37
hadi bakalım inşALLAH istediğiniz gibi bir organizasyon olur,biz ancak televizton başından seyrederek destek olabiliyoruz.gönül isterdiki orada olalım ama malesef şartlar böyle.şimdiden  bu organizasyoda emeği geçen herkese teşşekkür eder başarılarının devamını dilerim.a.e.o.

• ecem

• Ziyaretçi
ben izmirden şerife düzenli ya of bende şenliginizde olmayı o kadar çok isterdim ki

Facebook Yorumları

Twittear