HAYATA BAKIŞ KINAMA... - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: HAYATA BAKIŞ KINAMA...  (Okunma sayısı 2416 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Moderatör
  • *
  • ÇÜNKÜ HAYAT BİR TERCİH MESELESİDİR
  • 30 Mesajı Toplam
    51 Kere Beğenildi
    • okul için hazırladığım web sitesi
  • GSM: 0 505 350 57 0
HAYATA BAKIŞ KINAMA...
« Topic Start: 28 Mayıs 2010 - 09:19 »
  • Yayınlama
  •      RECEP ALİ DÜZENLİ
         rad1453@hotmail.com
         23 Nisan 2010 Cuma

HAYATA BAKIŞ KINAMA...

Toplumun gerçeklerini görmezlikten gelenleri kınıyorum…

Zenci insanlara yapılanlara benzer uygulamaları kendi insanına reva görenleri kınıyorum…

İlkel beyinli at gözlüğü takmış insanları kınıyorum…

Bir avuç insanın yetmiş milyon insana hükmetmeye çalışmasını kınıyorum…

Kendi insanına zulmedip devletini koruyup yüceldeceyini sanan örümcek beyinlileri kınıyorum…

Din adına ahkam kesip ayetleri yok sayıp inkar eden Müslüman geçinen insanları kınıyorum…

Benim meselem hakkında  üstüne vazife olmayan kişilerin yorum yapmasını kınıyorum…

İnaçlarını yaşayan bireyleri toplumda asimile ederek modern hayata başını açtırarak kazandırmayı düşünenleri kınıyorum…

Medeni olmanın bedeni açmakla gerçekleşebileceğini düşünen özürlü beyinleri kınıyorum…

İnançlı insanların model olamayacağını düşünenleri kınıyorum…

Demokrasiyi sadece kendi için gerekli gören jakobenist zihniyetleri kınıyorum…

21.yüzyılda bize bu konuları sorun olarak bırakan  sorumlu tüm kişileri kınıyorum…

Haydi kızlar okula çağrısı yapıp sonra da evrenkent kapılarında kendi kızlarını bekletmeyi doğru bulup kendisiyle çelişen tüm sorumluları,kadın derneklerini ve sivil toplum kuruluşlarını kınıyorum…

Uzay çağını yaşayan bir dünyada  özgür düşünmeyi başaramamış sözüm ona akademik unvanlar almış örümcek beyinlileri kınıyorum…

Bu toplumun asli unsuru olan inançlı insanlara potansiyel suçlu olarak bakanları kınıyorum…

Yasaklardan medet umanları kınıyorum…Hürriyet meydanlarında toplanıp ta hürriyetsizliği savunanları kınıyorum…

Özgürlüklere kara devrim diyenleri kınıyorum…

Kendinden başkasına yaşama hakkı tanımayan ideolojileri kınıyorum…

Koltuk sevdasından her türlü anti demokratik uygulamalara destek veren yöneticileri kınıyorum…

Yasaklardan medet ummayan fikri hür vicdanı hür mümin ve mümine  nesillerde buluşmak üzere…

Yeyüzünde böbürlenerek dolaşma.
    Çünkü sen (ağırlık veazametinle) ne yeri yarabilir nede dağlarla ululuk yarışına girebilirsin.

Recep Ali Düzenli 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: sadıkyılmaz (11 Ocak 2012 - 19:12), ebruçobanoğlu (11 Ocak 2012 - 16:43)
    • Süper Moderatör
    • *
    • 63 Mesajı Toplam
      129 Kere Beğenildi
    HAYATA BAKIŞ KINAMA...
    « Yanıtla #1: 28 Mayıs 2010 - 09:19 »
  • Yayınlama
  • Tebrikler,Recep Ali,
    Bir kınama da benden,ekleyeyim...
    Yıllarca Nurlu Süleyman görünerek,mütedeyyin insanların oyu ile 30 sene saltanat sürüp sonunda o insanları satıp,kendisine kan kusturanların safinda yer alan ve oy aldığı kitleyi Arabistana reva gören 33 numaralı damgalıyı kınıyor ve nefretlerimle onu ALLAHa havale ediyorum...

• İncir Ağacındaki Adam
    • Süper Moderatör
    • *
    • 99 Mesajı Toplam
      139 Kere Beğenildi
    • GSM: 05079310977
    HAYATA BAKIŞ KINAMA...
    « Yanıtla #2: 28 Mayıs 2010 - 09:20 »
  • Yayınlama
  • Güzel söze ne denir?

Bir nefeslik duamla müebbetimi seçtim / Manam ukbâya açık, maddiyatı es geçtim (Hekim)

• *** asi_kar ***
    • Süper Moderatör
    • *
    • Sevmek YÜREKLİ olana yakışır(!)
    • 231 Mesajı Toplam
      424 Kere Beğenildi
      • antoloji
    HAYATA BAKIŞ KINAMA...
    « Yanıtla #3: 11 Ocak 2012 - 16:53 »
  • Yayınlama
  • Çok geç kalsamda bu güzel yazıya, kınamanın zamanı yok diyorum ve
    Kendisine saygısı olmayıp saygı bekleyenleri...
    Hiç bir başarıya imza atmayıp sadece yaygara yapanları...
    Bu çağda hala demokrasi anlam özürlü olanları ve laikçilik oynayanları ...
    Kâbe'nin nerde olduğunu bilmeyip Anıtkabir'de (din,vatan,millet)reklâm yapanları ...
    Aslında meydanı provakatörlere bırakıp susanları sonrada ah'layıp vah'layanları (genel)
    Sadece ben odaklı merkeziyetçiliği de ben KINIYORUM ....

"Sabret ki her şey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...

Sabret ki her şey gönlünce olsun... "

Facebook Yorumları

Twittear